Aneta Todorczuk-Perchuć w różowym swetrze, Ada Fijał w marynarce, Andrzej Sołtysik, Anna Oberc w czarnym żakiecie Aneta Todorczuk Perchuć w jasnym płaszczu do kolan Ada Fijał w kurtce Andrzej Sołtysik na rozpoczęciu 39. Festiwalu Filmowego w Gdyni Anna Oberc z czerwoną kopertówką
Aneta Todorczuk-Perchuć w różowym swetrze, Ada Fijał w marynarce, Andrzej Sołtysik, Anna Oberc w czarnym żakiecie
ONS
1/5
Aneta Todorczuk-Perchuć w różowym swetrze, Ada Fijał w marynarce, Andrzej Sołtysik, Anna Oberc w czarnym żakiecie
ONS

Aneta Todorczuk-Perchuć, Ada Fijał, Andrzej Sołtysik, Anna Oberc - jak spędzają sylwestra? Kto wybiera się na bal, a kto gra spektakl w sylwestrową noc? Zobaczcie naszą galerię!

2/5
Aneta Todorczuk Perchuć w jasnym płaszczu do kolan

Anetę Todorczuk-Perchuć czeka bardzo pracowity sylwester i to w gwiazdorskim gronie! 

"Trzeci rok z rzędu spędzam sylwestra w wybornym  towarzystwie - obsady spektaklu "Przedstawienie świąteczne" w Och Teatrze. Jest to bardzo mile spędzony czas w towarzystwie m.in. mojego męża, Marcina, Kasi i Cezarego Żaków, Piotra Machalicy czy Bożeny Stachury. Weekendy i okres świąteczny to dla niektórych czas odpoczynku, a dla aktorów to czas żniw", powiedziała Aneta. 

3/5
Ada Fijał w kurtce
Jakie plany na sylwestra ma Ada Fijał?
"Rzadko coś planuję, ponieważ w tych kwestiach działam raczej pod wpływem emocji i chwili. Wolę spontaniczne świętowanie, nazywam to "sylwester last minute". Nakręciłam o tym filmik z serii DIY Peszyn for Feszyn,  jak w szybki i domowy sposób, przygotować sylwestrową kreację. Wkrótce do obejrzenia na moim kanale na Youtube", powiedziała nam Ada.
4/5
Andrzej Sołtysik na rozpoczęciu 39. Festiwalu Filmowego w Gdyni
Akpa

Jakie plany ma na sylwestra Andrzej Sołtysik? Dziennikarz ma w domu małe dziecko, dlatego raczej nie planuje żadnej hucznej imprezy :-)

"W tym roku sylwester domowo i spokojnie ;-) Jakoś nigdy z Patrycją nie obchodziliśmy hucznie sylwestra. Będzie na pewno pyszna kolacja i bezalkoholowy szampan ;-) Ciekawe tylko czy doczekamy do północy, bo Staś zasypia znacznie wcześniej", powiedział nam dziennikarz. 

 

 

5/5
Anna Oberc z czerwoną kopertówką

Nie wszystkie gwiazdy spędzają sylwestra w pracy - na scenie czy w teatrze. Na przykład gwiazda serialu "Singielka", Anna Oberc sylwestrową noc spędzi na balu!

"W tym roku wybieram się na bal! Ale najchętniej spędziłabym ten dzień na plaży w jakichś gorących krajach", powiedziała nam Ania Oberc.