Premiera 50 twarzy Greya w Polsce
ONS

50 twarzy Greya: Światowa premiera za nami. W Polsce szykuje się cykl imprez z gwiazdami

Premiera 50 twarzy Greya w Polsce
ONS

Już za tydzień w Polsce odbędzie się premiera filmu "50 twarzy Greya". Obraz jest bardzo wyczekiwany przez widzów, bowiem w naszym kraju sprzedano już tak ogromną ilość biletów na pokazy, że Polska plasuje się w czołówce w całej Europie. Przypomnijmy: 50 twarzy Greya najszybciej sprzedającym się filmem w historii! Polska w światowej czołówce

Zanim jednak odbędzie się premiera, Polscy fani będą mieli okazję uczestniczyć w kilku imprezach w Warszawie zorganizowanych przez Sadyba Best Mall w Warszawie. Od 6 do 12 lutego będziemy mieli okazję wraz ze sławami czytać powieść, psycholodzy omówią problem seksualności, a dziennikarze zastanowią się nad fenomenem kina erotycznego. Oto pełny plan:

6 lutego, 19:00
Krytyk i dziennikarz filmowy Wojciech Orliński przybliży historię filmów z pieprzykiem. Opowie o fenomenie kina erotycznego, jego gigantycznej popularności w czasach, gdy ekranem zawładnęły seksbomby takie jak Marilyn Monroe czy Sophia Loren.

7 lutego, 19:00
Dziennikarka Anna Dziewit i psycholog Małgorzata Ohme opowiedzą o przyczynach międzynarodowego fenomenu (ponad 100 milionów sprzedanych egzemplarzy) powieści E.L. James i o jego wpływie na kulturę i… sypialnię.

8 lutego,19:00
„Pięćdziesiąt twarzy Greya” w gwiazdorskiej obsadzie. Dorota Stalińska i Małgorzata Potocka przeczytają wybrane fragmenty powieści. Christian Grey widziany oczami kobiet…

9 lutego, 19:00
Popularna stylistka Ewelina Rydzyńska zaprasza na warsztaty, podczas których opowie o tym, co zrobić, by wyglądać sexy niezależnie od wieku i okoliczności.

10 lutego, 19:00
Zmysłowa uczta dla słuchaczy. Piękne aktorki Maria Konarowska i Agata Nizińska przeczytają fragmenty powieści. Nie zabraknie dyskusji i anegdot związanych z książką i filmem.

11 lutego, 19:00
Christian Grey bez tajemnic. Szefowa fan klubu ("50 Twarzy Greya”, Magdalena Rodasik, zdradzi wszystkie sekrety namiętnego milionera.

12 lutego, 19:00
Na czerwonym dywanie z gwiazdami filmu. Redaktor naczelna portalu „Na końcu czerwonego dywanu”, Ewa Wojciechowska, podzieli się ze słuchaczami najnowszymi plotkami na temat aktorów i produkcji filmu.

Jest na co czekać?

Zobacz: 50 twarzy Greya: Skandal na kilka dni przed premierą. Film wycofano z kin50 Twarzy Greya polski plakatJamie Dornan nago:

Przeładuj

Widzimy się wieczorem! Antek Królikowski zorganizował dla swoich gości prawdziwą włoską ucztę

zobacz 01:01