Jeszcze nie zaczął się "Taniec z Gwiazdami", a już teraz wszyscy zastanawiają się oraz spekulują kto może okazać się największym faworytem w programie, a kto polegnie na parkiecie. Każda z gwiazd, która bierze udział w show pilnie przygotowuje się do występów na żywo, by wypaść jak najlepiej przed widzami, ale także i jurorami. Największe obawy jak zwykle wzbudza Iwona Pavlović, która nie szczędzi ostrych słów krytyki, jak i pochwał. Nam zdradziła, czyjego występu jest najbardziej ciekawa.

Reklama

Zobacz: Gwiazdy TzG integrowały się na imprezie. Kto z kim siedział, a kto kogo unikał?

Mistrzyni tańca bardzo tęskniła za programem, gdzie miała okazją oceniać celebrytów przez wszystkie dotychczasowe edycje:

Bardzo tęskniłam za programem. Ale dwa lata przerwy spowodują, że będzie świeższy, nowszy, inny. Nikt nie spodziewał się, że program wróci do Polsatu. To wielkie zaskoczenie. Ale dla telewidzów chyba nie ma znaczenia, gdzie on będzie emitowany. Jak jest dobry program, to po prostu jest dobry. Jest bardzo dużej pozytywnej energii, będzie się dużo działo. - mówi gwiazda w rozmowie z AfterParty.pl

Jurorka zdradza również, że gwiazdy tej edycji starają się zdobyć jej sympatię:

Gwiazdy się podlizują, każdy chce mnie poznać. Ale to nic nie znaczy, że ja z nimi się zapoznaje. Nie jest dla mnie problemem, osobę, które bardzo dobrze znam, ocenić źle, gdy zatańczy źle. - dodaje "Czarna mamba"

Pavlović mówi również, na kogo czeka najbardziej w "Tańcu...", kto ją intryguje.

Zobacz także

Ja jestem zdystansowana do wszystkich uczestników, ale gdybym patrzyła jako normalny odbiorca, jestem zaciekawiona jak poradzi sobie Piotr Gruszka, jak taka wysoka osoba zmierzy się z tańcem, czy ma koordynację ruchowa, jak poradzi sobie z muzyką. - zdradza AfterParty.pl

Gwiazda opowiada również, kogo najbardziej chciałaby zobaczyć na parkiecie:

Jest mnóstwo takich gwiazd. Karolak, Pazura, Janda, Englert, Stuhr, Zamachowski, Ścibakówna. Z Dodą byłoby bardzo ciekawie, kontrowersyjnie. Może bym się z nią biła? Żartuje, ale to byłoby bardzo ciekawe doświadczenie. - dopowiada.

Czy kiedyś którąś z nich zobaczymy na parkiecie kolejnych edycji "Tańca z Gwiazdami"?

Reklama

A tak Natalia Siwiec trenuje do programu:

Reklama
Reklama
Reklama