Party Stories
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Sanah
Paulina Sykut-Jeżyna w Sopocie
Doda z mężem Emilem Stępniem
Jacek Poniedziałek o ukrytych gejach
ONS
Newsy

Poniedziałek: Znani ukryci geje się mnie boją. Tych nazwisk jest dużo

Aktor szczerze o gejach w show-biznesie

Temat ukrytych homoseksualistów w show-biznesie budzi ogromne emocje. Wszak osób, które ujawniły swoją orientację jest niewiele, a w kuluarach mówi się w tym kontekście o największych nazwiskach i bardzo znanych twarzach. Wszystko jednak wskazuje na to, że niewiele się w tej materii zmieni i prędko nie uświadczymy kolejnych coming outów. Przypomnijmy: Piróg o ukrytych gwiazdorach-gejach: "Prosili mnie, żebym..."

Jednym z pierwszych gwiazdorów, którzy przyznał się do homoseksualizmu, był Jacek Poniedziałek, który dziś otwarcie mówi o swojej orientacji. W najnowszym wywiadzie dla "Pride" twierdzi, że wśród aktorów, muzyków czy dziennikarzy jest bardzo wielu gejów, a większość z nich jest kreowana na ideał męskości. Sprawia to, że jeszcze trudniej jest im się ujawnić, bo wiązałoby się to z dużą medialną stratą, a być może nawet końcem kariery.
 

Pride: Wiemy, że tych gejów wśród dziennikarzy, aktorów czy znanych muzyków jest naprawdę dużo.

Poniedziałek: Oj, tych nazwisk jest naprawdę sporo. Co ciekawe, spora część gejów żyjących w ukryciu jest kreowana na supermacho i stają się uosobieniem marzeń każdej kobiety o doskonałym mężczyźnie. Znani geje nie chcą naruszać takiego wizerunku, żeby na tym nie stracić. A w świecie polityków jest to niemal obsesją


Poniedziałek twierdzi też, że ma problem z budowaniem relacji z mężczyznami, którzy się nie ujawnili, gdyż boją się, że pokazanie się w jego towarzystwie może wzbudzić podejrzenia.
 

Towarzysko jest mi z tym dość ciężko. Mężczyźni homoseksualni, którzy żyją w ukryciu, boją się publicznie pokazywać w moim towarzystwie, obawiając się ujawnienia. Nie jest więc łatwo budować relacje, gdy ma się taką znaną pedalską mordę jak moja - przyznaje.


To kolejne tego typu wyznanie. Macie swoje typy?

Zobacz: Gwiazdor "Mam Talent" w reklamie gejowskiego pisma. To jego coming out


 

Michał Opaliński jest gejem. Michał Opaliński w Replice
Agencja Skene
Newsy
Coming out aktora "Pierwszej miłości": Jestem gejem
"Wielu sławnych gejów do tej pory nie powiedziało o sobie"

W ostatnich latach coraz częściej gwiazdy decydują się na coming out. Zazwyczaj dzieje się to za granicą, z racji większej akceptacji nie tylko wśród publiczności, ale też i producentów filmowych czy muzycznych. Na szczęście do bycia sobą przyznają się także rodzime gwiazdy. Ostatnio pisaliśmy, że na swój coming out zdecydował się mieszkający i tworzący we Francji Michał Kwiatkowski . Teraz wtóruje mu Michał Opaliński , który przy okazji opowiedział jak wygląda praca geja w teatrze. Zobacz: Michał Kawiatkowski jest gejem! Aktor grający na deskach wrocławskiego Teatru Polskiego, a także znany z seriali "Pierwsza miłość" czy "Fala zbrodni", najpierw zdradził jak wyglądało jego przyznanie się do orientacji homoseksualnej w pracy: - Nie ukrywałem tego od momentu, kiedy powiedziałem rodzinie, kolegom itd. Jestem dość towarzyski, w teatrze wszyscy wiedzą, znają mojego partnera . Przez to, że mam postaw otwartą, też jestem tak traktowany. Opaliński nie ukrywa jednak, że zdarzyło się mu kilkukrotnie nie dostać roli z racji odmiennej orientacji seksualnej. - To się odbywa na dużo subtelniejszym poziomie, np. słyszę, że jestem aktorem specyficznym. I co mam odpowiedzieć? To znaczy jakim? Gejem? Ale mnie to nie obchodzi, na coś takiego odpowiadam: super, jestem specyficzny, mam inną wrażliwość, mogę zagrać role, których nikt inny nie zagra. To jest ciekawsze w teatrze, szczególnie w obecnych czasach.  (...) Jak można być aktorem, który udaje, że jest kimś innym, kiedy na sobie, swoim ciele, emocjonalności i wrażliwości buduje role! Aktor zdradził też, że w show-biznesie jest wielu ukrytych gejów: - Znam wielu sławnych gejów, którzy do tej pory nie powiedzieli o sobie i nie powiedzą nigdy, bo boją się, że to będzie wpływało na ich karierę. Niewielka liczba coming outów wśród aktorów głównie z tego wynika. To oczywiście...

Piróg komentuje plotki o Damięckim
ONS
Newsy
Mateusz Damięcki jest gejem? Piróg: Wiem na pewno, że...
Nie milkną echa jego głośnego wywiadu

Od lat nie ustają plotki o ukrytych homoseksualistach w polskim show-biznesie. Ilość coming outów jest znikoma w porównaniu do statystyk, o których mówi się za kulisami, a to tylko podgrzewa atmosferę. Sporo szumu w tym temacie narobił ostatnio Michał Piróg , który w jednym z wywiadów rzucił kilkoma "podejrzanymi" nazwiskami. Przypomnijmy: Szokujący wywiad Piróga: "Mam dość ukrytych gejów. To obłudne małe fiutki!" Padają duże nazwiska Wśród osób wymienionych w wywiadzie dla "Wprost", pojawiło się nazwisko m.in. Mateusza Damięckiego . Piróg stwierdził wówczas, że o aktorze również plotkuje się, iż jest gejem, a wielu odebrało jego wypowiedź jako potwierdzenie tych doniesień albo przynajmniej sugestię, że jest w tym ziarnko prawdy. Co ciekawe, agentką Michała jest... matka Damięckiego. Być może to było dla niego impulsem, aby sprostować swoją niedawną wypowiedź. Kolejny absurd, z moją agentką śmieję się z tematu Mateusza Damięckiego, który nie jest gejem. Wiem to, bo był z moją największą przyjaciółką w związku - tłumaczy w "Super Expressie". Czekamy na kolejne dementi w sprawie innych znanych panów. Bo teraz jego brak może być bardzo wymowny... Zobacz: Ostra impreza Damięckiego. Bawił się nago z kolegami bez majtek   Michał Piróg na wakacjach:

Michał Piróg o ukrytych gejach
ONS
Newsy
Piróg o ukrytych gwiazdorach-gejach: Prosili mnie, żebym...
Kto boi się o swoją karierę?

Kilka miesięcy temu Michał Piróg udzielił bardzo kontrowersyjnego wywiadu w magazynie Wprost. Choreograf opowiedział o środowisku gejów w Polsce, które ciągle się ukrywa i wzajemnie atakuje. Tancerz nie może zrozumieć, dlaczego niektórym tak ciężko zrobić coming-out. Nie szczędził im przykrych słów. Przypomnijmy:  Szokujący wywiad Piróga: Mam dość ukrytych gejów. To obłudne małe fiutki! Padają duże nazwiska Temat homoseksualizmu nadal wzbudza wielkie emocje. Dziś został poruszony również w programie "Na językach", gdzie ekspertem był Piróg. Michał opowiedział o przyczynach strachu przed coming-outem innych gwiazd. Zdradził również, że wiele anonimowych znanych gejów prosiło go o o to, żeby nie witał się z nimi na branżowych imprezach w obawie przed wspólnym zdjęciem: Muzycy i aktorzy boją się, że stracą odbiorców, zaufanie reżyserów. Bardzo wiele osób z show-biznesu prosiło mnie, żeby na imprezach koło nich nie stać i nie witać z nimi, bo nie daj Boże ktoś zrobi zdjęcia ze mną. Najgorsze są osoby, które się ukrywają i atakują innych, żeby się oczyścić z zarzutów. To jest zwykłe sku***two - mówił Michał Kogo miał na myśli? Zobacz:  Wpadka Piróga w DDTVN. Opowiadał o Top Model, aż tu nagle... Michał Piróg na imprezie popularnego piwa: 

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner