Jak dziś wygląda córka Wargacza z "Rancza"?
WACLAW KLAG/REPORTER/East News/ katarzynazak.official
Newsy

Jak dziś wygląda córka Wargacza z "Rancza"? Katarzyna Żak pokazała wspólne zdjęcie po latach

Choć Marta Mazurek w "Ranczu" grała epizodycznie, postać córki Wargacza - Julii Wargacz, która potajemnie spotykała się z Szymkiem Solejukiem zapadła widzom w pamięć. Jak dziś wygląda aktorka?

Choć od emisji ostatniego odcinka "Rancza" minęło prawie pięć lat, serial, który bawił i wzruszał do łez, wciąż cieszy się ogromną popularnością, a jego fani z niemal równie wielkim zapałem co premiery, oglądają dziś powtórki odcinków. Przez 10 lat przez jego obsadę przetoczyła się cała masa świetnych, polskich aktorów i znanych nazwisk, które wcielały się raz w główne role, a raz odgrywały małe, jednak zawsze znaczące epizody. Jedną z postaci, które na dobre wpisała się w pamięć widzów, jest córka Wargaczów, a wszystko przez jej miłosną historię - rodem z "Romea i Julii" - z synem Solejuków. Jak dziś wygląda Marta Mazurek, która grała Julię Wargacz? Aktorka po 10 latach spotkała się ze starszą po fachu koleżanką z planu - Katarzyną Żak. Gwiazda, doskonale znana fanom serialu jako Kazimiera Solejuk musiała uwiecznić ten moment.

Dziewczyna zmieniła się nie do poznania - nic dziwnego, dziś ma już niemal 30 lat!

Pamiętacie Szymona Solejuka z "Rancza"? Dziś ma 24 lata i... z trudem go rozpoznaliśmy

Tak dziś wygląda córka Wargacza z "Rancza" 

Choć Solejukowie i Wargaczowie byli wieloletnimi sąsiadami, zdecydowanie nie pałali do siebie miłością, a wręcz przeciwnie. Dwie rodziny od dawna toczyły ze sobą spór. Los jednak lubi płatać figle i fani "Rancza" z pewnością pamiętają epizod, w którym do Wilkowyj przyjechał Szymek Solejuk. Chłopak w bibliotece spotkał dziewczynę, na której widok od razu mocniej zabiło mu serce. Jak się okazało - z wzajemnością. Niestety, piękna nieznajoma była córką największych wrogów jego rodziców. Mimo to Julia Wargacz i syn Solejuków spotykali się w tajemnicy, a nawet chcieli wziąć ze sobą ślub!

Nic dziwnego, że choć postać Julii, córki Wargaczów, pojawiła się zaledwie w dwóch odcinkach serialu, tak dobrze zapadła jego widzom w pamięci. Na szczęście poza scenariuszem nikt z nikim nie był skłócony, a Katarzyna Żak właśnie - po 10 latach - spotkała się ze swoją niedoszłą synową!

Dziesięć lat temu spotkałyśmy się na planie „Rancza”- Marta grała wtedy dziewczynę mojego syna. Solejuka, córkę Wargaczów. Teraz ponownie gra dziewczynę syna Piotra w Teatrze Teatroteki „Balkon Ordona”. Cudowna przygoda!!! - napisała aktorka publikując wspólne zdjęcie na Instagramie. 

Musimy przyznać, że gdyby nie podpis, bardzo ciężko byłoby nam rozpoznać Martę Mazurek. Młoda aktorka, która 26 czerwca będzie obchodziła swoje 30. urodziny bardzo się zmieniła. Gwiazdy serialu "Ranczo" po latach spotkały się na deskach teatru i jak możemy wywnioskować z opisu Katarzyny Żak, historia lubi się powtarzać.

Jak dziś wygląda córka Wargacza? Marta Mazurek wciąż rozwija swoją karierę i wystąpiła między innymi w takich produkcjach jak "Córki dancingu", "Wojenne dziewczyny", czy "Warsaw by Night". 

Zobacz także: Lucy z "Rancza" sprzedaje swoją posiadłość. Ilona Ostrowska pokazała zdjęcia. "Nie żal ci?"

Katarzyna Żak po 10 latach ponownie spotkała się ze swoją niedoszłą serialową synową. Dla fanów "Rancza" to nie lada gratka. Tak dziś wygląda Marta Mazurek, która wcielała się w rolę Julii - córki największych wrogów Solejuków. 

Jak dziś wygląda córka Wargacza z
katarzynazak.official

 

Młoda aktorka od tego czasu bardzo się zmieniła. Pamiętacie jej postać i romantyczny epizod z synem Sulejuków, w którym była szaleńczo zakochana i to z wzajemnością?

 

Martę Mazurek mogliśmy zobaczyć również w hitowych "Córkach dancingu", "Wojennych dziewczynach", czy filmie "Warsaw by Night". Aktorka występuje także w teatrze. To właśnie podczas występów w kolejnej sztuce spotkała się z Katarzyną Żak. 

Jak dziś wygląda córka Wargacza z
ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Najnowszy QUIZ z "Rancza"
AKPA
Newsy
Gwiazda "Rancza" wystąpi w "BrzydUli"! Znów zagra prostą, biedną kobietę!
Katarzyna Żak w serialu BrzydUla zagra postać podobną do Solejukowej! Gwiazda Rancza w serialu BrzydUla!

Katarzyna Żak dołączyła do obsady "BrzydUli"! Według najnowszych doniesień "Super Expressu" była gwiazda "Rancza"  pojawi się w nowych odcinkach hitu TVN, które już po wakacjach zostaną wyemitowane na antenie stacji. Katarzyna Żak zagra kobietę podobną do uwielbianej przez widzów Solejukowej. Poznajcie szczegóły! Katarzyna Żak w nowej "BrzydUli" To już pewne! Jesienią zobaczymy nowy sezon powracającego po latach serialu "BrzydUla". W produkcji nie zabraknie gwiazd, które poznaliśmy w poprzednich seriach hitu - Julii Kamińskiej, Filipa Bobka czy Małgorzaty Sochy. W nowym sezonie nie zabraknie również nowych gwiazd! Jak informuje "Super Express" w "BrzydUli" pojawi się Katarzyna Żak! Polacy pokochali ją za rolę Solejukowej w "Ranczu", a teraz dziennik donosi, że aktorka znów wcieli się w prostą, skromną kobietę. Katarzyna Żak ma zagrać sprzątaczkę w firmie Marka Dobrzańskiego - w tej roli Filip Bobek. Serialowa Lucyna będzie prostą, skromną kobietą, obdarzoną pewnym talentem... (...) lubi podśpiewywać pod nosem. Okaże się, że jest zdolna. Marzy więc, by wystąpić w programie typu „Mam Talent!”- zdradza źródło "Super Expressu". Coś czujemy, że nowa bohaterka "BrzydUli" skradnie serca widzów! Czy serialowa Lucyna przyćmi nawet najbarwniejszą postać produkcji, czyli Violettę Kubasińską?  Już nie możemy doczekać się nowych odcinków "BrzydUli"! Wy również będziecie śledzić dalsze losy Uli Cieplak i pozostałych bohaterów? Zobacz także:   Quiz dla prawdziwych fanów "BrzydUli"! Jak dobrze znasz hitowy serial TVN? Według medialnych doniesień Katarzyna Żak dołączyła do obsady "BrzydUli"....

Marta Chodorowska w serialu "Ranczo"
East News
Seriale
W serialu "Ranczo" wcielała się w postać Klaudii. Jak wygląda teraz Marta Chodorowska?
W serialu "Ranczo" wcielała się w postać Klaudii. Jak wygląda teraz Marta Chodorowska?

Marta Chodorowska ma na swoim koncie dziesiątki ról filmowych i teatralnych. Jednak fani pokochali ją przede wszystkim za rolę Klaudii w hitowym serialu "Ranczo" . Jej bohaterka dostarczała swoim serialowym rodzicom wielu emocji. Jak wygląda teraz aktorka, która wcielała się w tę postać? Czy bardzo się zmieniła? Zobaczcie poniżej! Jak wygląda Klaudia z serialu "Ranczo"? Jak już wspomnieliśmy, Marta Chodorowska w serialu "Ranczo" wcielała się w postać Klaudii Kozioł, córki wójta (Cezary Żak). Dziewczyna od samego początku była zbuntowaną nastolatką, która szukała swojej drogi. Klaudia niemal w każdym odcinku zaskakiwała swoją metamorfozą. Raz była punkówą, aby zaraz zamienić się w dziennikarkę lub działaczkę polityczną. Jej sympatią w serialu przez długi czas był Fabian Duda (Piotr Ligienza). Chłopak był sekretarzem wójta, co sprawiało, że czuł przed nim respekt. Dlatego dość ostrożnie podchodził do relacji z Klaudią, co dostarczało widzom sporo śmiechu. Zobacz także:  O kim mowa? Rozpoznaj bohatera serialu "Ranczo" po krótkim opisie! QUIZ Marta Chodorowska zagrała także w takich serialach, jak choćby "Na Wspólnej", "Na dobre i na złe", "Magda M.", czy też "Prawo Agaty". Niedawno pojawiła się również w "Pierwszej miłości". Mimo wszystko częściej można ją zobaczyć na deskach różnych teatrów. Ostatnio Marta Chodorowska pojawiła się na premierze spektaklu "O co biega?" w Teatrze Capitol. Aktorka prezentowała się naprawdę pięknie. Miała na sobie srebrną kreację, która podkreśliła jej zgrabną sylwetkę.  Bardzo się zmieniła od czasów "Rancza"? Marta Chodorowska dorastała na naszych oczach Pamiętacie ją z...

Ranczo: Cezary Żak nie wróci do serialu
MARCIN SMULCZYNSKI MARCIN SMULCZYNSKI/East News
Seriale
"Ranczo" bez Cezarego Żaka?! Aktor nie chce zagrać w produkcji! "To zamknięta historia"
Czyżby jednak fani "Rancza" nie doczekali się jego kontynuacji? Jak się okazuje, z gry w serialu zrezygnował Cezary Żak i to z bardzo ważnego powodu.

Czy "Ranczo" bez postaci wójta i księdza miałoby w ogóle rację bytu? Bliźniacy Kozioł - Paweł i Piotr - w których wcielał się Cezary Żak, przez lata bawili widzów do łez, a słynny aktor jeszcze bardziej zaskarbił sobie sympatię widzów. W ostatnich miesiącach w sieci pojawiły się głosy, że może powstać film fabularny i jego trzyodcinkowa wersja serialowa, opowiadające o dalszych perypetiach mieszkańców Wilkowyj. Kontynuacja "Rancza" wywołała liczne kontrowersje - wielu fanów trzymało kciuki za jej realizacje, a wielu twierdziło, że bez Pawła Królikowskiego i scenarzysty Andrzeja Grembowicz, którzy zmarli w ostatnich latach, serial nie ma racji bytu. Jak się okazuje, teraz udziału w nowym "Ranczu" odmówił Cezary Żak! Dlaczego? Cezary Żak nie wróci do "Rancza" Rozmowy o kontynuacji serialu trwały od 2017 roku, a film i miniserial miały być pożegnaniem z "Ranczem".  Tymczasem okazuje się, że najprawdopodobniej produkcje nie ujrzą światła dziennego i to nie tylko przez brak otrzymania środków finansowych z TVP, ale również wycofania się jednej z głównych postaci. W rozmowie z Onetem Cezary Żak, który wcielał się w dwie pierwszoplanowe role - proboszcza Wilkowyj i jego brata - wójta wsi, przyznał, że nie wróciłby na plan serialu! Absolutnie nie – uważam, że to zamknięta historia. Powrót do "Rancza" uważam za chybiony pomysł. Andrzej Grembowicz, scenarzysta "Rancza", już nie żyje i nikt nie jest w stanie go zastąpić. Pisał fenomenalnie. Jestem aktorem, który często coś skreśla w scenariuszach – niekonsekwencje, pojedyncze słowa, niepotrzebne wątki – a u niego nie wykreślałem praktycznie nic - stwierdził Cezary Żak....

Nasze akcje
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik