Fabian Drzyzga z żoną Karol Kłos z partnerką
Partnerki polskich siatkarzy
Instagram

Do tej pory w mediach głównie rozpisywano się na temat partnerek piłkarzy, które otrzymały nawet oficjalną nazwę WAGs (ang. Wives and Girlfriends). Jednak pora to zmienić! Okazuje się bowiem, że polscy siatkarze również mogą się pochwalić pięknymi żonami, narzeczonym i partnerkami. Jesteście ciekawi, jak wyglądają? Zobaczcie naszą galerię i przekonajcie się sami!

1/8
Fabian Drzyzga z żoną
Instagram

Jak wyglądają ukochane polskich siatkarzy?

Fabian Drzyzga to jeden z naszych najlepszych rozgrywających. Trener Vital Heynen powołał go do składu reprezentującego nasz kraj na Mistrzostwach Europy Siatkarzy 2019. Fabiana wspierają nie tylko kibice, ale przede wszystkim ukochana żona, Monika, która na co dzień jest makijażystką. 22 sierpnia 2018 roku na świecie pojawiła się ich urocza córeczka. Dzięki temu Fabian Drzyzga ma w domu dwie piękne kobietki, które z pewnością trzymają za niego mocno kciuki za każdym razem, gdy wchodzi na boisko :)

2/8
Wyświetl ten post na Instagramie.

#holidays #family #happiness 😍😁

Post udostępniony przez Paweł Zatorski (@pawelzati)

Paweł Zatorski od 2016 roku jest mężem Agnieszki Zatorskiej. Para doczekała się dwóch pięknych synów: Samuela oraz Maksymiliana. Agnieszka Zatorska od zawsze marzyła o tym, aby zostać lekarzem i pomagać maluchom. Szczęśliwie udało jej się to zrealizować. Gratulujemy! 

3/8

Wilfredo Leon urodził się na Kubie, jednak Polska skradła jego serce - i to dosłownie! Wybitny siatkarz zakochał się bowiem w pochodzącej z Torunia Małgorzacie, z którą wziął ślub w 2016 roku. Para doczekała się córeczki Natalii, która niedawno skończyła dwa latka. 

Wreszcie nadszedł najszczęśliwszy dzień mojego życia. Moja żona i ja powitaliśmy dziś na świecie naszą córkę. Żadne osiągnięcie nie może się z tym równać - napisał tuż po jej narodzinach dumny tata. 

4/8
Karol Kłos z partnerką
Instagram

Karol Kłos w 2017 roku wziął ślub z piękną Aleksandrą Dudzicką. Dziewczyna na co dzień zajmuje się robieniem makijaży. Para chętnie chwali się swoim uczuciem w sieci. Na Instagramie można także podziwiać zdjęcia z ich dalekich podróży. Piękne widoki!

5/8

Piotr Nowakowski również nie jest już singlem. Jego serce skradła Aleksandra Wilczewska. W 2015 roku odbył się ich ślub. Zaś dwa lata później para przywitała na świecie córeczkę, której dali na imię Oliwia. 

6/8
Maciej Muzaj z partnerką
Instagram

Serce przystojnego Macieja Muzaja skradła piękna Antonina Zimny. Dziewczyna zajmuje się modelingiem. Siatkarz może liczyć na jej wsparcie w każdej sytuacji. 

Dziękuje za wsparcie kochanie - z Tobą wszystko jest łatwiejsze 😘 - napisał pod ich wspólnych zdjęciem sportowiec. 

7/8
Dawid Konarski z żoną
Instagram

Dawid Konarski może się pochwalić długim stażem małżeńskim. Wraz z Sabiną Rożek wzięli bowiem ślub w 2012 roku. Ich miłość jednak nie wygasa. Wręcz przeciwnie, wciąż są w sobie szaleńczo zakochani :) 

8/8
Wyświetl ten post na Instagramie.

kocham ❤️👪

Post udostępniony przez Damian Wojtaszek (@damian_wojtaszek)

Damian Wojtaszek również nie jest już do wzięcia. Wraz z Kingą tworzą bowiem zgrane małżeństwo. Para doczekała się nawet uroczego synka. Wyglądają na szczęśliwą rodzinę!

 

Więcej na temat sport