Anna Lewandowska
1/5
Anna Lewandowska

Anna Lewandowska to dla wielu ideał urody. Wysportowana, smukła, z burzą pięknych włosów i zadbaną cerą. A do tego bardzo naturalna! Okazuje się jednak, że Ania, podobnie jak niemal wszystkie kobiety, również miewa chwile słabości. Trenerka w wywiadzie dla magazynu "Gala" zdradziła, czy ma kompleksy. Jednak to nie wszystko! Dla równowagi - przyznała się również, które części swojego ciała lubi najbardziej!

 

Zobacz też: Roześmiana Anna Lewandowska wychodzi z DDTVN po szczerym wywiadzie! "Nie jestem tylko żoną mojego męża"

 

Przeczytajcie na kolejnej stronie!

 

Polecamy: Anna Lewandowska ma smykałkę do interesów! Na czym zarabia miliony?

2/5
Anna Lewandowska
Instagram

Choć Anna Lewandowska dla wielu kobiet jest niedoścignionym ideałem urody, to ona sama nie zawsze czuła się dobrze w swoim ciele. W czasie wywiadu dla magazynu "Gala" padło bardzo szczere pytanie o poczucie własnej wartości. Czy Ania kiedykolwiek miała z nim problem?

- Tak - odpowiedziała zwięźle trenerka.

Anna Lewandowska jednak nie kontynuowała swojej wypowiedzi. Czytelnicy nie mieli zatem szansy, by dowiedzieć się, z jakimi kompleksami mierzy się Ania. Gwiazda fitnessu zdradziła za to, co najbardziej lubi w swoim ciele.

3/5
Robert Lewandowski, Anna Lewandowska
Instagram/Anna Lewandowska

Anna Lewandowska zdradziła w "Gali", że obecnie nie ma większych problemów z akceptacją swojego ciała. Jednak jeszcze dwa lata temu, czy przed narodzinami córeczki Klary, było zupełnie inaczej. Obecnie Ania stara się skupiać na pozytywach.

- Staram się powiedzieć coś pozytywnego o moim wyglądzie, a uwierz mi, że jeszcze dwa lata temu byłoby to niemożliwe... Wtedy powiedziałabym "tak" i szybko zmieniła temat. A teraz zadaję sobie pytanie: "Co lubię w swoim ciele?". I odpowiadam: "Lubię nogi i plecy". Te części ciała będę eksponować - zdradziła Lewandowska w rozmowie z "Galą".

4/5
Anna Lewandowska
Instagram/Anna Lewandowska

No cóż! Mamy podobne spostrzeżenia. Nie sposób nie zauważyć, że Anna Lewandowska może pochwalić się pięknymi plecami oraz długimi, smukłymi nogami. Jest na co popatrzeć. ;)

5/5
Anna Lewandowska
Instagram/Anna Lewandowska

Ania dla wielu kobiet jest ideałem. My również kochamy trenerkę od stóp do głów! ;)

Więcej na temat Anna Lewandowska