Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Felicjańska w "Uwadze" o alkoholizmie
ONS
Newsy

Felicjańska: Wysypywałam cukier, aby pójść do sklepu po alkohol

Strach pomyśleć, co jeszcze powie

Ilona Felicjańska była kiedyś jedną z największych i najbardziej lubianych gwiazd show-biznesu. Bankiet bez jej udziału był uważany za nieudany. Niestety imperium jakie udało się jej zbudować, runęło jak domek z kart przez problemy z alkoholem i głośny wypadek samochodowy, który ciągnie się za nią do dziś. Być może dlatego, że sama często wraca do tych traumatycznych chwil. Na szczęście była modelka wzięła się w garść i zapisała się na terapię, aby zerwać z nałogiem, który sprowadził ją na dno.

Była modelka nie wstydzi się dzielić swoimi przeżyciami z czasów gdy piła. Twierdzi, że robi to aby przestrzec innych przed skutkami nadużywania alkoholu. Ostatnio celebrytka w programie "Uwaga", w reportażu "Dziś nie piję!", wyznała, że wolała sobie kupić butelkę wina niż nową parę butów czy kosmetyki. Co więcej, każde jej wyjście do sklepu kończyło się zakupem czegoś "mocniejszego".

- Kiedy ktoś mi proponuje alkohol, mówię, że nie piję. Kiedy ktoś nadal drąży temat, mówię, że nie piję, bo jestem uzależniona od alkoholu. Piłam codziennie małe ilości – dwie, trzy lampki wina. Musiałam się napić, bo byłam poddenerwowana, byłam zła, byłam na głodzie. Alkohol był towarem pierwszej potrzeby. Potrafiłam nie kupić sobie butów, kosmetyków, artykułów pierwszej potrzeby, a alkohol zawsze. Często powodem pójścia na zakupy był alkohol, ale alkoholu nie było na liście zakupów. Kiedy mówiłam sobie, że dzisiaj się nie napiję to choroba kazała mi się napić i szukałam czego nie ma w domu żeby wyjść bo było mi to pilnie potrzebne. Potrafiłam wysypać cukier, aby pójść po cukier do sklepu i kupić alkohol. Bardzo często wypijałam tuż po wyjściu ze sklepu. Kupowałam małą buteleczkę wina i wypijałam tak, aby nikt nie widział, tuż przed wejściem do domu, żeby nie wnieść butelki ze sobą na górę - wyznała Felicjańska.


Celebrytka w każdym wywiadzie podkreśla, że nie pije od 1 września 2011 i cały czas kontynuuje terapię. Przypomnijmy, że to nie pierwsze tak szokujące wyznanie byłej modelki dotyczące alkoholizmu. Zobacz: SZOK! Felicjańska kradła synom pieniądze na wódkę

Felicjańska znowu prowokuje erotyzmem:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Ilona Felicjańska o alkoholu
Newsy
Odważne wyznanie Felicjańskiej: Alkohol jest moim ukojeniem
Gwiazda nadal ma sięga po alkohol?

Ilona Felicjańska cały czas próbuje odbudować swój wizerunek oraz karierę po dość głośnej aferze związanej z prowadzeniem samochodu pod wpływem alkoholu i wypadku jaki spowodowała będąc nietrzeźwym kierowcą. Jednym z zabiegów mających przywrócić byłą modelkę na szczyt popularności jest wydana właśnie przez celebrytkę książka "Wszystkie odcienie czerni", w której Felicjańska opisuje sceny seksu oralnego. Przypomnijmy: "Biorę go do ust i błyskawicznie rośnie. Sutki sterczą jak wisienki" W ramach promocji wydawnictwa Felicjańska aktualnie często pojawia się w telewizyjnych pasmach śniadaniowych oraz opowiada o książce w wywiadach dla kolorowych magazynów. W najnowszym numerze "Party" modelka wyznała, że boi się całej machiny promocyjnej związanej z jej powieścią. Konkretniej chodzi o spotkania autorskie i brylowanie na innych imprezach, na których pojawi się alkohol . - Zakładam, że może mnie to przygnieść. Że mogę szukać ukojenia, a dla mojego mózgu i ciała ukojeniem jest alkohol. Gdybym się teraz napiła, to byłby mój koniec - wyznała Felicjańska na łamach "Party". Nie piję od września 2011. Wiem, gdzie w czasie premiery książki będą mityngi w mieście, noszę przy sobie telefon do psychologa... - dodaje. Jak widać Felicjańska cały czas walczy z nałogiem, który doprowadził do tego, że niegdyś szanowana i lubiana gwiazda sięgnęła dna . Show-biznes jest jednak pełen najróżniejszych pokus i nawet najmniejszy niewłaściwy ruch może spowodować, że ponownie można sięgnąć bruku. Mamy nadzieję, że Ilona uczy się na własnych błędach i niebawem wyjdzie na prostą. Póki co, celebrytka nie może liczyć na pomoc ze strony swoich "koleżanek"... Zobacz: Felicjańska najbardziej obciachową gwiazdą Ilona Felicjańska i inne gwiazdy walczą o prawa zwierząt:

Bilguun Ariunbaatar zatrzymany przez policję
ONS
Newsy
Bilguun kupił skuter kilka dni temu. Dziś stracił prawo jazdy
Gwiazdor miał wielkiego pecha

W polski showbiznesie już nie raz zdarzały się przypadki, gdzie polscy celebryci zostawali zatrzymywani za jazdę po pijaku, bądź spowodowanie wypadku samochodowego. Jakiś czas temu najgłośniej było o Ewie Farnej , do tego grona zaliczają się również Ilona Felicjańska czy Tomasz Stockinger . Przypomnijmy: Farna płacze na wizji: Mówili, że się schlałam. Że dostałam sporo kasy   Dużego pecha miał również znany z show Polsatu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" - Bilguun Ariunbaatar . Jak dowiedział się Fakt, 28-letni showman, w nocy z poniedziałku na wtorek został zatrzymany za jazdę po alkoholu na skuterze. Gdy opuszczał warszawską knajpę ze swoją koleżanką, był podobno w szampańskim nastroju, co nie ubiegło uwadze straży miejskiej, patrolującej pobliski teren, która zatrzymała parę po kilkadziesiąt metrów dalej. Jak się okazało, celebryta miał w swojej krwi 0,61 promila alkoholu:  Na Pl. Zbawiciela strażnicy zauważyli młodego mężczyznę, który trzymał w ręku plastikowy kubek z jasnym płynem. Po chwili wraz z osobą towarzyszącą wsiadł na motorower i ruszył w kierunku ulicy Marszałkowskiej. Został zatrzymany. 28-latek poinformował, że wypił lampkę wina. Okazało się ze miał 0,61 promila w wydychanym powietrzu - informuje Monika Nizniak (33 l.) z warszawskiej SM. Policja zabrała Bilguunowi prawo jazdy, a za prowadzenie skutera w stanie nietrzeźwości grozi mu nawet do 10 lat więzienia.  Zobacz: Felicjańska: Wysypywałam cukier, aby pójść do sklepu po alkohol   Wypadek samochodowy Paula Walkera:

Ilona Felicjańska o alkoholizmie
ONS
Newsy
Zaskakujące wyznanie Felicjańskiej: Uzależnienie uratowało mi życie
Celebrytka promuje nową książkę

Ilona Felicjańska nie ukrywa tego, że ma problemy z alkoholem. Od głośnej afery z prowadzeniem auta pod wpływem alkoholu, sukcesywnie ociepla swój wizerunek w mediach - pojawia się na imprezach, bierze udział w sesjach zdjęciowych oraz próbuje swoich sił jako pisarka. Wszystko wskazuje na to, że problemy z nałogiem są już przeszłością, a modelka wróciła do formy sprzed lat. Przypomnijmy: Szokujące wyznanie Felicjańskiej: "Wysypywałam cukier, aby pójść do sklepu po alkohol"     W tym tygodniu na półki księgarń trafiła trzecia książka Ilony "Jak być niezniszczalną. O uzależnieniu, depresji, przemocy", która adresowana jest do wszystkich, którzy zmagają się z problemem alkoholowym. Modelka zdecydowała się ją napisać, bo ma nadzieję, że będzie dla innych dobrym przykładem.   Zgłosiło się do mnie wydawnictwo z propozycją wydania czegoś na kształt poradnika, bo książek o alkoholizmie jest bardzo dużo, tylko większość z nich pisana jest przez specjalistów, lekarzy, teoretyków. Ja jestem praktykiem, ja to wszystko przeżyłam, przeszłam i  doświadczyłam . Książka jest nie tylko o uzależnieniu, ale też o tym, co się dzieje dookoła osoby uzależnionej, o jej dzieciach, jak również o przemocy:  fizycznej, psychicznej i seksualnej – mówi Newseria Lifestyle Ilona Felicjańska.  Felicjańska przekonuje potencjalnych czytelników swojej nowej książki, że można wygrać z każdym nałogiem, podnieść się po porażce, a dodatkowo zacząć wszystko od nowa. Dla niej nałóg, był sposobem na uratowanie życia.   Każdy z nas może być niezniszczalny, pod warunkiem że zacznie słuchać serca, intuicji, że odważy się przyznać do pomyłek i zacznie szukać pomocy. Miałam tę siłę i mogę powiedzieć, że uzależnienie uratowało mi życie. Dzięki niemu jestem kobietą dojrzałą i szczęśliwą - dodaje....

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner