Party Stories
Gogglebox. Przed telewizorem
Instagram
Newsy

Izabela Zeiske z "Gogglebox" pokazała męża! Dodała wzruszający wpis

Izabela Zeiske z "Gogglebox. Przed telewizorem"  na swoim Instagramie zamieściła przepiękne zdjęcie z mężem. Bohaterka hitu TTV w programie występuje z synem Joachimem, a o jej mężu wiadomo w sumie niewiele. Również w mediach społecznościowych Izabeli, jej partner pokazuje się bardzo rzadko. Czytając wpis gwiazdy "Gogglebox" chyba już wiadomo, dlaczego ona i jej mąż, nie ujawniają zbyt często swoich wspólnych zdjęć. Zobaczcie sami! 

Zobacz także: Syn Ewy Mrozowskiej z "Gogglebox" to już duży chłopak! Dumna mama wspomina ostatnie chwile przed porodem

Czy Sylwia Bomba z "Gogglebox" chciałaby mieć więcej dzieci? Stanowcza odpowiedź!

Izabela Zeiske z "Gogglebox" pokazała męża! Dodała wzruszający wpis

Izabela Zieske z "Gogglebox. Przed telewizorem", to jedna z największych gwiazd tego programu! Już od kilku lat razem ze swoim synem Joachimem tworzy fantastyczny duet, który bawi widzów do łez. Fani show uwielbiają poczucie humoru tej dwójki oraz cenią ich za naturalność. Jest to zdecydowanie jedna z najbardziej lubianych par programu "Gogglebox"! 

Bohaterka "Gogglebox" jest również bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Na swoim Instagramie zgromadziła rzeszę fanów, którzy na bieżąco śledzą jej poczynania. Teraz jej fani mogą zobaczyć, jak wygląda również jej mąż, którego nie możemy zobaczyć w programie. Najnowsze zdjęcie bohaterki hitu TTV, rozczuliło internautów. Z wpisu gwiazdy wynika, że para nie dodaje zbyt wielu wspólnych zdjęć, bo po prostu nie ma potrzeby, aby afiszować się ze swoją miłością przed całym światem.

W takie ponure dni miło powspominać letni czas i te wspólne cudowne chwile. Nie trzeba krzyczeć całemu światu ,że kocham, uwielbiam, nie możemy bez siebie żyć , świat widzi to w naszych oczach, gestach w naszym wspólnym My .❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ - napisała pod zdjęciem Izabela Zeiske. 

Fani są pod ogromnym wrażeniem miłości tej dwójki, o czym dali znać w komentarzach pod postem. Cieszą się również, że w końcu mogą zobaczyć męża Izabeli z "Gogglebox".

- W końcu pokazała Pani męża Pani Izuniu

- BRAVOOO! Uwielbiam Państwa, bo są Państwo wzorem MIŁOŚCI, w każdej jej postaci, małżeńskiej, rodzinnej, wobec ludzi, świata i przyrody! Trzeba się od Państwa uczyć nam wszystkim tej pasji życia, wielkiej radości i wdzięczności za każdą chwilę!) Pozdrowień moc!) ❤️❤️

- Pięknie Państwo wyglądają😊😊 Miło się na Państwa patrzy Pani Izuniu😍😍

- Aż miło na Państwa popatrzeć❤️❤️

- Pięknie się patrzy na długoletnie i kochające małżeństwa ❤️. A nie jak w tych czasach. Byle kłótnia, jakieś skoki w bok i zaraz rozwód.

- Super małżeństwo!!!❤️❤️❤️ mieć cudownego partnera to jak wygrana w totolotka 😁❤❤❤ i Pani w tego totolotka wygrała 😁 - piszą fani. 

My również nie możemy oderwać wzroku od tego pięknego zdjęcia! Zobaczcie zatem, jak wygląda mąż Izabeli Zeiske z "Gogglebox. Przed telewizorem". Tylko spójrzcie, jakim wspaniałym uczuciem darzy się ta dwójka! 

Izabela Zeiske rzadko pokazuje męża w mediach społecznościowych. Z ostatniego wpisu gwiazdy wynika, że para po prostu nie ma potrzeby, aby afiszować się ze swoim uczuciem na Instagramie. 

W programie "Gogglebox. Przed telewizorem", Izabela Zeiske występuje ze swoim synem, Joachimem. 

 

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Izabela Zeiske prezentuje Sylwestrowe stylizacje
Instagram
Newsy
Tragiczna Wielkanoc w rodzinie Izabeli Zeiske z "Gogglebox". Uczestniczka pożegnała bliską osobę...

Tegoroczna Wielkanoc ma tragiczny wymiar dla rodziny Izabeli Zeiske z " Gogglebox. Przed telewizorem ". Na co dzień wesoła seniorka, która razem z synem Joachimem komentuje programy w hitowym show TTV, poinformowała o śmierci ukochanej osoby. To trudny czas dla całej rodziny.  Zobacz także:  Izabela Zeiske dostała się do "Gogglebox. Przed telewizorem" przez małe kłamstwo! Tylko nam zdradziła kulisy! Śmierć w rodzinie Izabeli Zeiske z "Gogglebox. Przed telewizorem" Tegoroczną Wielkanoc spędzamy nieco inaczej niż zazwyczaj. W czasach pandemii wiele osób nie wróciło do swoich rodzinnych domów ze względu na bezpieczeństwo swoje oraz domowników w związku z rozprzestrzeniającym się wirusem.  W rodzinie Izabeli Zeiske z "Gogglebox. Przed telewizorem" Wielkanoc ma podwójnie smutny wymiar. Uczestniczka show TTV podzieliła się dramatyczną informacją o śmierci swojej teściowej, która odeszła w Wielką Sobotę:   Kochani życie składa się z radości i smutku moje serce przepełnia ogromny smutek, wczoraj popołudniu zmarła moja Kochana Teściowa ...  #święta  #smutek  #rozpacz  #teściowa  #zycie  #żal  #chwile  @ttv.pl  #Gogglebox Izabeli oraz rodzinie składamy najszczersze wyrazy współczucia.  Zobacz także:  Izabela Zeiske z mężem tworzyli rodzinę zastępczą dla dzieci! Jak to się stało? Izabela Zeiske poinformowała o śmierci swojej teściowej.          Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez Izabela Zeiske (@izabelazeiske) Kwi...

Izabela Zeiske prezentuje Sylwestrowe stylizacje
Instagram
Newsy
Trudne dni rodziny Izabeli Zeiske z "Gogglebox". Napisała o przyczynie śmierci teściowej
Izabela Zeiske w jednym z komentarzy zdradziła przyczynę śmierci swojej teściowej.

Izabela Zeiske w jednym z komentarzy napisała o przyczynie śmierci swojej teściowej. Gwiazda programu "Gogglebox. Przed telewizorem" odpowiedziała na komentarz internauty, który zapytał wprost, czy kobieta zmarła w wywniku choroby Covid-19, którą wywołuje koronawirus! Szczery wpis Izabeli Zeiske na Instagramie. Zobaczcie, co napisała! Izabela Zeiske o przyczynach śmierci swojej teściowej Minione święta były wyjątkowo trudne i bolesne dla gwiazdy hitowego programu "Gogglebox. Przed telewizorem". Uczestniczka show TTV za pośrednictwem mediów społecznościowych przekazała fanom smutną informację o śmierci swojej teściowej, która odeszła w Wielką Sobotę. Kochani życie składa się z radości i smutku moje serce przepełnia ogromny smutek, wczoraj popołudniu zmarła moja Kochana Teściowa ...  #święta  #smutek  #rozpacz  #teściowa  #zycie  #żal  #chwile  @ttv.pl  #Gogglebox- napisała na Instagramie. Pod wpisem i wspólnym zdjęciem Izabeli Zeiske i jej teściowej pojawiło się mnóstwo wpisów, w których fani składali kondolencje i wspierali gwiazdę show TTV. Wśród komentarzy pojawiło się rówineż pytanie o przyczynę śmierci kobiety. Jak Izabela Zaiske zareagowała, kiedy ktoś zapytał, czy jej teściowa zmarła na chorobę wywołaną przez koronawirusa? Gwiazda "Gogglebox. Przed telewizorem" zdradziła przyczynę śmierci mamy jej męża! - Covid? - zapytał internauta. - nie nagła naturalna- odpisała szczerze gwiazda "Gogglebox".  Izabeli Zeiske i jej bliskim jeszcze raz składamy wyrazy współczucia.  Zobacz także:   Gwiazdor "Googlebox. Przed telewizorem" żegna ukochaną babcię. To były trudne święta dla całej rodziny W Święta Wielkanocne zmarła teściowa...

Izabela Zeiske z Gogglebox metamorfoza
Instagram
TV-Show
Izabela z "Gogglebox" pokazała teściową! "Mężczyzna wybiera żonę podobną do matki"

Izabela Zeiske z programu " Gogglebox. Przed telewizorem " pokazała zdjęcie ze swoją teściową! Internauci nie mogli uwierzyć, że to mama jej męża, bo panie są do siebie bardzo podobne. Czy pan Bogusz szukał kobiety na wzór swojej matki? Tylko zobaczcie jak wygląda Iza z teściową. Można pokusić się o stwierdzenie, że panie są jak dwie krople wody! Rodzina Izabeli z Gogglebox  Izabela Zeiske z show "Gogglebox. Przed telewizorem" związana jest od pierwszego sezonu. Ocenia seriale i programy ze swoim synem Joachimem. Matka i syn mają ze sobą świetny kontakt, choć wiadomo zdarzają im się lekkie sprzeczki. Niestety w programie nie występuje z nimi ojciec Joachima i mąż Izy, pan Bogusz. Co nie oznacza, że nie wiemy jak wygląda głowa rodziny, bo celebrytka często pokazuje zdjęcia z mężem w sieci. Zobacz także:  Sylwia Bomba, Big Boy, a może pan Józef? Wybierz swoich ulubionych komentatorów z "Gogglebox. Przed telewizorem"! Izę na Instagramie obserwuje już blisko 95 tysięcy osób! Celebrytka jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Często publikuje zdjęcia rodziny czy prosi fanów o pomoc, tak jak miało to miejsce ostatnio, gdy szła do fryzjera . Teraz Iza pokazała zdjęcie ze swoją teściową! Okazuje się, że panie wyglądają jak matka i córka! Teściowa, tyle żartów, humoru z tym związanego. Czasami tez niepotrzebnej złości. A przecież gdyby nie ona nie byłoby tej naszej ukochanej osoby, trzeba pamiętać o tym nawet jak nie zawsze jest dobrze, trochę kompromisu, ustępstwa czasami milczenia , wszystko inne wierzcie mi nie ma sensu życie jest jedno...... - napisała Iza w sieci. Internauci nie mogli uwierzyć w podobieństwo pań do siebie! Tylko spójrzcie co pisali w sieci.  - Ale widze że to prawda.... Facet wybiera zawsze kobietę podobną do swojej mamy...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner