Party Stories
Jessica Mercedes w szarnym plaszczu i brazowych zamszowych kozakach i czarnej apaszce na ulicy
East News
Newsy

Jessica Mercedes zarabia 8 tys. zł za wpis na blogu! Ale nie zawsze tak było...

W najnowszym numerze magazynu "Viva!" jest wywiad z Jessicą Mercedes. O czym opowiada jedna z najpopularniejszych blogerek modowych w Polsce? O pieniądzach i karierze. Wiecie, że kiedyś była... nianią?

"Hotel Paradise 3": "To nie ja ją wyrzuciłam!" Luiza tłumaczy, dlaczego Basia odpadła z show!

Ile zarabia Jessica Mercedes?

Jessica Mercedes znowu tłumaczy się ze swoich zarobków, które wynoszą nawet do ośmiu tysięcy za wpis! Nie wszystko idzie do jej kieszeni. Niedawno Jessica świętowała dopiero swoje dwudzieste drugie urodziny, a jej blog to już nie jakiś zwykły blog fashionistki tylko spory portal modowy! I niezły biznes.

Mój blog stal się portalem modowym. Mam firmę, zatrudniam ludzi: grafika, dziennikarza, fotografa i wiele innych osób.  (...) Dlaczego my ludzie pracujący w Internecie, nie mamy zarabiać? - odpowiada Mercedes w wywiadzie.

Jak zaczynała Jessica Mercedes?

Zdradza w wywiadzie, że na początku "siedziała" w Internecie i pisała pamiętnik o wszystkim i o niczym. Pewnego dnia brat zrobił jej pierwsza sesję modową w stylu bohaterki serialu "Plotkara", który jej się wtedy podobał. A popularność jej modowe wpisy zyskały pocztą pantoflową. Zawsze też interesowała się modą i z brała udział we wszelkiego rodzaju konkursach, często wygrywając.

Na przykład wygrałam pięć tysięcy zakupy z Karolina Malinowską w Złotych Tarasach. Grażyna Kulczyk i Stary Browar zorganizowali konkurs, w którym nagrodą był wyjazd wyjazd do London Fashion Week. A amerykański "Elle" taki, dzięki któremu można było dostać posadę w tym amerykańskim magazynie. Byłam finalistką konkursu, jedną z siódemki, którą wybrano z kilkudziesięciu tysięcy z całego świata. Zostałam zaproszona do Nowego Jorku, poznałam reakcję, poznałam redakcję Bryanboya, który był w jury. Wtedy dostrzegły mnie polskie media. Co to za dziewczyna? Taka młoda? - mówi  blogerka

Bloga Jessica Mercedes prowadzi od 16 roku życia. Ale pracowała już jako trzynastolatka! Jako niania u amerykańskiej rodziny.

Opiekowałam się dziewczynami, które miały 9 i 11 lat. Sama miałam 13 - wyjaśnia.

Jeśli chcesz wiedzieć więcej o życiu Jessiki Mercedes to koniecznie przeczytaj wywiad w najnowszej Vivie!

 

Zobacz też: Jessica Mercedes na otwarciu butiku w stylizacji za prawie 20 tys złotych!

 

Jessica Mercedes w szarnym plaszczu i brazowych zamszowych kozakach i czarnej apaszce na ulicy

Jessica Mercedes na pokazie jesiennej kolekcji duetu MMC 2015 w Reducie Banku Polskiego

Jessica Mercedes

Jessica Mrecedes na pokazie Roberta Kupisza

Jessica Mercedes

Jessica Mercedes na evencie lodów Magnum.

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Jessica Mercedes
Party nr 5/2014
Newsy
Jessica Mercedes zarabia 8 tys. zł za wpis na blogu!

W najnowszym numerze magazynu "Viva!" jest wywiad z Jessicą Mercedes. O czym opowiada jedna z najpopularniejszych blogerek modowych w Polsce? O pieniądzach i karierze. Wiecie, że kiedyś była nianią? Ile zarabia Jessica Mercedes? Jessica Mercedes znowu tłumaczy się ze swoich zarobków , które wynoszą nawet do ośmiu tysięcy zł za wpis! Nie wszystko idzie do jej kieszeni. Niedawno Jessica świętowała dopiero swoje dwudzieste drugie urodziny , a jej blog to już nie jakiś zwykły blog fashionistki tylko spory portal modowy! I niezły biznes. Mój blog stal się portalem modowym. Mam firmę, zatrudniam ludzi: grafika, dziennikarza, fotografa i wiele innych osób .  (...) Dlaczego my ludzie pracujący w Internecie, nie mamy zarabiać? - odpowiada Mercedes w wywiadzie. Jak zaczynała Jessica Mercedes? Zdradza w wywiadzie, że na początku "siedziała" w Internecie i pisała pamiętnik o wszystkim i o niczym. Pewnego dnia brat zrobił jej pierwsza sesję modową w stylu bohaterki serialu "Plotkara", który jej się wtedy podobał. A popularność jej modowe wpisy zyskały pocztą pantoflową. Zawsze też interesowała się modą i z brała udział we wszelkiego rodzaju konkursach , często wygrywając. Na przykład wygrałam pięć tysięcy zakupy z Karolina Malinowską w Złotych Tarasach . Grażyna Kulczyk i Stary Browar zorganizowali konkurs, w którym nagrodą był wyjazd wyjazd do London Fashion Week . A amerykański "Elle" taki, dzięki któremu można było dostać posadę w tym amerykańskim magazynie. Byłam finalistką konkursu, jedną z siódemki, którą wybrano z kilkudziesięciu tysięcy z całego świata. Zostałam zaproszona do Nowego Jorku, poznałam reakcję, poznałam redakcję Bryanboya, który był w jury. Wtedy dostrzegły mnie polskie media. Co to za dziewczyna? Taka młoda? - mówi  blogerka Bloga Jessica Mercedes prowadzi od 16 roku życia. Ale pracowała już...

Jessica Mercedes w mocnym makijażu
Instagram
Newsy
Jessica Mercedes zarabia 8 tys. zł za wpis na blogu!
Ale nie zawsze tak było...

W najnowszym numerze magazynu "Viva!" jest wywiad z Jessicą Mercedes. O czym opowiada jedna z najpopularniejszych blogerek modowych w Polsce? O pieniądzach i karierze. Wiecie, że kiedyś była nianią? Ile zarabia Jessica Mercedes? Jessica Mercedes znowu tłumaczy się ze swoich zarobków , które wynoszą nawet do ośmiu tysięcy zł za wpis! Nie wszystko idzie do jej kieszeni. Niedawno Jessica świętowała dopiero swoje dwudzieste drugie urodziny , a jej blog to już nie jakiś zwykły blog fashionistki tylko spory portal modowy! I niezły biznes. Mój blog stal się portalem modowym. Mam firmę, zatrudniam ludzi: grafika, dziennikarza, fotografa i wiele innych osób .  (...) Dlaczego my ludzie pracujący w Internecie, nie mamy zarabiać? - odpowiada Mercedes w wywiadzie. Jak zaczynała Jessica Mercedes? Zdradza w wywiadzie, że na początku "siedziała" w Internecie i pisała pamiętnik o wszystkim i o niczym. Pewnego dnia brat zrobił jej pierwsza sesję modową w stylu bohaterki serialu "Plotkara", który jej się wtedy podobał. A popularność jej modowe wpisy zyskały pocztą pantoflową. Zawsze też interesowała się modą i z brała udział we wszelkiego rodzaju konkursach , często wygrywając. Na przykład wygrałam pięć tysięcy zakupy z Karolina Malinowską w Złotych Tarasach . Grażyna Kulczyk i Stary Browar zorganizowali konkurs, w którym nagrodą był wyjazd wyjazd do London Fashion Week . A amerykański "Elle" taki, dzięki któremu można było dostać posadę w tym amerykańskim magazynie. Byłam finalistką konkursu, jedną z siódemki, którą wybrano z kilkudziesięciu tysięcy z całego świata. Zostałam zaproszona do Nowego Jorku, poznałam reakcję, poznałam redakcję Bryanboya, który był w jury. Wtedy dostrzegły mnie polskie media. Co to za dziewczyna? Taka młoda? - mówi  blogerka Bloga Jessica Mercedes prowadzi od 16 roku życia....

Charlize Mystery o swoich zarobkach
charlizemystery.com
Newsy
Ile zarabiają blogerki? Charlize Mystery ujawnia tajemnicę
Charlize Mystery nie narzeka na dochody z bloga

Blogerki coraz śmielej poczynają sobie w show-biznesie, a ich zarobki są przedmiotem plotek i dyskusji, bo są ponoć czasami astronomiczne. Początki jednak nie były łatwe. Przypomnijmy: "Maffashion: Było mi ciężko" Jedną z popularniejszych blogerek jest też Charlize Mystery . Szafiarka nie pojawia się na salonach, bo jaka sama twierdzi, nie chce zostać celebrytką. W ostatnim wywiadzie dla "Small Talk" Gosi Boy opowiedziała jednak o kulisach tworzenia bloga, w tym o swoich zarobkach. Twierdzi, że jej blog dobrze prosperuje i nie widzi w tym nic złego.   Są to spore pieniądze, ale nie chcę mówić ile dokładnie. Jeszcze mnie nie stać na kupno mieszkania, ale mam nadzieję, że kolejne 2 lata będą przełomem . Są to spore kwoty i nie wstydzę się tego absolutnie, że zarabiam na blogu, bo jest to jakaś miara sukcesu - wyznała. Cały wywiad z Charlize poniżej. Jak myślicie, jakiego rzędu są te "spore" kwoty, które zarabiają blogerki? Skoro po 2 latach będzie stać ją na mieszkanie, które załóżmy kosztuje ok. 350 tysięcy złotych to z naszych wyliczeń wynika, że polskie blogerki mogą zarabiać nawet do 14 tysięcy (!) złotych miesięcznie . Myślicie, że jest to możliwe? Zobacz: Ile zarabia Jessica Mercedes? Dowiedz się więcej o Gosi Boy, autorce "Small Talk":

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner