Ilona Łepkowska  odniosła się do fali krytyki, która spotkała ją po wypowiedzi jakiej udzieliła na temat wyglądu Małgorzaty Trzaskowskiej po wieczorze wyborczym.

Ktoś skrytykował Twoją fryzurę? Dostępny w Ezebra kod rabatowy wykorzystaj na profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji włosów!

Ilona Łepkowska o fryzurze Małgorzaty Trzaskowskiej

Scenarzystka "M jak Miłość" powiedziała wówczas, że według niej zbyt zwyczajny wygląd żony Rafała Trzaskowskiego, w którym na co dzień nie ma absolutnie nic złego, mógł zostać źle odebrany przez osoby mieszkające na prowincji. Według niej ta drobna wpadka mogła zaważyć na ewentualnym spostrzeżeniu pierwszej damy przez wyborców, która jest integralną częścią wizerunku przyszłej głowy państwa. 

Mnie się bardzo podoba Małgorzata Trzaskowska, ale ja powiem tak, o głupstwie, o takiej drobnej rzeczy. Już nie mówię o tym, że oczywiście wieczór wyborczy znowu w Warszawie, a nie na prowincji - zauważyła scenarzystka. (...) - Pani prezydentowa Agata Duda wystąpiła w eleganckiej sukni i myślę, że dla większości była uczesana, miała głowę od fryzjera. Dla większości społeczeństwa to jest właśnie wizerunek pierwszej damy. Natomiast Małgorzata Trzaskowska, która oczywiście jeżdżąc w kampanii, mogła jeździć w balerinkach i t-shirtach, tak samo ubrała się na wieczór wyborczy. Myślę, że wiele osób oglądając ją - osób z prowincji, przyznaję - pomyślało: Kurczę, no zaraz, no ona się nawet nie uczesała dokładnie, te włosy niespięte. Jak ona wygląda? Nie no, my potrzebujemy kogoś takiego eleganckiego jak prezydentowa Dudowa - komentowała w Wirtualnej Polsce. 

Te słowa spotkały się z olbrzymią falą krytyki, a internauci nie szczędzili niemiłych komentarzy w stronę Ilony Łepkowskiej. Scenarzystka "M jak Miłość" w rozmowie z nami odniosła się do swojego komentarza na temat wyglądu Małgorzaty Trzaskowskiej i wytłumaczyła, co miała na myśli. Koniecznie posłuchajcie naszej rozmowy, którą znajdziecie w powyższym wideo. 

Zobacz także: Ilona Łepkowska oceniła wygląd Agaty Dudy i Małgorzaty Trzaskowskiej! Jednej z nich wytknęła małą wpadkę

Ilona Łepkowska tłumaczy swoją wypowiedź na temat wyglądu Małgorzaty Trzaskowskiej podczas wieczoru wyborczego. 

Agata Duda i Małgorzata Trzaskowska
East News

East News