Mieszkanie Agnieszki Sienkiewicz
Instagram

Agnieszka Sienkiewicz chyba nie jest zadowolona ze swojego wyglądu w ciąży... "Bardziej Obeliks niż Meghan Markle"

Mieszkanie Agnieszki Sienkiewicz
Instagram

Agnieszka Sienkiewicz ma już naprawdę duży ciążowy brzuszek! Gwiazda serialu "Przyjaciółki" już wkrótce urodzi drugie dziecko, ale w sieci trudno znaleźć jej zdjęcia, na którym pokazuje, jak jej ciało zmieniało się w czasie ciąży. Aktorka już jakiś czas temu przyznała, że nie zamierza publikować swoich fotek z rosnącym brzuszkiem. 

(...) nie będzie tu zdjęć z pięknie rosnącym „brzuszkiem” bo w nic atrakcyjnego się brzuszek nie mieści a Właścicielka brzuszka dostaje histerii na myśl o spędzaniu godzin w galerii handlowej walcząc o wbicie się w cokolwiek co nie ma kształtu worka 😜- pisała jakiś czas temu na Instagramie

Teraz Agnieszka Sienkiewicz w najnowszym wpisie na Instagramie wyznała, że wygląda bardziej jak Obeliks niż Meghan Markle. Ale absolutnie się z tym nie zgadzamy! Agnieszka wygląda świetnie! Podczas relacji na InstaStories widać, że brzuszek jest już bardzo duży. 

Agnieszka Sienkiewicz lada dzień urodzi drugie dziecko?

Agnieszka Sienkiewicz do tej pory nie zdradziła, jakiej płci będzie jej drugie dziecko i na kiedy ma zaplanowany poród. Patrząc jednak na duży brzuszek aktorki nie trudno zgadnąć, że maleństwo już wkrótce pojawi się na świecie.

Sama Agnieszka Sienkiewicz przyznaje, że nie jest zachwycona swoim wyglądem...

Gdy Twoja siostra dzwoni i mówi z nutą niepokoju „mało ostatnio wrzucasz na Insta........ „ myślisz sobie „cholera, statystyki poleca, zasięgi polecą, zapomną, że jesteś”.... wiec na gwałt przeszukujesz czeluści telefonu by znaleźć jakies aktualne zdjęcie ale mimo usilnych prób i łaskawego podejścia do siebie to jednak na każdym zdjęciu wyglądasz bardziej jak Obeliks niż Megan Markle- napisała na Instagramie. 

Agnieszka Sienkiewicz przesadza? Spójrzcie, jak aktorka wyglądała podczas jej relacji na InstaStories. Gwiazda "Przyjaciółek" ma już duży brzuszek, ale wciąż wygląda świetnie! Zgadzacie się z nami?

Zobaczcie, jak wygląda Agnieszka Sienkiewicz i co jeszcze napisała na Instagramie.

Agnieszka Sienkiewicz ma już duży ciążowy brzuszek. 

Agnieszka Sienkiewicz w białej bluzce z dużym ciążowym brzuszkiem
Instagram

Spójrzcie na nowy wpis aktorki.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Gdy Twoja siostra dzwoni i mówi z nutą niepokoju „mało ostatnio wrzucasz na Insta........ „ myślisz sobie „cholera, statystyki poleca, zasięgi polecą, zapomną, że jesteś”.... wiec na gwałt przeszukujesz czeluści telefonu by znaleźć jakies aktualne zdjęcie ale mimo usilnych prób i łaskawego podejścia do siebie to jednak na każdym zdjęciu wyglądasz bardziej jak Obeliks niż Megan Markle. Potem myślisz sobie, wrzuce jakies super zdjęcie #foodporn albo #healthyfood ale po 3 godzinach snu gdy jedno dziecko gorączkowalo w nocy, a drugie tańczyło kankana w tym Twoim „ciążowym brzuszku” 😡😡😡😡 stać Cię tylko na zamowienie pomidorówki i leniwych z obiadów domowych. Więc puszczasz dziecku „101 dalmatyńczyków” , leżysz do góry brzuchem ( w tym przypadku to nie przenośnia) oglądasz @chujowapanidomupl i nucisz w głowie „ nie jesteś sama, nie, nie jesteś sama” ... potem odnajdujesz jakies stare zdjęcie i wrzucasz na insta w nadziei , że wszyscy zapomnieli, że podobne już wrzucalaś i piszesz : Miłego wieczoru Kochani!!!❤️❤️ #motherhood #momtobe

Post udostępniony przez Agnieszka Sienkiewicz-Gauer (@agnieszka_sienkiewicz_official)

 

 

Więcej na temat Agnieszka Sienkiewicz
Przeładuj

TYLKO U NAS: Chris z "Hotelu Paradise" i jego ukochana Monika chcą wziąć ślub! "Stworzymy prawdziwą rodzinę"

zobacz 01:48