Izabela Adamczyk broni męża w tabloidzie
Instagram

Adamczyk broni Darka K. w tabloidzie. Ma sposób na ocieplenie jego wizerunku

Izabela Adamczyk broni męża w tabloidzie
Instagram

Wydawało się, że Izabela Adamczyk nigdy nie miała zapędów, aby zaistnieć w mediach. Po nieoczekiwanym ślubie z Dariuszem K. sytuacja się jednak zmieniła - modelka uznała, że powinna wejść w bliższą zażyłość z tabloidami, gdzie ujawnia szczegóły z życia swojego i męża. Przypomnijmy: Adamczyk sama utrzymuje rodzinę. Ujawniła jak teraz wyglądają ich finanse

Adamczyk udzieliła gazecie obszernego wywiadu, a ta publikuje go w częściach, serwując codziennie czytelnikom kolejny odcinek. Dziś w "Fakcie" Izabela staje w obronie męża i twierdzi, że jest dobrym człowiekiem. Zapewnia też, że Dariusz K. ogromnie cierpi z powodu tragedii, którą spowodował pod wpływem narkotyków kilka miesięcy temu. Podkreśla, że największym priorytetem mężczyzny są obecnie dzieci.
 

To jest dobry człowiek, który bardzo cierpi z powodu krzywdy, którą wyrządził. Codziennie myślimy o tamtej rodzinie. Nie potrafię wyrazić bólu i współczucia dla rodziny pokrzywdzonej. Będziemy musieli żyć z tym do końca życia. Będę się modlić, aby Bóg wszystko mu wybaczył. Dzieciaki są dla Darka absolutnie całym światem. Zwłaszcza mała, która jest jego kopią. Lea i Laura regularnie widują się z tatą. Bardzo w niego wierzę - zapewnia w "Fakcie" Izabela.


Myślicie, że tego typu wyznania pomogą Darkowi K. w złagodzeniu wyroku?

Zobacz: Żona Darka K. atakuje Górniak w tabloidzie: To ja wychowałam Allana

Izabela Adamczyk na Instagramie:

Więcej na temat Dariusz K. Izabela Adamczyk
Przeładuj

Z okazji urodzin Party.pl Izabela Janachowska wybrała cztery najpiękniejsze suknie ostatnich czterech lat!

zobacz 01:53