Anna Wendzikowska ma nowego partnera
East News

Anna Wendzikowska w ogniu krytyki za zdjęcie na Karaibach! "Dla fajnych zdjęć cierpią zwierzęta..."

Anna Wendzikowska ma nowego partnera
East News

Anna Wendzikowska niemal całe lato spędza w podróży. Dziennikarka w mediach społecznościowych chwali się malowniczymi zdjęciami, które czasem wywołują duże kontrowersje. Tak też było tym razem! Gwiazda TVN pokazała kąpiel ze zwierzętami na Bahamach i spłynęła na nią fala hejtu! Zobaczcie, co zarzucają jej niektórzy Internauci.

Anna Wendzikowska karmi pływające świnie!

Anna Wendzikowska jakiś czas temu pokazywała swoje odważne, wakacyjne stylizacje z Malediwów, a już teraz wybrała się w kolejną podróż. Tym razem jej wybór padł na Karaiby! Dziennikarka pochwaliła się niecodzienną fotografią, na której widzimy ją stojącą w przezroczystej wodzie, a wokół niej pływają... świnie. Pod zdjęciem napisała:

Peppa Pig z rodziną.. 🐷 chciałam to zrobić.. chciałam to zobaczyć.. świnie pływające w krystalicznie czystej, karaibskiej wodzie to dosyć niecodzienny widok 💁🏻‍♀️ ale powiem Wam, że te małe dranie atakują bez opamiętania każdego, kogo podejrzewają o to, że może mieć coś do jedzenia.. 🤣 i w sumie miałam niezłego pietra.. ale na zdjęciach tego nie widać - napisała Anna Wendzikowska.

Trzeba przyznać, że zdjęcie robi wrażenie. Takiego zdania są fani gwiazdy, którzy gratulują jej odwagi i komplementują piękny kadr. Jednak pojawiły się też krytyczne komentarze, które dotyczące wykorzystywania zwierząt:

Fajny widok, tylko trzeba pomyśleć o tym, że one zdane są tylko na turystów, bo co zjedzą na plaży. A te, co jeszcze nie pływają, nie mają szans na jedzenie. Poza tym, oglądając program widziałam, jak one między sobą potrafią walczyć o pokarm. Smutne to trochę, że dla turystyki i fajnych zdjęć cierpią zwierzęta - napisała jedna z Internautek.

Pozostałe obserwatorki podchwyciły temat i wyjaśniły, dlaczego te zwierzęta cierpią przez turystów:

Najważniejsze jest zdjęcie, a nikt nie zaglebi się w żywot tych zwierząt.

Te świnie są bardzo zdesperowane , chcą jedzenia od ludzi. Ciągłe przebywanie na słońcu powoduje raka skóry u nich. A to wszystko by człowiek miał fun....

Sądzicie, że gwiazdy nie powinny umieszczać zdjęć z karaibskimi świniami, aby pokazać troskę o zwierzęta? 

Zobacz takżeAnna Wendzikowska opowiedziała o chorobie córki, mała Kornelia przeszła operację!

 

Anna Wendzikowska zdjęcie ze świniami na Karaibach
Instagram

Anna Wendzikowska nie przejęła się komentarzami i pokazała jeszcze jedno zdjęcie ze zwierzętami

 

 

Więcej na temat Ania Wendzikowska
Przeładuj

Szokujący wywiad Meghan Markle i księcia Harry'ego. Oto 5 najmocniejszych fragmentów

zobacz 01:51