Dawid Kubacki i Marta Kubacka
Instagram

Ile zarabia Dawid Kubacki? Więcej niż Kamil Stoch, ale to stawki Roberta Lewandowskiego nadal szokują najbardziej!

Dawid Kubacki i Marta Kubacka
Instagram

Dla Dawida Kubackiego ten sezon sportowy jest bardzo udany. Skoczek po raz drugi zdobył pierwsze miejsce w zawodach Pucharu Świata w Titisee-Neustad, a tym samym znalazł się na trzecim miejscu listy płac Międzynarodowej Federacji Narciarskiej. Wyprzedził nawet Kamila Stocha! Ile zarabia Dawid Kubacki? Mimo sporej sumy to nadal stawki w świecie piłkarskim robią największe wrażenie! To jaką kwotą Robert Lewandowski zamknął kolejny rok może wywołać zawrót głowy!

Ile zarabia Dawid Kubacki?

Dawid Kubacki za ostatni sezon w skokach narciarskich zarobił już ok. 360 tys. złotych. Ta kwota zapewniła sportowcowi trzecie miejsce w rankingu FIS. Pierwsze miejsce zajmuje Stefan Kraft z kwotą ok. 432 tys. zł, z kolei Kamil Stoch znajduje się na 6. miejscu i zarobił w sezonie 2019/2020 - 233 500 zł. 

Warto przypomnieć, że dodatkowe kwoty, takie jak premia za zwycięstwo w Turnieju Czterech Skoczni (ok. 80 tys. zł w przypadku Dawida Kubackiego), kontrakty reklamowe i inne projekty nie wliczają się do kwoty podawanej przez Międzynarodową Federację Narciarską. 

Zarobki Roberta Lewandowskiego

Mimo tak dużych sukcesów na koncie Dawida Kubackiego to gwiazdy piłki nożnej zarabiają najwięcej. Robert Lewandowski dzięki nowemu kontraktowi z Bayernem Monachium będzie rocznie zarabiał 20 milinów euro. Do tego dochodzą kontrakty reklamowe, wpływy z prowadzonych przez piłkarza działalności i inne projekty. To wszystko sprawia, że piłkarz znalazł się na liście najbogatszych Polaków. "Wprost" informuje, że majątek Lewandowskich jest wart...  450 milionów złotych! Różnica, jak widzicie, jest ogromna!

 

Dawid Kubacki i Marta Kubacka
Instagram

Kamil Stoch zarobił w 2019 roku ok. 233 500.

Kamil Stoch i Ewa Stoch wesele
Instagram

Robert Lewandowski w 2019 roku za sam kontrakt z Bayernem zarabiał 15 milionów euro rocznie, teraz ta kwota się zwiększy do 20 milionów.

Anna Lewandowska, Robert Lewandowski na zdjęciu zrobionym przez Klarę
Instagram

 

 

Przeładuj

Ida Nowakowska już wybrała imię dla synka? Będzie tradycyjne! "Nie chcemy zrobić krzywdy dzidziusiowi"

zobacz 02:08