Już za niespełna miesiąc, dokładnie 16 czerwca, zobaczymy finał "Big Brothera". Po 91 dniach dwóch lub trzech uczestników opuści Dom Wielkiego Brata. Kto wygra program? Tego wciąż nie wiadomo, bo w reality show wciąż dzieją się nieoczywiste rzeczy. Kilka osób postanowiło np. wrócić do domu na własne życzenie!

Reklama

Czy uczestnicy za pobyt w Domu Wielkiego Brata otrzymują wynagrodzenie. I jakie? Zdradziła to jedna z byłych uczestniczek.

Zarobki uczestników "Big Brothera"

Katarzyna Olek w "Big Brotherze" była przez dwa miesiące. Z domem Wielkiego Brata pożegnała się w ubiegłą niedzielę. Była nominowana wraz z pięcioma innymi osobami, jednak decyzją widzów to ona odeszła z reality show.

Zobacz także: Gdzie oglądać nieocenzurowane sceny z Big Brothera?! Wiemy, co tam zobaczycie...

Kasia w programie była cicha, spokojna i stroniła od awantur. Po opuszczeniu domu Wielkiego Brata zapowiedziała, że ma zamiar zostać sławna i... zaczęła udzielać wywiadów. W rozmowie z Pomponikiem uczestniczka powiedziała, dlaczego zdecydowała się wziąć udział w programie. Jak myślicie, jaki był powód?

Zobacz także

– Nie mam stałej pracy ani nikogo na utrzymaniu. Nie musiałam tego planować, jedynie zapłaciłam za mój pokój, który wynajmuję za dwa miesiące z góry. Nad resztą czuwała moja mama – powiedziała Kasia.

Zapytana przez reportera, czy zarobiła w "BB" więcej, niż wynosi średnia krajowa (3600 zł netto), odpowiedziała, że mniej.

- Nie. Mało zarobiłam, nadal jestem biedna. Nie jest to wielka kasa, którą zarabiamy po wyjściu – wyznała Kasia.

Czy Kasia powinna odpaść z programu? Okazuje się, że wielu internautów ucieszyło się z jej odejścia...

- Niepotrzebnie Kasia skupiła się na obgadywaniu uczestników. Do tego zachowuje sieę jakby była nieomylna. Dużo straciła w moich oczach. Szkoda, że nie potrafiła podejść z dystansem i musiała "wylać swoje żale".

- Gwiazdorzy okropnie. We wszystkim najlepsza - czytamy na Instagramie "Big Brothera"

Kasia swoją osobą wzbudzała sporo kontrowersji. Czy jej odejście poprawi atmosferę w programie?

Kasia Olek próbuje sił w muzyce

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama