Katarzyna Łaniewska w Kogel Mogel 4
Karina Szymczuk/MTL Maxfilm

Ilona Łepkowska żegna Katarzynę Łaniewską. Czy zmarła aktorka pojawi się w 4. części "Kogla Mogla"?

Katarzyna Łaniewska w Kogel Mogel 4
Karina Szymczuk/MTL Maxfilm

Ilona Łepkowska w poruszającym wpisie pożegnała Katarzynę Łaniewską i zdradziła, czy aktorka pojawi się w najnowszej, czwartej części "Kogla Mogla".

W miniony poniedziałek, 7 grudnia, media przekazały bardzo smutną informację o śmierci Katarzyny Łaniewskiej. 87-letnia aktorka zmarła w swoim rodzinnym domu, ale - jak informował portal tvp.info- kilka dni wcześniej przebywała w szpitalu. Teraz z pewnością wszyscy fani "Kogla Mogla" zastanawiają się, czy w najnowszej części kultowej produkcji zobaczymy Katarzynę Łaniewską. Ilona Łepkowska rozwiała wątpliwości w tej sprawie!

Katarzyna Łaniewska w "Kogel Mogel 4"

Katarzyna Łaniewska zdobyła ogromną popularność dzięki roli w kultowej już produkcji "Kogiel Mogel". Aktorka we wszystkich częściach hitu wcielała się w panią Solską, mamę głównej bohaterki. Dziś chyba wszyscy znają kultowe teksty filmowej Solskiej bez której nie wyobrażamy sobie "Kogla Mogla". Ale czy aktorka pojawi się w czwartej części produkcji? Zobaczcie, co napisała Ilona Łepkowska!

Katarzyna Łaniewska nie żyje... A jeszcze latem kręciliśmy film "Koniec świata czyli Kogel Mogel 4 "... Babcia Solska... Ostatnia rola Pani Katarzyny... Bardzo, bardzo smutno...- napisała na Facebooku.

Jak udało się nam dowiedzieć prace nad czwartą częścią kutowej produkcji zakończyły się już jakiś czas temu. Niestety, przez pandemię koronawirusa wciąż nie wiadomo, kiedy dokładnie odbędzie się premiera filmu.

Zobacz także: Pożegnała męża, ostatnie lata życia spędziła samotnie. Życie Katarzyny Łaniewskiej było pełne dramatów

Ilona Łepkowska pożegnała Katarzynę Łaniewską.

 

Katarzyna Łaniewska nie żyje... A jeszcze latem kręciliśmy film "Koniec świata czyli Kogel Mogel 4 "... Babcia Solska... Ostatnia rola Pani Katarzyny... Bardzo, bardzo smutno...

Opublikowany przez Ilonę Łepkowską Poniedziałek, 7 grudnia 2020

 

Aktorka zagrała w czwartej części "Kogla Mogla". Premiera filmu była zapowiadana na początek 2021 roku.

Katarzyna Łaniewska
East News

 

Przeładuj

Poznali się na planie "BrzydUli", do dziś są bardzo szczęśliwą parą! Kim jest o 20 lat starszy partner Julii Kamińskiej?

zobacz 01:27