Jacek Jeschke, Hania Żudziewicz Hanna Żudziewicz, Jacek Jeschke Hanna Żudziewicz, Jacek Jeschke Hanna Żudziewicz, Robert Koszucki Anna Karczmarczyk, Jacek Jeschke
Jacek Jeschke, Hania Żudziewicz
1/5
Jacek Jeschke, Hania Żudziewicz

Z początkiem września Polsatu wystartował z nowym tanecznym show "World Of Dance". Twórcą formatu jest utalentowana aktorka, wokalistka i tancerka - Jennifer Lopez. Nic więc dziwnego, że tak wiele znakomitych osób zapragnęło zatańczyć na scenie programu. Zrobili to m.in. zwycięzcy "Tańca z Gwiazdami" - Hania Żudziewicz i Jacek Jeschke! Tancerze od lat tworzą parę na parkiecie i jak się okazuje, również w życiu prywatnym! Są bardzo zakochani, choć nie była to miłość od pierwszego wejrzenia, tak jak w przypadku Kasi Cichopek i Marcina Hakiela.

 

Sprawdźcie, co powiedzieli o swoim związku! Jak wszystko się zaczęło?

 

Polecamy: Olga Kalicka na spotkaniu z fanami "World of Dance"! Widać brzuszek? To już 5. miesiąc! ZDJĘCIA

2/5
Hanna Żudziewicz, Jacek Jeschke
ONS.pl

Choć tancerze przez długi czas ukrywali uczucie, teraz mówią o nim otwarcie:

Tak, jesteśmy razem. Teraz łączy nas nie tylko taniec i wspólne biznesy z nim związane, ale również miłość. Podczas jednego z tańców zaiskrzyło między nami inaczej niż dotychczas. Oboje wiedzieliśmy, że chcemy dać sobie szansę - mówi Jacek w Super Expressie.

Okazuje się jednak, że ich droga nie była usłana różami. W pewnym momencie swojej kariery zaczęli mieć inne wizje na temat przyszłości zawodowej. Rozstali się na dwa lata, by potem móc znów razem wrócić na parkiet i zakochać się w sobie. Niezwykle pomocni okazali się w tym wszystkim ich rodzice:

Zarówno moi, jak i Hani rodzice bardzo nam kibicują. To dzięki nim mogliśmy uczyć się tańca za granicą. Płacili za nasze lekcje ponad 100 euro za godzinę i poświęcali swój czas, żebyśmy mogli odnosić sukcesy.

 Znają się już tak wiele lat, czy planują więc ślub? 

3/5
Hanna Żudziewicz, Jacek Jeschke
Instagram

Czy 27-latkowie myślą już o małżeństwie? 

Nie myślimy jeszcze o ślubie. Tak bardzo pochłania nas taniec turniejowy, program, nauka tańca innych, a mnie dodatkowo szycie i projektowanie strojów do tańca, że nawet nie mamy czasu pomyśleć o ślubie. Teraz skupiamy się na tym, żeby w tańcu osiągnąć wszystko, co tylko możliwe, póki jesteśmy młodzi. Za kilka lat chcielibyśmy mieć dzieci i nieco spokojniejsze życie – zdradza Hania. 

 

Trzeba przyznać, że to bardzo dojrzałe podejście i choć osiągneli już wiele, nie osiadają na laurach. Wygrali nawet "Taniec z Gwiazdami". Pamiętacie z kim tańczyli? Zobaczcie!

 

 

Autor zdjęcia:  Michał Gromada / www.michalgromada.pl

4/5
Hanna Żudziewicz, Robert Koszucki
Mat. prasowe

Hania doprowadziła do zwycięstwa aktora Roberta Wabicha w 19. edycji "Tańca z Gwiazdami" emitowanego w telewizji Polsat. Było to jej pierwsze i jedyne zwycięstwo w show. 

5/5
Anna Karczmarczyk, Jacek Jeschke
ONS

Pierwszy po Kryształową Kulę sięgnął jednak Jacek, w 18. edycji "Tańca z Gwiazdami". Razem z Anną Karczmarczyk pokonali w finale Elżbietę Romanowską i Rafała Maseraka