Zespół ABBA Zespół ABBA Zespół ABBA kiedyś i dziś Bjorn Kristian Ulvaeus z zespołu ABBA Agnetha Faltskog z zespołu ABBA
Zespół ABBA
East News
1/8
Zespół ABBA
East News

 

ABBA to jedna z najbardziej niesamowitych grup na świecie. Popowy zespół ze Szwecji zrobił światową karierę, o jakiej inni mogą tylko marzyć. Dlatego zapowiedź nagrania nowych piosenek w studio, po 35 latach przerwy, wywołała sensację! Zespół wydał ostatnio oświadczenie, w którym zapowiedział tournee - choć w bardzo nietypowej i futurystycznej formie - na scenie zobaczymy bowiem hologramy (avatary) członków. Przy okazji członkowie grupy poinformowali fanów, że nagrają nowe utowowy!

Decyzja by ruszyć z ekscytującym projektem ABBA avatar tour ma niespodziewane konsekwencje. Cała nasza czwórka poczuła, że po 35 latach będzie fajnie znów połączyć siły i wejść do studia. I zrobiliśmy to. Było tak, jakby zatrzymał się czas, jakbyśmy mieli tylko krótkie wakacje. Mega radosne doświadczenie! - napisali członkowie supergrupy!

Kiedy usłyszymy ich nowe piosenki i jak dziś wyglądają członkowie zespołu ABBA? Zobaczcie naszą galerię!

 

Zobacz też: Pamiętacie piękną Vicky ze "Zbuntowanego Anioła"? Tak dziś wygląda 49-letnia gwiazda!

2/8
Zespół ABBA
East News

 

Jak napisali członkowie grupy ABBA, ich ostatnie spotkanie zaprocentowało dwoma nowymi piosenkami.

Jedna z nich - „I Still Have Faith In You” będzie wykonywana przez nasze cyfrowe kopie w specjalnym programie wyprodukowanym przez NBC i BBC, który zobaczymy w grudniu.

My być może osiągnęliśmy już pełnoletność, ale piosenka jest całkowicie nowa. I to świetne uczucie - napisali Agnetha, Benny, Bjorn i Anni-Frid.

To świetna wiadomość dla fanów. A jak dziś wyglądają członkowie zespołu ABBA? Przekonajcie się sami na kolejnych stronach!

3/8
Zespół ABBA kiedyś i dziś
East News

 

I jak? Kto zmienił się najbardziej? Muzycy nie grali razem od 1982 roku, kiedy to ogłoszono koniec działalności zespołu ABBA. Od tego momentu minęło ponad 35 lat! 

Jeśli chcecie przypatrzeć się bliżej - zapraszamy na kolejne strony naszej galerii.

 

Zobacz też: Cztery genialne metamorfozy na scenie TTBZ. Finaliści jako Abba

4/8
Bjorn Kristian Ulvaeus z zespołu ABBA
East News
5/8
Agnetha Faltskog z zespołu ABBA
East News
6/8
Anni-Frid Lyngstad z zespołu ABBA
East News
7/8
Benny Andersson z zespołu ABBA
East News
8/8
Zespół ABBA
East News

 

ABBA to zespół niezwykły. Choć długo nie nagrywali, ciągle zdobywają nowych fanów. Ich ponadczasowe hity są bowiem często wykorzystywane w kulturze popularnej. Jednym z takich wielkich "powrotów" ich muzyki był broadwayowski musical, a następnie film "Mamma Mia!". Scenariusz był inspirowany największymi przebojami grupy. 

 

 

Więcej na temat Abba