„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Doda z mężem Emilem Stępniem
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski
Instagram
Newsy

Znamy tajny przepis Lewandowskiego na dzisiejszy mecz! Ania wie, jak zacząć dzień!

Dziś o 15:00 mecz Polska-Szwajcaria. Jak przygotowuje się do niego Robert Lewandowski? Najlepszy polski napastnik na pewno postępuje według rad swojej żony Ani Lewandowskiej. Na dobry początek dnia gorąca woda z sokiem, cytryną, miodem i... kurkumą! To podobno daje moc! Ania wrzuciła zdjęcie z Francji, a na nim woda mocy.

Anna Lewandowska przed meczem Polska-Szwajcaria

Po kulkach mocy to kolejna rada dla Roberta jak wygrywać! :)

Ania Lewandowska dziś oczywiście też będzie kibicować na trybunach we Francji, na pewno razem ze swoją przyjaciółką Sarą Boruc.

I cały czas jest blisko męża na Euro 2016.

East News

A wy jak obstawiacie dziś mecz Polska-Szwajcaria? Natalia Siwiec np. 2-0 dla Polski, a Adam Zdrójkowski 1-1.

Robert Lewandowski bez koszulki
East News

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Anna Lewandowska i Andrzej Wrona
Instagram
Newsy
Robert Lewandowski na boisku, a Ania wrzuca zdjęcia z przystojnym polskim sportowcem! Mamy ZDJĘCIE

Mecz Polska - Ukraina już dziś o godzinie 18! Jesteście gotowi na te emocje? Anna Lewandowska na pewno już tak, i to nie sama... Żona Roberta Lewandowskiego wrzuciła na Instagram zdjęcie, na którym widać jak razem z polskim siatkarzem Andrzejem Wroną przygotowują się do meczu Polska - Ukraina. Zdjęcie wrzucone przez Anię jest naprawdę zabawne, ponieważ widać na nim dużą różnicę wzrostu między Lewandowską (168 centymetrów wzrostu) a Wroną, który mierzy aż 205 centymetrów! Myślicie, że Robert Lewandowski powinien czuć się zagrożony? My sądzimy, że nie, ponieważ Ania z pewnością nie myśli o zmianie męża ;), a Wrona ponoć się spotyka z Sabiną Jeszką znaną z "Mam Talent".   My oczywiście dołączamy się do Ani Lewandowskiej i Andrzeja Wrony i razem z nimi kibicujemy Polakom! Was również zachęcamy!   Zobacz też:  Niemieckie media o Lewandowskim na Euro 2016: "Robert wciąż rozczarowuje". Mają rację? SONDA.   Ania Lewandowska kibicuje razem z Andrzejem Wroną!   Wygramy z Ukrainą? Z "kulkami mocy" Ani na pewno tak! ;)

Anna Lewandowska, Sara Boruc
Newsy
Dwie przyjaciółki z boiska - Ania Lewandowska i Sara Boruc wymieniły się... reklamami!

Przyjaźń w show-biznesie może być również... użyteczna. Można np. się wzajemnie reklamować. Tak robią Anna Lewandowska i Sara Boruc. Polskie WAGs zbliżyły się do siebie w czasie Euro 2016. Oglądały razem każdy mecz. Już wtedy Sara jadła batony Ani, a Ania do stylizacji dobierała biżuterię Sin by Mannei. Dziś dziewczyny znowu wzajemnie się reklamują.   Anna Lewandowska wrzuciła dziś post zachwalający wyroby Sary. Sara Boruc dopytała o łańcuszek, który najwyraźniej też dała Ani i w odpowiedzi na Instagramie wrzuciła zdrowe batony, które zajada po treningu. Sara nie mogła być na obozie Ani, ale ćwiczy sumiennie sama i potem je produkty Lewandowskiej. Taka przyjaźń to skarb!   Zobacz także: Anna Peszko, Lewandowska czy Marta Glik. Co robiły polskie WAGs przed i po meczu Polska-Szwajcaria   Sara Boruc i Anna Lewandowska to najpopularniejsze polskie WAGs.

Robert Lewandowski w meczu polskiej reprezentacji
East News
Newsy
Wygraliśmy z Islandią 4:2! Marina i Sara Boruc na trybunach dobrze trzymały kciuki! Lewandowski strzelił 2 gole!

Na Stadionie Narodowym w Warszawie w piątek trzynastego odbył się mecz Polska - Islandia. Polacy przegrywali 0:1 w pierwszej połowie, ale na szczęście w drugiej passa dopisała - zakończyliśmy z wynikiem 4:2 dla Polski! Kibice szaleli! To mecz towarzyski i nie ma wpływu na nasz występ w mistrzostwach Europy. Jest to jednak pierwszy etap przygotowań do mistrzostw we Francji. Selekcjoner Adam Nawałka chce się przyjrzeć się jak największej grupie swoich piłkarzy. I co może powiedzieć po tym, co dziś zobaczył w 4. minucie? Gylfi Sigurdsson strzelił gola dla Islandii! A minutę wcześniej sędzia odgwizał karnego dla naszych przeciwników. Ups! Robert Lewandowski nie wyglądał na szczęśliwego.   Druga połowa wyglądała o niebo lepiej! WAGS dobrze trzymały kciuki!   Polska prowadziła 4:2 z Islandią. I tak zostało do końca. Dwa gole w 79 i 76 minucie strzelił Robert Lewandowski! Ponad 10 minut wcześniej celny strzał wykonał Bartosz Kapustka, a w 52 minucie Kamil Grosicki. Brawo panowie!   Zobacz: Robert Lewandowski wygryzie Cristiano Ronaldo z Realu Madryt?   Czy Robert Lewandowski otworzy dziś szampana? Marina i Sara Boruc na trybunach Stadionu Narodowego na meczu Polska-Islandia.