Iza Adamczyk o Edycie Górniak
ONS

Żona Darka K. atakuje Górniak w tabloidzie: To ja wychowałam Allana

Iza Adamczyk o Edycie Górniak
ONS

Izabela Adamczyk przez niemal cały czas trwania związku z Dariuszem K. trzymała się w cierniu. Teraz jednak sytuacja się zmieniła, a wszystko za sprawą niespodziewanego ślubu, który była modelka wzięła z aresztowanym celebrytą. Świeżo upieczone małżeństwo ma córkę i liczy, że sprawa sądowa w sprawie głośnego wypadku sprzed kilku miesięcy skończy się dla nich pomyślnie. Przypomnijmy: Iza Adamczyk PIERWSZY raz o Darku K. i ich ślubie: "Nigdy go nie zostawię!"

Adamczyk tymczasem postanowiła nawiązać bliższą znajomość z "Faktem", któremu udzieliła kilku głośnych już wypowiedzi. Żadna jednak nie może równać się z najnowszym wyznaniem na łamach tabloidu. Izabela w rozmowie z gazetą twierdzi, że to ona wychowała Allana - syna Edyty Górniak z małżeństwa z Dariuszem K. Sugeruje też, że dopiero teraz, po tym jak jego ojciec trafił do aresztu, chłopiec będzie miał szansę spędzić więcej czasu z matką, bowiem do tej pory przebywał tylko u niego.
 

Nie chcę wypowiadać się na temat Pani Edyty, nie znam jej, znam jej syna, wychowywałam to dziecko. Wartości rodzinne niestety nie są mu wpajane jak w tradycyjnej rodzinie. Nigdy nie przyjęłabym z jej strony wsparcia, nawet jeśli coś takiego wyszłoby z jej strony. Nigdy również taka propozycja nie miała miejsca, doniesienia sprzed lat nie miały nic wspólnego z prawdą. To czysty PR. W tej całej tragicznej sytuacji pozytywne jest to, że Allan odzyskał mamę na pełen etat. Ona jest dla niego całym światem. Ojciec może być najwspanialszy, ale matka to zawsze matka. Sama jestem matką i nie wyobrażam sobie sytuacji, aby to ojciec odgrywał pierwsze skrzypce w kwestii wychowania. Miejsce dziecka jest przy mamie i takie standardy sa w Polsce jak wiemy. Mam nadzieję, że Allan jest szczęśliwy, że w końcu ma mamę, a mama pozwoli mu na kontakt z ojcem i siostrą, która bardzo go kocha. Nie powinno powielać się swoich schematów z przeszłości - wyznaje Adamczyk w rozmowie z "Faktem".


Myślicie, że Edyta odpowie nowej żonie Darka K.?

Zobacz: Iza Adamczyk już tak nie wygląda. Z okazji ślubu z Darkiem K. przeszła metamorfozę

Izabela Adamczyk przed aresztem:

Przeładuj

Z okazji urodzin Party.pl Izabela Janachowska wybrała cztery najpiękniejsze suknie ostatnich czterech lat!

zobacz 01:53