Ivanka Trump Ivanka Trump Ivanka Trump Ivanka Trump Ivanka Trump
Ivanka Trump
East News
1/6
Ivanka Trump
East News

Ivanka Trump zaliczyła wpadkę, podczas oficjalnej wizyty we Włoszech. Zabawna sytuacja miała miejsce w czasie prywatnej wizyty córki prezydenta Stanów Zjednoczonych w jednej z rzymskich restauracji. Ivanka Trump i jej mąż Jared Kushner wybrali się na obiad, by delektować się włoską kuchnią. Ivankę zainteresował wystrój lokalu, w którym na ścianach wisiały liczne obrazy oraz wizerunki świętych. W pewnym momencie Ivanka Trump postanowiła zapytać obsługę lokalu, kim jest jeden ze świętych z obrazka. 

 

Zobacz też: To zdjęcie z wizyty Donalda Trumpa u papieża Franciszka to hit internetu! Powód? Zaskakujący ZDJĘCIA

 

To, co nastąpiło potem stało się zabawną anegdotą, o której rozpisują się włoskie media. Kim był tajemniczy "święty" z obrazka? Odpowiedź na następnej stronie. Zdziwicie się. ;) 

 

Polecamy: Zobacz, jak zareagowała Melania Trump, gdy Donald jej dotknął! O jej minie znów mówią wszyscy! WIDEO

2/6
Ivanka Trump
East News

Kim jest ten święty? - miała zapytać Ivanka Trump, wskazując na obraz, wiszący na ścianie restauracji pomiędzy krzyżem, a wizerunkiem Ojca Pio.

"Świętym" wskazanym przez Ivankę Trump był... napastnik Lazio Giorgio Chinaglia! To jeden z najsłynniejszych piłkarzy lat 70-tych. Dla mieszkańców Rzymu postać kultowa. Ala Amerykanów - niekoniecznie. ;) Dlatego wybaczamy Ivance Trump. ;)

 

3/6
Ivanka Trump
East News
4/6
Ivanka Trump
East News
5/6
Ivanka Trump
East News
6/6
Ivanka Trump
East News
Więcej na temat Ivanka Trump