Party Stories
Ilona i Adrian z "Rolnik szuka żony" zamieszkali już razem?
Instagram
Newsy

Ilona z "Rolnik szuka żony" pokazała, jaką wiadomość dostała od Jakuba! Nie uwierzycie, o co ją zapytał! 

Ilona z "Rolnik szuka żony" podczas relacji na InstaStories pokazała, jaką wiadomość wysłał do niej Jakub!

Ilona z "Rolnik szuka żony" podczas relacji na InstaStories pokazała, jaką wiadomość wysłał do niej Jakub! Okazuje się, że uczestnik szóstej edycji programu TVP zadał partnerce Adriana naprawdę zaskakujące pytanie. Nie uwierzycie, co napisał do Ilony. Zobaczcie, jak zareagowała na wiadomość od Jakuba! 

Rolnik szuka żony: Za tę stylizację poleciały na nią gromy. Paweł: "Mnie też się nie podobało!". A co na to Marta?

Ilona pokazała wiadomość od Jakuba

Ilona, Adrian i Jakub wzięli udział w szóstej edycji "Rolnik szuka żony". I chociaż od nagrań programu minął już ponad rok to byli uczestnicy hitu Telewizyjnej Jedynki wciąż utrzymują ze sobą kontakt i się przyjaźnią. Jakiś czas temu Ilona zdradziła, że Jakub odwiedził ją i Adriana, a ostatnio razem bawili się na weselu Natalii (kandydatki Sławomira). Teraz Ilona podczas relacji na InstaStories pokazała, jaką wiadomość dostała od Jakuba! 

Partnerka Adriana podczas relacji na InstaStories rozpoczęła Q&A (pytania i odpowiedzi) podczas którego odpowiadała na pytania internautów. Okazuje się, że na propozycję Ilony zareagował m.in. Jakub, który zadał jej naprawdę zaskakujące pytanie. Ilona pokazała, co napisał do niej Jakub!

Zaadoptujecie mnie?- zapytał Jakub.

yyyy..🙈 @jaqbn- odpisała Ilona. 

Jak widać, Ilona była nieco zaskoczona pytaniem Jakuba ;)

Zobacz także: Adrian i Ilona oficjalnie potwierdzili, że zamieszkali razem! Wybór miejsca jest zaskoczeniem

Jakub zadał Ilonie zaskakujące pytanie.

Ilona i Adrian z Rolnik szuka żony
Instagram

Ilona i Adrian zaprzyjaźnili się z Jakubem. Wszyscy wystąpili w 6. edycji "Rolnik szuka żony".

Jakub z Rolnik szuka żony odwiedził Ilonę i Adriana
Instagram

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Ilona i Adrian Rolnik szuka żony
Facebook
Newsy
W "Rolnik szuka żony" Ilona i Adrian zaprzyjaźnili się z Martą Manowską. Jak jest po programie?

Ilona i Adrian z "Rolnik szuka żony" poznali się w programie i nadal są razem! Wszystko m.in. dzięki Marcie Manowskiej, która Ilonie i Adrianowi niemal od samego początku bardzo kibicowała, choć musimy przyznać że ich relacja nie była "pewniakiem" ostatniej edycji programu. Zobacz także:  Ania z "Rolnik szuka żony" w dziewczęcej stylizacji. Ta sukienka to hit wiosny 2020! Czy Ilona i Adrian mają nadal kontakt z Martą Manowską? Jak się kontaktują i czy się przyjaźnią? Posłuchajcie, co powiedzieli w rozmowie z Party.pl Ilona i Adrian! Zobacz także:  Po rozstaniu z Jakubem Ania z "Rolnik szuka żony" spędza Walentynki w Rzymie! Z kim? Zobaczcie zdjęcia Marta Manowska jest bardzo ciepłą osobą - tym właśnie zaskarbiła sobie serca uczestników "Rolnik szuka żony".

	Ilona i Adrian z "Rolnik szuka żony"
Instagram
Newsy
Ilona z "Rolnik szuka żony" przygotowała wyjątkową niespodziankę dla Adriana! Zobaczcie, co zrobiła! 

Adrian z "Rolnik szuka żony" pokazał, jaką niespodziankę przygotowała dla niego Ilona! Rolnik podczas relacji na InstaStories opublikował krótki film na którym pokazał się u boku swojej ukochanej i zdradził, że jego partnerka zorganizowała dla niego urodzinową imprezę niespodziankę! Zobaczcie, jak się bawili!  Adrian podziekował Ilonie za wielką niespodziankę Ilona i Adrian wzięli udział w szóstej edycji "Rolnik szuka żony". O serce rolnika razem z Iloną walczyły jeszcze Agata i Wioleta. Adrian do samego końca nie zdradzał, która z kandydatek jest jego faworytką i dopiero w dniu ostatecznych wyborów ogłosił, że chciałby spróbować stworzyć szczęśliwy związek z Iloną. Od tamtej pory zakochani wciąż są razem. Ostatnio okazało się nawet, że para otworzyła własną stadninę koni i rozpoczęła remont nowego mieszkania. Teraz chyba wszyscy fani programu "Rolnik szuka żony" czekaja na informacje o ślubnych planach zakochanych. Ilona i Adrian mają swoje konta na Instagramie, dzięki czemu możemy podglądać, jak wygląda ich życie po programie. Ostatnio rolnik za pośrednictem portalu społecznościowego zdradził, jaką niespodziankę przygotowała dla niego Ilona. Okazuje się, że z okazji urodzin Ilona zorganizowała dla ukochanego przyjęcie niespodziankę! Na imprezie nie zabrakło bliskich Adriana oraz Jakuba z szóstej edycji "Rolnik szuka żony"- rolnik oznaczył kolegę z programu na swoim krotkim nagraniu. Zobaczcie, jak świętowali Ilona i Adrian! Zobacz także:   Rolnik szuka żony 7. Mamy zwiastun kolejnej edycji! Pojawili się w nim byli uczestnicy programu Ilona przygotowała imprezę niespodziankę dla Adriana. Ilona i Adrian poznali się na planie 6. edycji "Rolnik szuka żony".  

Ilona i Adrian z "Rolnik szuka żony" zamieszkali już razem?
Instagram
Newsy
Ilona i Adrian z "Rolnik szuka żony" znowu razem! Zakochani spędzili romantyczny wieczór 

Ilona z "Rolnik szuka żony" opublikowała w sieci nagranie z udziałem Adriana. Para po krótkiej rozłące znów spędziła ze sobą romantyczne chwile. Fani Ilony i Adriana przez kilka ostatnich tygodni zastanawiali się, czy zakochani wciąż są razem- wszystko przez brak ich nowych zdjęć i nagrań na Instagramie. Internauci pytali wprost, czy Ilona i Adrian są razem. Partnerka rolnika zapewniała wówczas, że wciąż tworzą związek. Teraz w sieci pojawiło się ich wspólne nagranie! Ilona i Adrian pielęgnują swój związek Ilona i Adrian poznali się i zakochali w sobie na planie szóstej edycji "Rolnik szuka żony". Dziś chyba wszyscy fani programu, którzy kibicowali tej parze, zastanawiają się, kiedy usłyszymy o ich ślubnych planach. Niestety, przez kilka ostatnich tygodni zakochani nie publikowali w sieci wspólnych nagrań czy zdjęć dlatego w sieci pojawiły się pytania, czy Ilona i Adrian wciąż są razem. Ilona w jednym z wpisów zapewniła, że cały czas jest z rolnikiem, jednak przez dzielącą ich odległość nie mogą spotykać się tak często.  Niestety nie da się być zawsze razem. Dzieli nas jednak 300 km... - napisała wówczas na Instastories. Teraz jednak wszystko wskazuje na to, że zakochani znów są razem. Ilona opublikowała podczas relacji na InstaStories nagranie, na którym pojawił się Adrian. Wygląda na to, że rolnik odwiedził swoją ukochaną i razem wybrali się do stadniny koni.   Zobaczcie, jak Ilona i Adrian spędzają razem czas! Pięknie razem wyglądają! Kto wie, być może para już wkrótce będzie mogła częściej publikował w sieci wspólne zdjęcia i nagrania. Kilka tygodni temu partnerka rolnika w odpowiedzi na pytanie jednego z internautów, przyznała, że planuje zamieszkać z Adrianem.  Zobacz także:  ...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner