Agata Mróz i Jacek Olszewski Jacek Olszewski ma nową miłość Mąż Agaty Mróz Jacek Olszewski z córką na imprezie Jacek Olszewski znalazł nową miłość Agata Mróz-Olszewska, Jacek Olszewski
Agata Mróz i Jacek Olszewski
EastNews
"Agatę mam cały czas tutaj..."
1/6
Agata Mróz i Jacek Olszewski
EastNews

Jacek Olszewski w rozmowie z Vivą! wspomina Agatę Mróz i mówi o swojej nowej miłości - Agnieszce Frąckowiak! 7 kwietnia 2018 roku Mróz skończyłaby 36 lat. Czy Olszewski lubi oglądać jej zdjęcia? Co przypomina mu o Agacie? Zobaczcie!

 

Zobacz: „Historia zatoczyła koło.” Jacek Olszewski wspomina Agatę Mróz EKSKLUZYWNE VIDEO

 

Jacek Olszewski o nowej miłości i tęsknocie do Agaty Mróz! 

W 2008 roku na świat przyszła córeczka Agaty i Jacka - Lilianna. To ona przypomina Olszewskiemu o Agacie:

Ja tak jak mówię, Agatę mam cały czas tutaj, patrząc na młodą. Wracanie do zdjęć - ja uważam, że osoby które były nam bliskie, to mamy je w sercu, w głowie, nie musimy patrzeć na zdjęcia. Nie lubię takich miejsc jak cmentarze, bo takie osoby, które odchodzą, wolę kojarzyć z jakimiś pozytywnymi miejscami, a nie przygnębiającymi - mówi Jacek Olszewski w Vivie!

Olszewski opowiedział również, że nie uczestniczy w imprezach na cześć Agaty, poza jedną - memoriałem. Dlaczego? Jak tłumaczy, życie musi iść dalej:

Jest jedyna impreza to memoriał Agaty, wszystkie pozostałe - otwieranie szkół, sal sportowych, cieszy mnie to, że Agata jest patronką danej szkoły, to wybór młodzieży, która wybiera często stosunkiem np. 95%. To znaczy, że ona wywarła mocne przeżycia, ale ja nie chcę w tym uczestniczyć, nie można do końca życia tkwić w tym samym. Ja już wielokrotnie powtarzałem, że mogłoby nie być ani Agaty, ani Liliany, po co gdybać?

Zobacz: Jacek Olszewski, wdowiec po Agacie Mróz ma nową miłość! Jego wybranka ma... 27-letnią córkę! ZDJĘCIA

 

Jacek Olszewski opowiedział również o związku z Agnieszką Frąckowiak - jego nową partnerką. Poznali się w internecie. Na początku dzieliła ich spora odległość. Ona pochodzi z Wrocławia, on z Warszawy. Frąckowiak jest stylistką i personal shopperem. Ma 27-letnią córkę. Para już ze sobą mieszka.  

 

Co Olszewski mówi o ich miłości? Zobaczcie na kolejnej stronie!

 

Zobacz także: Śmierć bliskiej osoby: jak sobie radzić? 

2/6
Jacek Olszewski ma nową miłość
Facebook

Jacek Olszewski o nowej partnerce, Agnieszce Frąckowiak:

Trzeba żyć dalej. Historia zatoczyła koło. Mamy Agnieszkę, z która łączy nas coś wyjątkowego, poznaliśmy się, szybko zamieszkaliśmy, dzielił nas kawał drogi. Trzeba się cieszyć, mamy tylko jedno życie, cieszyć się życiem i brać z niego jak najwięcej. Bo nie wiadomo, jak wiele nam tego czasu zostało i co nas czeka.  - mówi. 

Zobaczcie ich wspólne zdjęcia na kolejnych stronach. 

3/6
Mąż Agaty Mróz Jacek Olszewski z córką na imprezie
ONS
4/6
Jacek Olszewski znalazł nową miłość
Facebook
5/6
Agata Mróz-Olszewska, Jacek Olszewski
Archiwum Vivy!
6/6
Jacek Olszewski, Agnieszka Frąckowiak
screen z PnŚ
Więcej na temat Agata Mróz Jacek Olszewski