Jak Ilona z Rolnik szuka żony wyglądała kiedyś?

Ilona z "Rolnik szuka żony" w zmysłowej sesji. Wygląda jak modelka ze światowych magazynów!

Jak Ilona z Rolnik szuka żony wyglądała kiedyś?

To już nie ta sama skromna Ilona, którą znamy z programu "Rolnik szuka żony". Uczestniczka początkowo wstydziła się pozować do zdjęć. Adrian jeszcze w programie poprosił swoje kandydatki o możliwość zrobienia im naturalnych zdjęć na łonie natury. Ilona kategorycznie odmówiła, argumentując, że nie czuje się swobodnie przed aparatem. Dziś, nie dość, że regularnie pozuje ukochanemu do zdjęć, to jeszcze bierze udział w sesjach, które robi zupełnie inny fotograf. Zdjęcie, które właśnie pojawiło się w sieci zapiera dech w piersiach. Ilona wygląda fenomenalnie! 

Zobacz także: Ilona z "Rolnik szuka żony" całkowicie odmieniona. Fani nie mogą uwierzyć, że to ona!

Ilona z "Rolnik szuka żony" w zmysłowej sesji 

Ilona z "Rolnik szuka żony" już na początku programu zdradziła, że jej wielką pasją są konie. Udzieliła Adrianowi na wizji nawet kilku lekcji jeździectwa. Na profilu fotografa Waldemara Łomży, pojawił się efekt sesji zdjęciowej Ilony z jej ukochanym koniem. Ilona pozuje przytulając się do konia. Ubrana jest w przepiękną balową kreację, która odkrywa całe jej plecy. Czerwona kreacja podkreśla jej urodę i nadaje zmysłowości. Wybranka Adriana wygląda nie tylko jak księżniczka ale i rasowa modelka! 

Zdjęcie nie tylko mocno ukazuje niezwykłą urodę uczestniczki "Rolnik szuka żony" ale również jej niesamowitą relację ze zwierzęciem. Nie da się ukryć, że konie są jej pasją i doskonale się z nimi dogaduje. Tylko spójrzcie na to zdjęcie. Gdyby nie było podpisane, zgadlibyście, że patrzycie na Ilonę? Zdjęcie robi wrażenie. 

Zobacz także: Adrian z "Rolnik szuka żony" mówi o dziecku z Iloną: "Nie skończy się na jedynaku!"

Ilona z "Rolnik szuka żony" w zmysłowej sesji na koniu. W takiej odsłonie jej jeszcze nie widzieliśmy 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Waldemar Łomża (@silverr_light)

Do tej pory zdjęcia Ilony były skromne, chociaż już niejednokrotnie pozowała przed obiektywem Adriana,. Jednak ostatnia sesja, która pojawiła się w sieci, zapiera dech w piersiach. Ciężko uwierzyć, że to naprawdę Ilona! 

Ilona i Adrian Rolnik szuka żony
Facebook

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

Kiedy premiera drugiej części "365 dni"?! Jak koronawirus wpłynął na plany produkcji? Zdradziła Anna Maria-Siekulcka!

zobacz 02:56