Anna Wendzikowska w jasnej sukience na plaży
Instagram

Czy Anna Wendzikowska ma anoreksję? Gwiazda TVN odpowiada fanom! Przy okazji zdradziła, ile waży

Anna Wendzikowska w jasnej sukience na plaży
Instagram

Anna Wendzikowska zdradziła, ile waży! Ostatnie zdjęcia gwiazdy TVN wywołały sporo emocji wśród jej fanów na Instagramie. Dziennikarka "Dzień Dobry TVN" opublikowała kilka fotek z wakacji, na których pochwaliła się szczupłą, wysportowaną figurą.

Anna Wendzikowska już wkrótce skończy 38 lat, ale takiej sylwetki może pozazdrościć jej niejedna nastolatka. Niestety, bardzo szczupła figura Ani nie wszystkim przypadła do gustu. Okazuje się, że niektórzy internauci zaczęli ostro krytykować dziennikarkę, która teraz odpowiedziała na uwagi dotyczące jej wyglądu i napisała, ile dokładnie waży! 

Anna Wendzikowska odpowiada na zarzuty o anoreksję

Anna Wendzikowska opublikowała nowe zdjęcie z wakacji, a przy okazji odpowiedziała na nieprzychylne wpisy i krytyczne komentarze dotyczące jej figury. Okazuje się, że na gwiazdę "DDTVN" wylała się fala hejtu! Jak zareagowała dziennikarka?

dziękuję za wszystkie komentarze o tym, że nie mam kobiecych kształtów, jestem szkieletem i wyglądam ohydnie.. jako że nie mam wstydu, to prezentuję Wam całą swoją ohydną, szkieletowatą chudość tym razem od tylu 🤣 i tak delikatnie chciałabym zauważyć: jak ktoś gruby to źle, jak chudy to źle, jak kobieta gruba po ciąży to zaniedbana, jak szybko wraca do formy to lansuje nierealistyczne wzorce... litości!!!- napisała na Instagramie.

W dalszej części wpisu Ania Wendzikowska zdradziła, ile dokładnie waży! 

Ważę 54-55 kg i naprawdę nie mam anoreksji. Nie trzeba się o mnie obawiać 🤣🤷🏻‍♀️

Jesteście zaskoczeni wagą Anny Wendzikowskiej? Spójrzcie na jej najnowsze zdjęcia. Wygląda naprawdę świetnie!

Zobacz także: Anna Wendzikowska w ogniu krytyki za zdjęcie na Karaibach! "Dla fajnych zdjęć cierpią zwierzęta..."

Anna Wendzikowska w bikini.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

dziękuję za wszystkie komentarze o tym, że nie mam kobiecych kształtów, jestem szkieletem i wyglądam ohydnie.. jako że nie mam wstydu, to prezentuję Wam całą swoją ohydną, szkieletowatą chudość tym razem od tylu 🤣 i tak delikatnie chciałabym zauważyć: jak ktoś gruby to źle, jak chudy to źle, jak kobieta gruba po ciąży to zaniedbana, jak szybko wraca do formy to lansuje nierealistyczne wzorce... litości!!! Trochę więcej zrozumienia i tolerancji. Trochę więcej życzliwości #girlpower Niech każdy będzie sobą i wraca do formy w swoim tempie. Czy naprawdę kogoś to osobiście dotyka, czy jestem gruba czy chuda? Czy realnie wpływam tym na czyjeś życie?? Chill! PS. Ważę 54-55 kg i naprawdę nie mam anoreksji. Nie trzeba się o mnie obawiać 🤣🤷🏻‍♀️ #bahamas #holidaymodeon✔️

Post udostępniony przez Ania Wendzikowska (@aniawendzikowska)

Gwiazda TVN zdradziła ile waży.

 

 

 

Więcej na temat Anna Wendzikowska
Przeładuj

Sobowtór Roxie Węgiel w "The Voice Kids"! Trenerzy przecierali oczy: "Ona wygląda jak Roksana!"

zobacz 00:47