Ilona z "Rolnik szuka żony" opublikowała urocze zdjęcie na Instagramie i przedstawiła jednego ze swoich koni.

Reklama

Bohun ???? który przyjechał do mnie kilka lat temu tylko "na wakacje" i sama nie wiem jak to się stało, że został na zawsze ????????????
Też przywiązujecie się do zwierząt?
#mojprzyjaciel #portret #jezdziectwo #przyjaźń #gniadykoń #konie #kochamzwierzęta???????? - napisała Ilona na Instagramie.

Jak wiadomo partnerka Adriana pasjonuje się jazdą konno, a niedawno udało jej się spełnić nawet jedno z marzeń i założyła własną stadninę. Pod zdjęciem Ilony zaskakujący komplement napisał Jakub Napierała. Adrian ma powody do zazdrości?

Jakub z "Rolnik szuka żony" komplementuje Ilonę!

Jakub z "Rolnik szuka żony" po rozstaniu z Anną na jakiś czas zniknął z mediów, niedawno zdecydował się na powrót. Rolnik założył konto na Instagramie i pojawił się nawet na kanapie w programie "Pytanie na śniadanie". Niedawno mężczyzna spotkał się z niektórymi uczestnikami szóstej edycji przy okazji ślubu Natalii, a teraz postanowił skomplementować zdjęcie Ilony, które opublikowała na swoim Instagramie.

Zaskakuje fakt, że na uroczą fotografię Ilony jako pierwszy zareagował nie Adrian, ale... Jakub. Rolnik przesłał pozdrowienia i skomplementował uczestniczkę 6. edycji "Rolnik szuka żony", nazywając ją "piekną Panią":

Pozdrawiam piękną Panią ! :)

Jak wiadomo niektórzy uczestnicy utrzymują ze sobą kontakt po programie, a niedawno Ilona z Adrianem spotkali się z Jakubem na weselu Natalii. Jednak komplement byłego partnera Anny zaskakuje. Adrian będzie zazdrosny?

Zobacz także

Zobacz także: Diana z "Rolnik szuka żony" pokazała nową stylizację na wesele. Jest naprawdę odważnie!

To nie jedyny komplement pod adresem Ilony. Jej obserwatorzy na Instagramie wprost piszą, że jest kobietą z klasą i życzą jej powodzenia:

Piękna kobieta z klasą. Wiesz.... Wymiatasz te wszystkie inne gwiazdeczki z programu. Tak trzymaj.

Piekny obrazek ????

Ilona razem z Adrianem tworzą świetną parę!

Instagram

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama