Książę William smutny
Eastnews

Książę William zrobił coś niezwykłego w urodziny swojej mamy - księżnej Diany! Brytyjczycy nie kryli łez

Książę William smutny
Eastnews

Choć księżna Diana zginęła 22 lata temu, ciągle zajmuje wyjątkowo ważne miejsce w sercach Brytyjczyków. Co rok w dniu jej urodzin - czyli 1 lipca - gromadzą się pod Pałacem Kesington, by oddać jej hołd. Czuwają, modlą się, wspominają. W tym roku księżna obchodziłaby 58. urodziny... Podczas ostatnich urodzin fanów Diany zaskoczył jej syn - czyli książę William, który postanowił podejść do nich i spędzić z nimi czas!

Książę William uczcił urodziny swojej mamy

"Daily Mail" poinformował, że książę William pojawił się pod pałacową bramą w dniu urodzin swojej mamy, czym zaskoczył zebranych. Książę podszedł do fanów swojej mamy, by z nimi porozmawiać. 

William powiedział mi, że wiedział, że przyjeżdżamy tu od lat i podziękował nam za to, co robiliśmy dla jego matki. Wciąż się trzęsę. Czuję się bardzo podekscytowany – mówił jeden z fanów. 

W rozmowie książę William zdradził również, w którym miejscu stanie miejsce pamięci o Dianie. Okazuje się, że będzie znajdowało się w ogrodzie.  Książę był bardzo wzruszony obecnością fanów, którzy od 22 lat wciąż pamiętają o jego mamie. 

Księżna Diana zginęła 22 lata temu

księżna Diana, książę Karol, książę William na starym zdjęciu
East News

Księżna Diana skończyłaby 58 lat

księżna Diana, książę Karol, książę William, książę Harry na starym zdjęciu
East News

 

Przeładuj

Najmodniejsze fryzury na rok 2021. Hitem jest "syrenka", ale zobaczcie modern mullet. To dopiero odjazd

zobacz 02:09