Ilona i Adrian poznali się na planie 6. edycji "Rolnik szuka żony". W dalszym ciągu są szczęśliwą parą i wiele wskazuje na to, że planują wspólną przyszłość. Jak zapewne pamiętają wszyscy fani "Rolnika...", ta dwójka podczas udziału w show TVP była trochę nieśmiała i skrępowana. Jak jest teraz? Wystarczy spojrzeć na najnowsze zdjęcie, które pojawiło się na Instagramie Ilony. Zobaczcie sami!

Reklama

Zobacz także: Małgosia z "Rolnik szuka żony" wygląda jak gwiazda filmowa! Wystarczył jeden prosty trik i jest nie do poznania!

Ilona i Adrian z "Rolnik szuka żony" na wspólnym zdjęciu

Ilona i Adrian z "Rolnik szuka żony 6" to para, która zyskała ogromną sympatię widzów! Ich związkowi nawet po zakończeniu programu kibicuje rzesza fanów, którzy nie wyobrażają sobie, aby tę dwójkę mogło coś rozdzielić. Ilona i Adrian często zamieszczają również nowe, wspólne zdjęcia w mediach społecznościowych, dzięki czemu wielbiciele pary na bieżąco wiedzą, co się u nich dzieje.

Każdy kto śledził 6. edycję programu "Rolnik szuka żony" na pewno doskonale pamięta, że ta dwójka wyglądała na nieco skrępowaną przed kamerami, a ich relacja rozwinęła się stosunkowo późno. Ale jak widać - lepiej późno niż wcale! Teraz Ilona i Adrian są w sobie bardzo zakochani i chcą pochwalić się swoim uczuciem z całym światem. Właśnie na instagramowym profilu Ilony pojawiło się nowe, romantyczne zdjęcie tej pary!

Wygląda na to, że zakochani wybrali się na wakacje nad polskie morze. Tam, w pięknych okolicznościach postanowili zrobić sobie pamiątkowe, urocze zdjęcie. Oczywiście w komentarzach pod fotografią pojawiło się mnóstwo słów zachwytu od fanów.

Zobacz także

- Życzę dużo miłości tak trzymajcie Powodzenia????????❤️

- Piękna para czekamy na ślub????????

- Słodziaki pozdrawiam serdecznie ❤️❤️❤️❤️❤️

- I to mi się bardzo podoba ????

- Bardzo Was lubię i jestem z Wami od początku. Takie moje wirtualnie dzieci. Życzę dużo szczęścia miłości i samych dobrych zdarzeń w życiu ❤❤???? Mam wnuczki w podobnym wieku ???? - piszą fani.

Też zgodzicie się z tym, że Ilona i Adrian po zakończeniu udziału w show są zdecydowanie bardziej śmiali? My trzymamy za tę parę bardzo mocno kciuki! Obyśmy zawsze mogli oglądać tak piękne, wspólne zdjęcia tej dwójki, może również ze ślubu ;)

Ilona i Adrian to jedyna para z 6. edycji programu "Rolnik szuka żony", która dalej jest w związku. Wszyscy fani show mocno trzymają za nich kciuki i z niecierpliwością czekają na informacje o weselu!

Też jesteście fanami tej pary?

Instagram

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama