Izabela Janachowska w centrum Warszawy

Izabela Janachowska już urodziła?! Co stało się z jej brzuszkiem?

Izabela Janachowska w centrum Warszawy

Izabela Janachowska i jej mąż Krzysztof Jabłoński spodziewają się narodzin pierwszego dziecka. Jakiś czas temu gwiazd ogłosiła radosną nowinę, publikując wzruszający post na Instagramie. 

Jesteśmy najszczęśliwsi na świecie, że sami możemy podzielić się z Wami radością która nas przepełnia już od kilku miesięcy🎀 Wiosna tego roku, dokładnie w 7 rocznice naszej miłości przyjdzie na świat wymarzone i tak wyczekane przez nas maleństwo! 🍼Szalejemy z ekscytacji i nie możemy się tych nowych wyzwań i ogromu miłości doczekać! 💑 Trzymajcie kciuki za naszą 3 💝 - napisała Izabela Janachowska

Niedawno Izabela Janachowska zdradziła również, że wraz z mężem czekają na narodziny synka. Teraz natomiast gwiazda postanowiła pokazać, jak urządzi pokój swojej pociechy. Internautów bardziej zainteresował jednak brzuszek gwiazdy, a właściwie jego... brak! Czyżby Izabela Janachowska już urodziła syna?

Izabela Janachowska już urodziła?

Izabela Janachowska pokazała, jak chciałaby, żeby wyglądał pokój jej synka. Na zdjęciu, które opublikowała na Instagramie widać jak siedzi w kolorowej koszulowej sukience przy kołysce. Fani zwrócili uwagę, że zupełnie nie widać jej ciążowego brzuszka i zaczęli się zastanawiać, czy już urodziła.

Czyżby już nie było brzuszka?

Jak zobaczyłem to zdjęcie to myślałem że już urodziłaś 😂😂

Zniknął pani brzuszek w tej sukience - pisali fani.

Izabela Janachowska z kołyską
Instagram

Izabela Janachowska odpowiedziała na komentarze, zdecydowanie podkreślając, że "brzuch cały czas jest" i że jeszcze nie było porodu. Nie chciała jednak zdradzić, w którym tygodniu ciąży jest ani na kiedy ma wyznaczony termin porodu. 

Izabela Janachowska niedługo urodzi swoje pierwsze dziecko

Izabela Janachowska
Instagram

Poród zbliża się wielkimi krokami

Izabela Janachowska na konferencji prasowej TVN
East News

 

Więcej na temat Iabela Janachowska
Przeładuj

"Hotel Paradise: Ivan odpowiada na zarzuty Aty! "Została urażona damska duma”. Tego nie pokazali w telewizji!

zobacz 05:13