Anna Lewandowska Anna Lewandowska Anna Lewandowska Anna Lewandowska Anna Lewandowska
Anna Lewandowska
Jakie plany ma Ania? Zdradziła w DDTVN!
1/8
Anna Lewandowska

Anna Lewandowska w poniedziałek rano była gościem "Dzień dobry TVN". Trenerka pojawiła się w studiu  stacji TVN, by opowiedzieć o swoich nowych projektach. A jest tego sporo! Nie tylko aplikacja treningowa dla kobiet oraz marka produktów dla dzieci, ale również... klinika w Warszawie! Prowadzący pasmo śniadaniowe Dorota Wellman i Marcin Prokop mieli mnóstwo pytań do trenerki i dietetyczki. Co powiedziała Ania?

 

Zobacz też: Anna Lewandowska w NOWYM wywiadzie odpowiedziała na pytanie o drugie dziecko! Co zdradziła?

 

Najlepsze cytaty na kolejnych stronach!

 

Polecamy: Anna Lewandowska podzieliła się z fanami poruszającym wpisem o miłości!

2/8
Anna Lewandowska

Marcin Prokop zapytał Annę Lewandowską o kolejne nowe projekty, z którym startuje trenerka.

- Ile ty chcesz mieć na głowie?

- Jako sportowiec, lubię wyzwania. Nie jestem w stanie wyeliminować z mojego życia... Położyć na luz wszystko i powiedzieć: "Dobra, moja kariera karateczki się skończyła, to teraz mam czas dla siebie". Mam czas dla siebie. Mam czas przede wszystkim dla rodziny, dla mojej córeczki. Ale ja cały czas działam. I kto mnie zna od wielu lat, to wie, że ja lubię działać - odpowiedziała trenerka w "Dzień dobry TVN".

3/8
Anna Lewandowska

Padło również pytanie o klinikę Haelthy Center by Ann, którą Anna Lewandowska otwiera w Warszawie. Dorota Wellman zapytała, na ile Ania faktycznie będzie pracować klinice, a na ile użycza projektowi jedynie swój wizerunek.

- Będę prowadziłam tam zajęcia, warsztaty specjalne. Chciałam stworzyć miejsce z Michałem i Łukaszem, to wspólny projekt. Warto jest odnosić sukces z teamem, ludźmi, którzy nas otaczają. Nie będę tylko twarzą. Jeżeli wchodzę w jakiś projekt, to jestem w nim całą sobą. Będę w tym. Mieszkam w Monachium, ale cały czas latam do Warszawy. Teraz mam drugi dom, do którego będę cały czas wpadała - powiedziała.

4/8
Anna Lewandowska

- Powiem Ci, jak to jest postrzegane: Ta dziewczyna ma już z czego żyć. Ma pieniądze. Jej rodzina ma pieniądze. Ma dziecko, więc teoretycznie ma się kim zająć. Ma dom do prowadzenia. Po co jej to latanie? Po co jej kolejne biznesy? Przecież nie dla pieniędzy? Jaka jest motywacja. Z kim się ścigasz? - zapytał Marcin Prokop.

- W życiu odniosłam wiele porażek, wiele błędów. (...) Porażki potraktowałam jako szkołę życia. Z pokorą do tego podchodzę. (..) Te porażki mnie zmotywowały do dalszych działań. I tak do tego podchodzę. Dzisiaj nie jestem w reprezentacji Polski w karate tradycyjnym, któremu bardzo dużo zawdzięczam. Natomiast tą samą motywację, ambicję, determinację przeniosłam do życia codziennego.

W pewnym momencie do dyskusji włączyła się Dorota Wellman.

5/8
Anna Lewandowska

- Ty po prostu nie chcesz być tylko żoną swojego męża! - zauważyła dziennikarka.

- Nie chcę! No nie chcę i mi się wydaje, że nie jestem tylko żoną mojego męża. Jestem dumną żoną. Jeżeli ktoś będzie mówił, że jestem WAG, to jestem dumną WAG, ale mam swoje życie i swoje ambicje, i swoją pracę. Tu też nie chodzi o to, żebym komukolwiek coś udowadniała i mówiła o tym - powiedziała Anna Lewandowska w "Dzień dobry TVN".

6/8
Anna Lewandowska

Anna Lewandowska, wychodząc z budynku TVN, wpadła w sidła paparazzi. Trenerka chętnie pozowała do zdjęć i niemal nie przestawała się uśmiechać. Za to ją kochamy! :) Zobacz więcej zdjęć Ani na kolejnych stronach!

7/8
Anna Lewandowska
8/8
Anna Lewandowska