Maciej Kurzajewski reakcja na życzenia Pauliny Smaszcz
AKPA/Gałązka/Instagram Paulina Smaszcz
Newsy

Jak Maciej Kurzajewski i jego synowie zareagowali na kąśliwe życzenia Pauliny Smaszcz? Jest komentarz

Osobliwe życzenia Pauliny Smaszcz nie przeszły bez echa w rodzinie Macieja Kurzajewskiego. Media informują, jaka była ich reakcja.

W miniony weekend, Maciej Kurzajewski świętował swoje 50. urodziny. Z tej okazji w mediach społecznościowych pojawiło się mnóstwo życzeń dla dziennikarza od przyjaciół, kolegów z branży i najbliższych. Nie zabrakło również specjalnych życzeń od byłej żony prezentera, Pauliny Smaszcz, w których nie zabrakło uszczypliwości. Maciej Kurzajewski nie zdecydował się na nie publicznie odpowiedzieć - jaka była zatem jego reakcja? 

Największe skandale 2022 roku. Smaszcz, Fabijański, Królikowski... Pamiętacie, kto udawał, że ma raka?

Jak Maciej Kurzajewski zareagował na życzenia od Pauliny Smaszcz?

Maciej Kurzajewski skończył 50. lat. Z tej okazji jego ukochana, Katarzyna Cichopek, przygotowała dla niego wiele niespodzianek. Był urodzinowy wyjazd do Jordanii, piękny tort, prezenty... Para zaczęła nawet częściej dzielić się wspólnymi zdjęciami, a fani są naprawdę zachwyceni tym faktem, bo cieszą się szczęściem Kasi i Maćka i życzą im jak najlepiej.

O 50. urodzinach dziennikarza nie zapomniała również jego była żona. Paulina Smaszcz złożyła Maciejowi Kurzajewskiemu życzenia za pośrednictwem mediów społecznościowych. Nie zabrakło w nich jednak kilku wbitych szpilek - była żona prezentera życzyła mu np.: "refleksji nad sobą i przeszłością".

- [...] Pięćdziesiątka otwiera drugą połowę życia, więc życzę ci, aby uruchomiła w tobie refleksję nad sobą i przeszłością, by twoja przyszłość była dla ciebie jak najlepsza i najwspanialsza. Nasi synowie przekazali mi, że życzono tobie "drugiej młodości", a ja nie wiem, czy to dla ciebie dobre, bo znam ciebie od 25 lat. Raczej czasu, biologii i Boga nie da się oszukać, więc raczej otwórz się na drugą połowę życia, mając dokładnie tyle lat, ile masz, bo przed tobą jeszcze wiele niesamowitych wydarzeń, historii, przygód, emocji i inspiracji godnych dojrzałego, doświadczonego, pełnego przemyśleń i lekcji życia 50-latka - pisała Paulina Smaszcz.

Maciej Kurzajewski świętuje urodziny
Gałązka/AKPA

Zobacz także: Paulina Smaszcz kłóci się z internautami po życzeniach dla Macieja Kurzajewskiego!

Maciej Kurzajewski nie zdecydował się publicznie odpowiedzieć na życzenia swojej byłej żony. Jednak bliski znajomy z otoczenia Kasi i Maćka skomentował dla portalu JastrząbPost, jaka była reakcja w domu Kurzajewskiego na osobliwe życzenia jego byłej żony.

- Trzeba się cieszyć, że jednak zmienił się ton, w jakim Paulina wypowiada się publicznie. Miłe jest to, że jednak trochę złagodniała. Przy tak brutalnych wypowiedziach, które były wcześniej, te wydają się stonowane i spokojne. Oczywiście czytają to bliscy Maćka, czyli jego synowie i siostry, ale nikt tego nie chce komentować, żeby zachować spokój w rodzinie. Synowie Maćka są już przyzwyczajeni do ostrych wypowiedzi mamy. Przechodzą nad tym do porządku dziennego, bo takie komentarze nie robią na nich wrażenia. Najważniejsze jest to, że mają kontakt z tatą i mogą na niego liczyć - mówi informator JastrząbPost.

Paulina Smaszcz, Maciej Kurzajewski
Instagram @paulina.smaszcz

Zobacz także: Paulina Smaszcz wbija szpilę Cichopek i Kurzajewskiemu: "Może jakiś ksiądz im wybaczy, ale Pan Bóg raczej nie"

Co ciekawe, informator portalu twierdzi, że ta publikacja może być jakimś początkiem do przełamania chłodnych relacji na linii byłych małżonków. 

- Widać teraz, że emocje nieco opadły i jest gotowa wyciągnąć rękę na zgodę - dodaje źródło JastrząbPost.

Myślicie, że faktycznie jest taka szansa?

Zadowolona Paulina Smaszcz
VIPHOTO/East News
Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski wychodzą z Pytania na śniadanie w dniu 50. urodzin dziennikarza (2)

Smutna Paulina Smaszcz i Maciej Kurzajewski w białej marynarce
East News/Wojciech Olszanka/Tadeusz Wypych/REPORTER
Newsy
Paulina Smaszcz odwiedza matkę Kurzajewskiego. "Maćku, cieszę się, że poszedłeś po rozum do głowy"
Paulina Smaszcz kolejny raz wbiła szpilę Maciejowi Kurzajewskiemu. Dziennikarka zwróciła się również do Katarzyny Cichopek. O co poszło tym razem?

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski do tej pory nie zdecydowali się reagować na zaczepki Pauliny Smaszcz. Prowadzący "Pytanie na Śniadanie" skupili się na swojej pracy, rodzinach oraz miłości, która ich połączyła. Była żona dziennikarza jednak nadal nie odpuszcza, a w jej mediach społecznościowych pojawiają się kolejne wpisy.  Maćku, cieszę się, że poszedłeś po rozum do głowy - powiedziała wprost.  Paulina Smaszcz zwróciła się również do Katarzyny Cichopek.  Paulina Smaszcz wbija szpilę Maciejowi Kurzajewskiemu  Paulina Smaszcz i Maciej Kurzajewski rozwiedli się ponad dwa lata temu i w mediach utrzymywali, że łączą ich przyjacielskie relacje. Wszystko zmieniło się kilka tygodni temu, gdy była żona dziennikarza skomentowała urodzinowy wpis Katarzyny Cichopek, zdradzając, że prowadzący "Pytanie na Śniadanie" są parą. Później  Paulina Smaszcz udzieliła mocnego wywiadu, w którym zaatakowała Izabelę Janachowską oraz Iwonę Pavlović . Maciej Kurzajewski wciąż milczał i nie komentował poczynań byłej partnerki,  wraz z Kasią Cichopek zareagowali jedynie na mocną odpowiedź Izabeli Janachowskiej .  Jakiś czas temu Paulina Smaszcz wystąpiła w podcaście, w którym zarzuciła Maciejowi Kurzajewskiemu, że synowie nie mogą go odwiedzać, gdy ten przebywa z Katarzyną Cichopek. Dziennikarka zasugerowała również, że prezenter oddał ich psa.  Znikają zdjęcia naszych synów ze ścian, jak przychodzi pani Katarzyna. Maciek wydał naszego psa, który był psem naszych dzieci i naszym psem... - mówiła wówczas.  Tymczasem w dzisiejszym wydaniu "Pytania na Śniadanie" pies Bono pojawił się przy boku Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego.         ...

Maciej Kurzajewski i Paulina Smaszcz
Newsy
Siostra Macieja Kurzajewskiego ostro o Paulinie Smaszcz: "Ten festiwal mitomanii uderza w naszą rodzinę"
Rodzina Macieja Kurzajewskiego ma już dość afer z Pauliną Smaszcz, która publicznie atakuje byłego męża. W sieci pojawił się mocny wpis!

Siostra Macieja Kurzajewskiego zabrała głos w sprawie zaskakujących wypowiedzi Pauliny Smaszcz. "Kobieta petarda" już od kilku tygodni publicznie uderza w byłego męża twierdząc, że oszukiwał w sprawie swojego związku z Katarzyną Cichopek. Paulina Smaszcz zapowiedziała, że zamierza ujawniać kolejne kłamstwa Macieja Kurzajewskiego i nazwała go Pinokiem. Teraz całe zamieszanie skomentowała siostra prowadzącego "Pytanie na śniadanie"! Siostra Macieja Kurzajewskiego gorzko o Paulinie Smaszcz Paulina Smaszcz od kilku tygodni nie przestaje zaskakiwać. "Kobieta petarda" w swoich komentarzach i wpisach publikowanych w sieci nie ukrywa żalu do Macieja Kurzajewskiego, który od jakiegoś czasu jest szczęśliwy u boku Katarzyny Cichopek. Dziennikarka zapewnia, że były mąż jest jej obojętny, ale dla dobra synów nie zamierza przestawać ujawniać prawdę na jego temat. Ostatnio Paulina Smaszcz wyznała, że jej synowie muszą zapowiadać swoje wizyty w domu Macieja Kurzajewskiego. Kobieta petarda była również oburzona wspólnym wywiadem prowadzących "Pytanie na śniadanie", podczas którego jej były mąż zachwycał się nową partnerką.  Maciej Kurzajewski nie reaguje na wypowiedzi byłej żony, ale całego zamieszania mają już dość jego fani. Jedna z internautek pod wpisem dziennikarza na Instagramie apelowała, żeby postarał się o sądowy zakaz wypowiadania się Pauliny Smaszcz o byłym mężu.  (...) Panie Macieju, ja chciałam, żeby pan milczał, a teraz błagam - do sądu i zakaz wypowiadania się o panu. Błagam, niech pan zakończy tę telenowelę, w której jest pan bohaterem bez swojej zgody. Jest pan zbyt dobrym dziennikarzem, aby mieszano pana z błotem i traktowano jak g...- napisała fanka. Na wpis internautki zareagowała siostra Macieja Kurzajewskiego! Zobacz także:   Paulina Smaszcz kłóci się z byłą szefową PR...

Paulina Smaszcz w żółtym płaszczu i Maciej Kurzajewski w kurtce
VIPHOTO/East News
Newsy
Mama Macieja Kurzajewskiego już po przesłuchaniu. Co dalej z Pauliną Smaszcz? "Mocno się przestraszyła"
Policja już działa w sprawie "najścia" Pauliny Smaszcz na 74-letnia matkę Macieja Kurzajewskiego. Nowe doniesienia mediów.

Takiego obrotu spraw chyba nikt się nie spodziewał. Po niezapowiedzianej wizycie Pauliny Smaszcz u jej byłej teściowej, "Kobieta-petarda" może być w niezłych tarapatach. Jakie konsekwencje może ponieść dziennikarka?  Matka Macieja Kurzajewskiego przesłuchana w sprawie Pauliny Smaszcz Po tym, jak w połowie listopada Paulina Smaszc z niezapowiedzianie odwiedziła mamę Macieja Kurzajewskiego , tłumacząc to chęcią odebrania 74-latce psa, którego "Kobieta-petarda" wcześniej adoptowała wraz z byłym mężem, na dziennikarkę spadła fala hejtu. Jak się okazuje, nie tylko internauci byli oburzeni tym niezrozumiałym "najściem". Także sam Maciej Kurzajewski nie był obojętny na zachowanie byłej żony. Okazuje się, że sprawa szybko została zgłoszona odpowiednim organom, a policja przesłuchała już matkę Macieja Kurzajewskiego . 74-latka miała być roztrzęsiona po wizycie byłej synowej, co odbiło się na jej zdrowiu. - Mama Maćka jest po przesłuchaniu na policji w sprawie najścia przez Smaszcz - mówi w rozmowie z Plotkiem osoba z bliskiego otoczenia Macieja Kurzajewskiego. - Wygląda na to, że Paulina mocno się przestraszyła i nagle zmiękła - dodaje. Jak się okazuje, również sam Maciej Kurzajewski jest już po policyjnych przesłuchaniach. Zobacz także:  Paulina Smaszcz w nowym wywiadzie uderza w byłego męża: "Zwariował ostatnio" Co więcej, jak podkreśla informator serwisu, prowadzący "Pytanie na śniadanie" coraz częściej myśli o wyprowadzce. - Maciek też już został przesłuchany, coraz częściej myśli o wyprowadzce. Podczas rozwodu Smaszcz otrzymała równowartość wartości domu, w którym mieszkali i wynajęła nie tak daleko apartament. Maciek natomiast chce zamieszkać z Kasią, mamą, dziećmi Kasi i psem Bono. Jak informowaliśmy w najnowszym numerze magazynu Party, ...

Nasze akcje
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik