1/5

 

Wielka radość Jacka Kurskiego! Prezes TVP po raz kolejny wziął ślub. Jego wybranką jest Joanna Klimek, która niegdyś pełniła między innymi funkcję dyrektora programowego TVP. Para pobrała się 31 lipca w Urzędzie Stanu Cywilnego w Sulejówku. Wieczorową porą pod gmachem USC pojawiło się wielu znamienitych gości ze świata polityki i mediów. Kto przybył do Sulejówka, aby złożyć Jackowi Kurskiemu i Joannie Klimek szczere życzenia? Dowiecie się tego z naszej galerii!

 

POLECAMY: "Wykorzystał mnie i moją naiwność" Maryla Rodowicz ostro o prezesie TVP!

2/5

 

Joanna Klimek i Jacek Kurski pobrali się 31 lipca w Urzędzie Stanu Cywilnego w Sulejówku. Para wybrała nietypową porę. Zakochani pobrali się bowiem we wtorkowy wieczór. To nie przeszkodziło jednak gościom tłumnie przybyć na tę wyjątkową uroczystość. Co ciekawe, ślub Jacka Kurskiego relacjonował serwis Fakt24.pl za pośrednictwem swojego Facebooka! Państwo młodzi wyglądali na szczęśliwych i zakochanych. Przypomnijmy, że Joanna Klimek rozwiodła się zaledwie 3 tygodnie temu! Z kolei Jacek Kurski również ma za sobą nieudane małżeństwo. Z poprzednią żoną spędził aż 25 lat!

Kto przybył do Sulejówka, aby złożyć im życzenia? Zobaczcie kolejny slajd!

3/5

 

Wśród gości nie zabrakło osobistości ze świata polityki i mediów. Najlepsze życzenia nowożeńcom złożył między innymi minister kultury i dziedzictwa narodowego, Piotr Gliński. Kto jeszcze cieszył się ich szczęściem w tym wyjątkowym dniu? 

4/5

 

Wśród gości można było również wypatrzeć brata ciotecznego Jarosława Kaczyńskiego, Jana Marię Tomaszewskiego. Co ciekawe, na uroczystość miał także przybyć sam prezes Prawa i Sprawiedliwości. Niestety, prawdopodobnie problemy zdrowotne przeszkodziły mu w tym. 

5/5

 

Jacek Kurski oraz Joanna Klimek odebrali także szczere życzenia z rąk posła PiS Marka Suskiego. My również życzymy nowożeńcom wszystkiego, co najlepsze! :)

Więcej na temat Jacek Kurski