Jacek Rozenek
EastNews

Mamy bardzo dobrą wiadomość dla fanów gwiazdora "Barw Szczęścia", Jacka Rozenka. Aktor po kilku tygodniach pobytu w szpitalu właśnie opuścił placówkę medyczną. Były mąż Małgorzaty Rozenek-Majdan trafił do niej w bardzo ciężkim stanie. Aktor przeszedł rozległy udar. Rozenek miał problemy z mową i poruszał się na wózku inwalidzkim. Wygląda jednak na to, że to już przeszłość. Jak informuje "Fakt", Jacek z dnia na dzień czuje się coraz lepiej i niedługo zobaczymy go na planie zdjęciowym!

1/3
Jacek Rozenek w szpitalu

Jak się czuje Jacek Rozenek?

Jako pierwszy informacje o złym stanie zdrowia Jacka Rozenka podał magazyn "Flesz". Kilkanaście dni później aktor potwierdził te doniesienia, dementując przy tym wiadomości o problemach z mową i dziękując fanom za wsparcie. Jak informuje "Fakt", Rozenek wyszedł już ze szpitala i rehabilituje się w placówce nad morzem. Czy to najlepsze dla niego rozwiązanie? Lekarze są tego pewni!

Lekarze zdecydowali, że najlepszym rozwiązaniem dla Jacka będzie pełna rehabilitacja w specjalistycznym ośrodku. Dzięki wsparciu rodziny umieszczono go w jednej z placówek na Pomorzu. Jacek unika ludzi, odwiedzają go tylko najbliżsi - czytamy w tabloidzie.

2/3
Jacek Rozenek
EastNews

Rokowania Jacka Rozenka mają być dobre i gwiazdor już planuje powrót do pracy. Niemniej jednak musi zmienić styl życia i dietę. Nawet jeśli chce jak najszybciej wrócić do "Barw Szczęścia", to nie może przerywać rehabilitacji! To ważne, aby były mąż Małgorzaty Rozenek-Majdan skupił się na odpoczynku. Aktor nie powinien zamartwiać się teraz niepotrzebnymi rzeczami...

3/3
Roksana Gąska skomentowała stan zdrowia Jacka Rozenka
Instagram

Niestety, aktor kilka miesięcy temu rozstał się z ukochaną Roksaną Gąską. Była partnerka odwiedzała go w szpitalu, jednak po skasowaniu wspólnych zdjęć na Instagramie, mało kto wierzy, że para do siebie wróci. Gwiazdor "Barw Szczęścia" wciąż może liczyć na wsparcie żony Radka Majdana i swoich dzieci. To ważne, aby bliscy byli teraz przy nim.

My również trzymamy za niego kciuki!

Więcej na temat Jacek Rozenek