Izabela Marcinkiewicz
Newsy

Izabela Marcinkiewicz prosi o pieniądze na wydanie książki! Jak? Zobacz! Żenada roku?

Izabela Marcinkiewicz prosi o pieniądze na wydanie książki! Jak? Zobacz! Żenada roku?

 

Izabela Marcinkiewicz, co jakiś czas przypomina o sobie w mediach. Wcześniej głośno było o jej romansie i ślubie z Kazimierzem Marcinkiewiczem. Jeszcze większym echem odbił się w mediach ich rozwód i walka kobiety o alimenty. W 2014 roku miała poważny wypadek, który spowodował problemy z ręką. Wtedy sąd przyznał jej alimenty w wysokości 5 tys. zł! Teraz Izabela znów się pojawiła i zbiera fundusze na wydanie książki! Było to zawsze jej marzeniem, zobaczcie, w jaki sposób zachęca do wpłacania pieniędzy!

 

Zobacz: Izabela Marcinkiewicz dostała propozycję udziału w hitowym programie! Zobaczcie, co napisała w sieci

 

"Hotel Paradise 3": Klaudia El Dursi o relacji Basi i Krzysztofa. Ta reakcja mówi wszystko

Izabela Marcinkiewicz utworzyła zbiórkę internetową!

 

Izabela umieściła na portalu zrzutka.pl zbiórkę internetową, z prośbą o wsparcie na wydanie książki. Celebrytka chciałaby wydać dwie: jedną o mężczyznach, a drugą o Londynie. Kwota, jaka jest jej potrzebna do zrealizowania marzenia to 20 tyś. zł! Swój apel zaczyna od słów:

 

Grudzień jest najgorszym dla mnie miesiącem, choćby z powodu rocznicy mojego wypadku i bycia pozostawioną (w ogromnej mierze) samej sobie. Nikt nie będzie mi mówił, że udaję, że oszukuję lub, że czegoś nie chcę - pisze była żona Kazimierza Marcinkiewicza. 

 

Izabela bardzo szczerze pisze, o swojej aktualnej sytuacji finansowej i zbiórka ma jej pomóc zrealizować marzenie. Kobieta zawsze chciała być pisarką i dąży do tego, a by utrzymywać się z tego:

 

Nikt nie powie, że udaję, czy oszukuję, bo mojej niepełnosprawności nie da się ukryć, jest nadto widoczna (niedowlad lewej ręki dominującej wraz z przeczulicą). Pominąwszy, że brakuje mi na opiekę codzienną i lekarską, nikt nie powie, że czegoś nie chcę, bo (bardzo) chcę wydać choćby kolejne przynajmniej dwie książki - jedną o Londynie, drugą o mężczyznach (oraz tomik wierszy), ale mnie nie stać, bo utrzymanie strony internetowej (wydawniczej), kosztuje. Prowadzenie działalności biznesowej również. To koszt obecnie 1234 pln miesięcznie, czyli prawie 15 tysięcy rocznie - dodaje Izabela Marcinkiewicz.

 

Izabela Marcinkiewicz zbiera pieniądze na zrzutka.pl

Izabela Marcinkiewicz zrzutka na książkę
Facebook

 

Izabela Marcinkiewicz nie otrzymuje alimentów!?

 

Z komentarzy na Facebooku dotyczących zbiórki wynika, że były premier nie płaci alimentów. Tym razem zamiast fali hejtu, jak to zazwyczaj ma miejsce w internecie, jeśli chodzi o kontrowersyjne postacie, w stronę Izabeli Marcinkiewicz popłynęło wiele słów wsparcia. 

 

Izabela Marcinkiewicz zrzutka na książkę komentarze o alimentach
Facebook

 

Czy Izabeli Marcinkiewicz uda się zebrać całą kwotę?

Izabela Marcinkiewicz z unieruchomiona ręką i okularach przeciw słonecznychw sądzie

Izabela Marcinkiewicz z unieruchomiona ręką i okularach przeciw słonecznychw sądzie

 

Isabel Marcinkiewicz
Newsy
"Potrzebuję pomocy, żeby się ubrać i umyć" - Izabela Marcinkiewicz walczy z byłym mężem
"Potrzebuję pomocy, żeby się ubrać i umyć" - Izabela Marcinkiewicz walczy z byłym mężem

Rozwiedli się kilka miesięcy temu. Dziś relacje Izabeli Olchowicz Marcinkiewicz i Kazimierza Marcinkiewicza nadal są dalekie od idealnych. Medialna wojna, którą kiedyś ze sobą prowadzili, rozgorzała na nowo. Powód? Pieniądze. Izabela twierdzi, że były premier ma wobec niej „dług na 118 tys. plus odsetki oraz dług z tytułu podziału majątku”. Zarzuca mu, że uchyla się od płacenia i ukrywa dochody. Marcinkiewicz też wydał po nich oświadczenie: „ Od 4 lat zalewa mnie fala hejtu, szkalowania, kłamstw i pomówień ze strony mojej byłej żony, od której odszedłem 6 lat temu . Myślałem, że z czasem to minie. Niestety była żona stała się moim stalkerem”. Przyznaje też jednak, że zalega jej z alimentami.  Smutny finał wielkiej miłości Ich związkiem żyła cała Polska. Były premier dla młodszej o 22 lata ukochanej porzucił żonę i czwórkę dzieci. W 2009 roku Izabela i Kazimierz wzięli ślub. Niestety, sześć lat później związek się rozpadł. Izabela domagała się od męża alimentów, dowodząc, że nie może pracować: pod koniec 2014 roku zasłabła za kierownicą i uderzyła samochodem w barierkę. Po wypadku ma niesprawną lewą rękę, musi nosić specjalne usztywnienie na ramię i bark, na które nie może nałożyć ubrania. Batalia w sądzie trwała blisko trzy lata. Pod koniec ubiegłego roku sąd orzekł rozwód, a Kazimierza zobowiązał do płacenia alimentów. Izabela szybko ogłosiła, że pieniędzy nie dostaje. Publikuje na Facebooku wpisy, w których m.in. grozi byłemu mężowi więzieniem i wypomina mu „chwalenie się fotkami z wypadów, treningów i życia hi-life”. Marcinkiewicz czuje się nimi nękany. Zwraca uwagę na krążący od ubiegłego roku w Internecie filmik. Jest na nim roznegliżowany i mówi do Izabeli, żeby...

Magdalena Stępień walczy o życie synka Oliwiera
Instagram/Magdalena Stępień
Newsy
Zbiórka na leczenie synka Magdaleny Stępień została zablokowana? Są nowe informacje! 
Magdalena Stępień zbiera pieniądze na ratowanie swojego synka, który ma rzadkiego guza wątroby. W sieci pojawił się niepokojący wpis o zablokowaniu zbiórki!

Magdalena Stępień jakiś czas temu poinformowała, że jej synek jest poważnie chory. W rutynowych badaniach okazało się, że chłopiec ma rzadkiego guza wątroby, który zagraża jego życiu. Przez długi czas zrozpaczona mama prosiła fanów o wsparcie duchowe. Gdy okazało się, że szanse małego Oliwiera na leczenie w Polsce są niewielkie, otworzyła zbiórkę internetową, aby zebrać środki potrzebne na wyjazd za granicę. Teraz pojawiła się informacja, że pieniądze zostały zablokowane, pomimo iż udało się zebrać całą kwotę.  Magdalena Stępień nie może wykorzystać pieniędzy zebranych na leczenie Oliwiera?  Magdalena Stępień kilka lat temu pojawiła się w programie "Top Model", od tego czasu jej kariera rozwijała się w zawrotnym tempie, a na jej Instagramie pojawiło się wielu fanów. W pewnym momencie bardzo aktywna modelka zniknęła ze świata show-biznesu i swoich mediów społecznościowych. Fani dopytywali, czy wszystko u niej w porządku.  Młoda mama przerwała milczenie i wyznała, że jej synek, który przyszedł zaledwie pół roku temu na świat , jest poważnie chory. Jak się później okazało,  Oliwier ma rzadkiego guza wątroby , a jego szanse na powrót do zdrowia w Polsce to zaledwie 2%. Anna Lewandowska postanowiła pomóc i udało jej się znaleźć świetną klinikę w Izraelu, która podjęłaby się leczenia chłopca. Koszty transportu oraz początkowego leczenia to ponad 300 tys., dlatego Magdalena Stępień zdecydowała się założyć zbiórkę i poprosić o pomoc internautów.  Zobacz także:  Burzliwe rozstanie z Jakubem Rzeźniczakiem, druzgocąca diagnoza u synka. Magda Stępień zmaga się z ogromnymi dramatami W zbiórkę zaangażowało się wielu internautów oraz inlfuencerów, którzy wpłacali...

Krzysztof Krawczyk nie żyje
EastNews
Newsy
Menadżer Krzysztofa Krawczyka ostrzega przed fałszywymi zbiórkami na pomnik artysty! 
Uwaga! W sieci pojawiło się wiele fałszywych zbiórek na pomnik za Krzysztofa Krawczyka. Menadżer zmarłego artysty ostrzega przed oszustami.

Andrzej Kosmala poinformował na swoim oficjalnym koncie w mediach społecznościowych, że w sieci pojawiła się zbiórka na pomnik dla Krzysztofa Krawczyka , która jest nieprawdziwa! Ani menadżer, ani wdowa po artyście nie zostali poinformowani o zbiórce na taki cel. Ile udało się zebrać organizatorom fałszywej zbiórki? Menadżer Krzysztofa Krawczyka ostrzega przed nierlegalnymi zbiórkami na pomnik dla artysty Śmierć Krzysztofa Krawczyka była prawdziwym ciosem dla jego fanów. Artysta został pochowany w Grotnikach niedaleko Łodzi w pobliżu swojego domu. Niedługo po uroczystościach pogrzebowych fani zadeklarowali, że mogą zrobić zbiórkę na pomnik upamiętniający Krzysztofa Krawczyka. Menadżer gwiazdora, Andrzej Kosmala zapowiedział, że ma w planach konkurs na projekt, ale do tej pory w sieci nie ogłosił żadnej zbiórki. Tymczasem w serwisie zrzutka.pl już pojawiła się zbiórka na pomnik dla Krzysztofa Krawczyka, która jak pisze Andrzej Kosmala, nie jest prawdziwa, a jej organizator nie kontaktował się z menadżerem piosenkarza.  Kochani! Ta zrzutka jest nieprawdziwa! Nikt z nami nie rozmawiał! Tworzymy dopiero komitet konkursowy i jury. Konto i adres podamy. Proszę się wstrzymać ze wszelkimi wpłatami! To oszustwo! - alarmuje Kosmala pod linkiem zbiórki. Fani nie kryją zdziwienia z takiego obrotu spraw i są zaskoczeni, że ktoś chce skorzystać na tragedii. Szybka reakcja fanów i komunikat Andrzeja Kosmali sprawiły, że organizator otrzymał tylko jedną wpłatę na kwotę 20 zł, a celem zbiórki było aż 500 tys. zł! Smutne brak słów Jakiś żart nie dość że nie dają spokoju rodzinie i przyjaciołom w żałobie to jeszcze takie oszustwa nie ładnie co za ludzie  To jest wręcz niepojęte, jacy ludzie mogą...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik