Iwona Węgrowska niedawno wróciła do Polski gdzie skupia się na nagraniu nowego albumu. Oczywiście na każdym kroku towarzyszy jej mąż z którym jest związana od roku. Wokalistka postanowiła podzielić się z fanami przygotowaniami ze studnia nagraniowego, więc zaprosiła ekipę DDTVN do Łodzi, gdzie kończy nagrywać materiał.

Reklama

Zobacz: W Polsce ludzie są zakłamani. W Stanach mówią, że jestem "cute"

Przedstawiając ekipę, która jej towarzyszy zaczęła od męża do którego się przytuliła i patrząc do kamery powiedziała:

Mój mąż zawsze jest ze mną, jesteśmy razem, kochamy się bardzo proszę państwa

O współpracy z Węgrowską wypowiedzieli się zarówno jej manager jak również producent, swoje trzy grosze dołożył też jej partner. Producent bardzo chwali swoją współpracownicę:

Iwona ma bardzo dobre warunki głosowe. Ona pisze własne numery, to się nie zdarza często wśród wokalistów.

Podobne zdanie ma o niej jej manager, którego poznała kiedy miała 12 lat. Od zawsze jej marzeniem była współpraca z nim, niestety mężczyzna z obawy przed tym, że biznes może zniszczyć ich przyjaźń nie zgodził się od razu.

Zobacz także

Zawsze wiedziałem, że ona ma wielki głos, trzeba było czasu żeby zobaczyć co z tego wyjdzie. Wszyscy widzą, ze ona ma te piersiątka duże, ale muszą też wiedzieć, że ona ma 14 razy większy głos. Próbowaliśmy połączyć siłę europejską z tym american dream

Mąż Iwony z pewnością jest dla niej dużym wsparciem, nie tylko finansowym. Dba o to, żeby gwiazda miała swobodę w tworzeniu oraz współpracy z muzykami. Jest również przekonany, że jego żona wszystko co robi jest na 100%, nawet nocą nie śpi, bo przeżywa wszystkie swoje decyzje.

Na koniec spotkania Iwona pochwaliła się, że jeden z pracowników Whitney Houston wyraził przychylną opinię na jej temat:

Pracownicy Whitney Houston mówili: Iwona ty masz taki power w tym wokalu, że głowę urywa. Ja też wierzę w swój talent.

Kibicujecie Iwonie w karierze?

Reklama

Iwona i jej nowa rodzina:

Reklama
Reklama
Reklama