Węgrowska nagrywa "Las Vegas" po angielsku i francusku
Facebook

Węgrowska wylatuje do Hollywood! Jej piosenki grają w USA

Węgrowska nagrywa "Las Vegas" po angielsku i francusku
Facebook

Iwona Węgrowska w zeszłym tygodniu pochwaliła się swoim najnowszym singlem "Las Vegas", który nagrywała aż na trzech kontynentach. Piosenkarka pracuje właśnie nad nową płytą, która najprawdopodobniej ukaże się w przyszłym roku. Iwona ma także ambicje podboju Chin i Stanów Zjednoczonych. Przypomnijmy: Nowy amerykański HICIOR Węgrowskiej

Dziś na Facebooku oznajmiła, że utwór grany jest w amerykańskich rozgłośniach polonijnych.

- Kochani właśnie otrzymałam potwierdzenie, że mój najnowszy singiel "Las Vegas" jest już grany w Radio Chicago w Stanach Zjednoczonych Bardzo mnie to cieszy, dziękuję wszystkim, którzy wierzą w tą piosenkę! - napisała na Facebooku.


Piosenkarka ostatnie dni spędziła w Chinach ze swoim mężem Krzysztofem Madeyskim. Teraz udaje się do Hollywood, gdzie będzie nagrywać "Las Vegas" po angielsku i francusku. Szkoda, że nie po chińsku.

- Właśnie dziś wylatuję z Chin do Hollywood, gdzie będę nagrywać tą piosenkę w języku angielskim i francuskim. Już niedługo specjalnie dla Was ją opublikuję Całuję!


Czyżby Iwona w końcu spełniła swoje marzenie i rozpoczynała światową karierę? Takiego freak''a na czerwonych dywanach w Hollywood chyba jeszcze nie było? Zobacz: Węgrowska w swoim żywiole... Łapie się za krocze

Iwona Węgrowska na wakacjach w USA:

Przeładuj

Oto hitowe wózki dzieci gwiazd! Najdroższy kosztował 20 tysięcy, najtańszy - niecałe 500 zł!

zobacz 01:40