Izabela Zeiske prezentuje Sylwestrowe stylizacje
Instagram

Izabela Zeiske z "Gogglebox. Przed telewizorem" znów się uśmiecha. Co pomaga jej zapomnieć o tragedii? 

Izabela Zeiske prezentuje Sylwestrowe stylizacje
Instagram

Izabela Zeiske z "Gogglebox. Przed telewizorem" opublikowała w sieci nowe zdjęcia i zdradziła, co pomaga przetrwać jej trudne chwile. Ostatnie dni były wyjątkowo dramatyczne dla uczestniczki programu TTV-  w święta Wielkanocne Izabela Zeiske poinformowała fanów o śmierci swojej teściowej. 

Kochani życie składa się z radości i smutku moje serce przepełnia ogromny smutek, wczoraj popołudniu zmarła moja Kochana Teściowa ......- pisała wówczas gwiazda TTV.

Od tragicznych wydarzeń minęły już blisko dwa tygodnie. Teraz Izabela Zeiska opublikowała na Instagramie nowe zdjęcia, na których znów się uśmiecha.

Izabela Zeiske opublikowała w sieci nowe zdjęcia

Gwiazda "Gogglebox. Przed telewizorem" to zdecydowanie jedna z najbardziej lubianych i pozytywnych bohaterek hitu TTV. Izabela Zeiske w programie występuje razem ze swoim synem. Niestety, w minione święta Wielkanocne Izabela i Joachim przeżywali ogromny dramat.

Dziś, blisko dwa tygodnie po osobistej tragedii Izabela Zeiske znów się uśmiecha.

Kochani pandemia, pandemią a kobieta musi zawsze pięknie wyglądać , robić i kupować to co sprawia jej przyjemność Buszuje po internecie i sprawiam sobie radość, bo jak widać i słychać życie jest jedno i wbrew pozorom krótkie to dlaczego nie...Mam pytanie do Was moich ekspertów która stylizacja bardziej się Wam przypadła do gustu ???????✌️✌️✌️💓💓💓💓💓- napisała na Instagramie.

Zobaczcie najnowsze zdjęcia opublikowane przez gwiazdę "Gogglebox. Przed telewizorem"! Jak dobrze znów widzieć ją w takim humorze!

Zobacz także: Ewie Mrozowskiej z "Gogglebox" nie podobają się niektóre obostrzenia wprowadzone przez rząd

Izabela Zeiske znów się uśmiecha.

Izabela Zeiska pokazala nowe stylizacje
Instagram

 

Uczestniczka "Gogglebox.Przed telewizorem" pokazała, co robi podczas narodowej kwarantanny.

Izabela Zeiske o udziale w programie

 

Więcej na temat Gogglebox. Przed telewizorem
Przeładuj

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Dzień przed ślubem były partner pisał do Agnieszki. Co na to Wojtek?!

zobacz 02:40