Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Koszalin tragedia
Koszalin tragedia
Newsy

Jak doszło do tragedii w Koszlinie? Zobaczcie, co zeznał 25-letni pracownik escape roomu

Wstrząsające...

 

Mijają trzy doby od wielkiej tragedii jaka miała miejsce w Koszalinie. Podczas zabawy urodzinowej, która odbyła się w escape roomie zginęło pięć 15-letnich dziewczyn. Nastolatki śmiertelnie zatruły się tlenkiem węgla.

Z malutkiego pokoju nie miały żadnej drogi ucieczki. Pracownik escape roomu, który był na miejscu i który jako jedyny przeżył horror, złożył zeznania! Co naprawdę wydarzyło się w Koszalinie?

 

Jasnowidz Krzysztof Jackowski przewidział śmierć Dawidka! Co jeszcze było w jego wizjach?

Zeznania pracownika escape roomu

Amelia, Gosia, Karolina, Wiktoria i Julia miały ledwie po 15 lat. Uczennice koszalińskiego Gimnazjum nr 9 świętowały urodziny jednej z nich. Gdy w pomieszczeniu obok doszło do pożaru, dziewczynkom nie udało się opuścić pokoju. 

Obecny na miejscu pracownik escape roomu, który nadzorował grę, próbował im pomóc. 25-latek ucierpiał jednak w pożarze. Pilnie został przetransportowany do szpitala, gdzie wprowadzono go w stan śpiączki farmakologicznej. Mężczyzna odzyskał już świadomość i za zgodą lekarzy został przesłuchany. Co powiedział? 

Zdradził to w TVN24 jeden z prowadzących śledztwo prokuratorów.

Stwierdził, że jedna z butli wydaje jakieś dziwne odgłosy, podszedł do niej, próbował dociec, co się stało. Próbował tę butlę zakręcić. Nic to nie dało. Jednocześnie gwałtownie, jak stwierdził, zaczął już rozprzestrzeniać się ogień. Po prostu opary gazu, które znajdowały się w pomieszczeniu, zapaliły się. To automatycznie doprowadziło do tego, że sam już miał pierwsze obrażenia ciała - powiedział prokurator z Prokuratury Okręgowej w Koszalinie w rozmowie z TVN24.

Według tej relacji, 25-latek próbował przedostać się do pomieszczenia, w którym były nastolatki. Ale ogień był za duży... Pracownik wybiegł na ulice prosząc przechodniów o pomoc. Jak informuje prokuratura "jeszcze w tym momencie był na tyle świadomy, że te czynności zdołał wykonać". 

Do tej pory zarzuty dostał tylko Miłosz S., projektant escape roomu. Za nieumyślne doprowadzenie do śmierci wynikające ze złego zaprojektowania pokoju grozi mu 8 lat więzienia. Został już aresztowany.

25-letni pracownik występuje na razie w śledztwie w charakterze poszkodowanego.

 

Pogrzeb piętnastolatek z Koszalina

Od piątku cały Koszalin pogrążony jest w żałobie. Pogrzeb nastolatek odbędzie się w czwartek 10 stycznia. Dziewczynki zostaną pochowane obok siebie.

Pogrzeb będzie jeden, wspólny, dziewczynki spoczną obok siebie na koszalińskim cmentarzu - zapowiedział prezydent Koszalina.

Zobacz też: Ostatnie słowa 15-letniej Wiktorii z escape roomu! Zdołała zadzwonić do taty...

 

W tragedii w Koszalinie zginęło 5 dziewczyn 

Koszalin
EastNews

 

Dziewczynki miały 15 lat 

East News

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Pogrzeb ofiar tragedii w Koszalinie
East News
Newsy
Koszalin żegna 15-letnie ofiary pożaru! To, co zrobił ich ksiądz katecheta, jest naprawdę wzruszające…

Piękny gest księdza.

Pogrzeb ofiar tragedii w Koszalinie
East News
Newsy
Pogrzeb dziewczynek z Koszalina. Wzruszające słowa ojca jednej z nich oraz papieża Franciszka

"Widząc je, znając je, można było im tej przyjaźni pozazdrościć"

Tragedia w koszalinie, pożar w escape roomie
East News
Newsy
Przyjaciółki, które zginęły w tragicznym pożarze w escape roomie zostaną pochowane razem!
Jest data pogrzebu

  Pogrzeb nastolatek, które zginęły w pożarze escape roomu odbędzie się w czwartek - poinformował  prezydent Koszalina, Piotr Jedliński. Nastolatki mają być pochowane obok siebie, a uroczystości pogrzebowe zorganizuje miasto. Podczas konferencji prezydent poprosił też, aby nie zaczepiano uczniów szkoły i zapewniono im spokój. Poznajcie szczegóły uroczystości pogrzebowych nastolatek, które zginęły w pożarze escape roomu ! Zobacz:  Pierwsze zarzuty po śmierci nastolatek w Koszalinie i wniosek o areszt za „umyślne stworzenie niebezpieczeństwa”   W najbliższy czwartek zajęcia w szkole, do której chodziły nastolatki, będą odwołane, tak by wszyscy uczniowie mogli wziąć udział w pogrzebie koleżanek, które zginęły w pożarze escape roomu.  W czwartek odbędą się uroczystości pogrzebowe. Pogrzeb będzie jeden wspólny. Odbędzie się na koszlińskim cmentarzu. Dziewczynki spoczną obok siebie - powiedział prezydent Koszalina podczas konferencji prasowej. Jednocześnie podkreślił, jak trudny dla wszystkich, a w szczególności dla uczniów, jest pierwszy dzień  w szkole po tragicznych wydarzeniach. Po pożarze w escape roomie w poniedziałek uczniowie zobaczyli w sali pięć pustych krzeseł, na których jeszcze w piątek siedziały ich koleżanki: To jest najtrudniejszy ich dzień w szkole, kiedy po raz pierwszy odbywają się zajęcia po tej tragedii i nie ma z nimi pięciu koleżanek - poinformował Piotr Jedliński. Prezydent Koszalina zapewnił też, że uczniowie mają zapewnioną pomoc psychologiczną i wsparcie całego miasta.    Zeznania pracownika escape roomu Tragedia w Koszalinie  wstrząsnęła Polską.  W pożarze escape roomu zginęło pięć nastolatek: Julia, Amelia, Gosia, Karolina i Wiktoria. Pracownik pokoju zagadek złożył już zeznania i wynika z nich, że chciał pomóc zamkniętym dziewczynom,...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner