Wiesia, uczestniczka drugiej edycji "Sanatorium miłości", szturmem zdobyła serca widzów już w pierwszym odcinku tego programu! Jej charyzmatyczna osobowość oraz nietuzinkowe teksty sprawiły, że fani już nie mogą doczekać się kolejnych odcinków z udziałem kuracjuszki! Kim jest i czym zajmuje się Pani Wiesława? Dlaczego zdecydowała się pójść do programu "Sanatorium miłości"? 

Zobacz także: "Sanatorium miłości": Wiesia zostanie królową turnusu? Widzowie nie mają wątpliwości!

Kim jest Wiesława - przebojowa uczestniczka "Sanatorium miłości"?

Po emisji pierwszego odcinka "Sanatorium miłości", wszyscy zaczęli mówić o Pani Wiesławie! Wygląda na to, że to właśnie ona będzie prawdziwą gwiazdą drugiej edycji tego programu! Jak możemy przeczytać na oficjalnym profilu "Sanatorium miłości", Wiesia ma niebanalne zainteresowania i bardzo ciekawą przeszłość. 

Mieszka w Białymstoku. Jest skromna i prostolinijna. Na pierwszym miejscu stawia dobro drugiej osoby, dopiero potem myśli o sobie. Ponad 20 lat mieszkała we Włoszech, a od 8 jest na emeryturze. Kocha projektować i remontować domy, a także szyć. Sama przerabia sobie ubrania, które kupuje w lumpeksach. Nazywa to "stylem Wieśki". Lubi też gotować, chodzić do kina, teatru, spotykać się z ludźmi oraz uprawiać swój ogródek. Prawdziwa miłość to dla niej pomaganie sobie nawzajem oraz brak ciągłego kontrolowania ze strony partnera. Jest szczera, poukładana i bardzo gadatliwa - czytamy na Instagramie "Sanatorium miłości".

Ostatnio w gmachu TVP odbyła się oficjalna konferencja programu z udziałem 12 uczestników oraz prowadzącej, Marty Manowskiej. Wtedy też udało nam się porozmawiać z Wiesią, która opowiedziała nam dlaczego zdecydowała się wziąć udział w programie! Kuracjuszka zdradziła także informację o tym, jak jej najbliżsi zareagowali na wiadomość, że zobaczą Wiesławę w telewizji Jedno jest pewne - nie zrobiła tego dla sławy, lecz dla samej siebie. Koniecznie sprawdźcie, co jeszcze opowiedziała nam przebojowa uczestniczka drugiej edycji programu "Sanatorium miłości"!

Panią Wiesię wszyscy pokochali za szczerość i optymistyczne podejście do życia 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

WIESŁAWA ❤️ Mieszka w Białymstoku. Jest skromna i prostolinijna. Na pierwszym miejscu stawia dobro drugiej osoby, dopiero potem myśli o sobie. Ponad 20 lat mieszkała we Włoszech, a od 8 jest na emeryturze. Kocha projektować i remontować domy, a także szyć. Sama przerabia sobie ubrania, które kupuje w lumpeksach. Nazywa to "stylem Wieśki". Lubi też gotować, chodzić do kina, teatru, spotykać się z ludźmi oraz uprawiać swój ogródek. Prawdziwa miłość to dla niej pomaganie sobie nawzajem oraz brak ciągłego kontrolowania ze strony partnera. Jest szczera, poukładana i bardzo gadatliwa. @martamanowska #kuracjusze #sanatoriummiłości #będziesiędziało #niedziela #sanatorium #miłość #ustroń #tvp1 #drugisezon

Post udostępniony przez Sanatorium miłości TVP (@sanatorium_milosci_tvp)

Niewątpliwie w najnowszej edycji "Sanatorium miłości" czeka nas naprawdę wiele emocji!

 

 

 

Więcej na temat Sanatorium miłości