Jacek Kurski i Joanna Klimek
East News

Jacek Kurski wziął ślub! Tak wyglądała uroczystość! WIDEO

Jacek Kurski i Joanna Klimek
East News

Joanna Klimek i Jacek Kurski ślub zapowiadali już półtora roku temu, a dopiero we wtorek 31 lipca powiedzieli sobie „tak”! Joanna Klimek, była dyrektor TVP, zaledwie trzy tygodnie temu się rozwiodła, a Jacek Kurski, prezes TVP, trzy lata temu zakończył małżeństwo, które trwało prawie 25 lat. Joanna ma z pierwszego małżeństwa syna, Jacek – troje dzieci.

 

Jacek Kurski wziął ślub! Oto szczegóły

Ceremonia odbyła się we wtorek w Urzędzie Stanu Cywilnego w Sulejówku o dość nietypowej porze, bo wieczorem. Joanna Klimek założyła klasyczną białą sukienkę do kolan, z rozszerzanymi na dole rękawami. Jacek Kurski postawił na klasykę - granatowy garnitur, biała koszula.

 

Na ślubie miał się pojawić sam Jarosław Kaczyński, który ostatecznie nie dotarł. Zjawili się za to szef gabinetu politycznego premiera Marek Suski i minister kultury Piotr Gliński. Wśród gości byli również pracownicy TVP - prezenter Michał Adamczyk oraz publicyści Samuel Pereira i Dawid Wildstein.

 

Zobacz: "Wykorzystał mnie i moją naiwność" Maryla Rodowicz ostro o prezesie TVP!

 

Ciekawe jak wyglądała już mniej oficjalna część ślubu. Pewnie pamiętacie ja Kurski z Klimek szaleli w rytm muzyki Zenka? ;) Ciekawe, czy na weselu humory też im tak dopisywały! >>> Jacek Kurski szaleje z narzeczoną do "Przez twe oczy zielone" na koncercie z okazji 25-lecia muzyki disco polo! WIDEO

 

 

Kim jest żona Jacka Kurskiego?

Joanna Klimek ukończyła filologię polską na Uniwersytecie Gdańskim i  studia podyplomowe menedżerskie w Instytucie Organizacji i Zarządzania w Przemyśle. Przez kilkanaście lat była dziennikarką stacji Polsat. W styczniu 2016 roku rozpoczęła współpracę z TVP, gdzie została dyrektorem programowym w Telewizji Polskiej. Joanna Klimek już od jakiegoś czasu nie pracuje w TVP. Jak podał w grudniu portal branżowy WirtualneMedia.pl, przeszła z telewizji publicznej na stanowisko szefa public relations w spółce Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo. W spółce udziały ma skarb państwa. Joanna Klimek ma syna z pierwszego małżeństwa.

 

Zobacz także: TVP nie chciała transmitować WOŚP?! Teraz Jacek Kurski wysłał oficjalne pismo do Owsiaka! Co napisał?

 

Tak wyglądała uroczystość. Dziennikarzowi Fakt24.pl udało się ją nagrać: 

 

Joanna Klimek i Jacek Kurski już po ślubie.

Jacek Kurski i Joanna Klimek
East News

 

Para powiedziała sobie "tak" we wtorek wieczorem.

Jacek Kurski i Joanna Klime
East News

Więcej na temat Jacek Kurski
Przeładuj

#PARTYWDOMU Ćwiczymy z trenerką gwiazd! Dziś cudowne ćwiczenia na brzuch!

zobacz 02:17