Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Rafał Jonkisz
Mat. prasowe
Newsy

Rafał Jonkisz już tak nie wygląda! Model schudł 13 kg przez udział "Tańcu z Gwiazdami". Mamy zdjęcie bez koszulki!

Rafał Jonkisz już tak nie wygląda! Model schudł 13 kg przez udział "Tańcu z Gwiazdami". Mamy zdjęcie bez koszulki!

Rafał Jonkisz schudł aż... 13 kilogramów! Mister Polski 2015, model oraz uczestnik "Tańca z Gwiazdami" zrzucił sporo kilogramów, podczas intensywnych treningów do kolejnych odcinków tanecznego show.

Sport nie jest obcy przystojnemu Rafałowi. Nie tylko trenuje on na siłowni, ale także jest członkiem grupy akrobatycznej. A jednak to wielogodzine wyczerpujące treningi taneczne sprawiły, że Jonkisz sporo stracił na wadze! Choć na parkiecie każdy kolejny taniec wygląda bardzo lekko, to przygotowanie do kilkuminutowego występu zajmuje wiele godzin na sali treningowej. Nawet dla sportowca to może być bardzo męczące! Rafał Jonkisz jest tego doskonałym przykładem.

Jego sylwetka mocno się zmieniła od początku programu. Z mocno zbudowanego faceta, stał się bardziej smukły, lecz nadal bardzo umięśniony. Mamy zdjęcia "przed" i "po"!

Rafał Jonkisz będzie gościem dzisiejszego programu "Hell's Kitchen", czy tam go podkarmią, by uzupełnił spadek masy? ;) W dzisiejszym odcinku nie tylko zobaczymy odchudzonego Rafała, ale także poznamy półfinalistów piątej edycji "Piekielnej kuchni". Będziecie oglądać?

 

Zobacz też: Rafał Jonkisz w trzecim sezonie "Rolnik szuka żony"? Mamy komentarz!

 

Rafał Jonkisz w lutym 2016 roku wyglądał tak.

Rafał Jonkisz z gołą klatą
Mat. prasowe

 

Wyczerpujące treningi do "Tańca z Gwiazdami" sprawiły, że model schudł aż 13 kilogramów! Widać różnicę?

Rafał Jonkisz bez koszulki
Mat. prasowe

 

Rafał Jonkisz wziął udział w programie „Hell's Kitchen”. Podkarmią go tam? ;)

Rafał Jonkisz
Mat. prasowe

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Gwiazdy na treningu Reeboka
East News
Newsy
Gwiazdy na wspólnym treningu: Marta Kuligowska, Rafał Jonkisz, Izuagbe Ugonoh i inni. ZDJĘCIA
Gwiazdy na wspólnym treningu: Marta Kuligowska, Rafał Jonkisz, Izuagbe Ugonoh i inni. ZDJĘCIA
Rafał Jonkisz
Facebook
Newsy
Przystojny Rafał Jonkisz w garniturze! Mister zdaje maturę, a co potem? Studia czy show-biznes?
Przystojny Rafał Jonkisz w garniturze! Mister zdaje maturę, a co potem? Studia czy show-biznes?

Rafał Jonkisz zdaje maturę! Mister Polski 2015 właśnie dziś przystąpił do pierwszego egzaminu maturalnego. Przystojny model na początku zmierzy  się z językiem polskim. Na Facebooku Rafała pojawiło się zdjęcie sprzed szkoły, do której uczęszcza w Rzeszowie. Trzeba przyznać, że Jonkisz w garniturze prezentuje się bardzo elegancko. Maturzysta Rafał Jonkisz melduje pełną gotowość do egzaminu dojrzałości z języka polskiego... Pod postem natychmiast pojawiła się lawina komentarzy z życzeniami powodzenia i połamania pióra. My również się do nich dołączamy! Nasza redakcja także zaciska kciuki za Rafała. Choć model dopiero zdaje maturę, to ma na swoim koncie już spore osiągnięcia w show-biznesie. Nie tylko zdobył tytuł najprzystojniejszego Polaka 2015 roku, ale także wystąpił w "Tańcu z Gwiazdami" , a przecież jego kariera dopiero nabiera tempa! Jak myślicie, po zdanej maturze, powinien iść na studia czy raczej postawić na show-biznes?   Zobacz też: Rafał Jonkisz już tak nie wygląda! Model schudł 13 kg przez udział "Tańcu z Gwiazdami". Mamy zdjęcie bez koszulki!   Rafał Jonkisz przed egzaminem maturalnym z języka polskiego. Trzymamy kciuki za powodzenie Rafała na maturze!

Rafał Jonkisz odejdzie z Tańca z Gwiazdami
TV-Show
Rafał Jonkisz odejdzie z Tańca z Gwiazdami?! "Nie będę przygotowywał się do kolejnego odcinka"
Co się stało?

Rafał Jonkisz odejdzie  z Tańca z Gwiazdami?! Przystojny model na swoim Instagramie poinformował fanów, że ma podejrzenie zapalenia oskrzeli i z tego powodu nie może na razie trenować do programu. Czy będzie musiał z niego zrezygnować? Rafał Jonkisz odejdzie z Tańca z Gwiazdami z powodu choroby? Rafał Jonkisz ma pecha - zachorował tuż przed świętami. Na szczęście kolejny odcinek Tańca z Gwiazdami dopiero 1 kwietnia, ale Mister i tak obawia się o to, że nie będzie miał kiedy się przygotować do treningów: No i mamy diagnozę - podejrzenie zapalania oskrzeli😭. Nie pozostaje nic innego jak nafaszerować się lekami i położyć do łóżka. [...] Kurcze, akurat teraz kiedy nie mogę chorować - tyle zobowiązań, do tego treningi do @tanieczgwiazdami.  Wkrótce Wielkanoc i też nie będę przygotowywał się do kolejnego odcinka. Jak się wali to wszystko od razu. Pech to pech, no nic nie mogę poddać się temu wszystkiemu i ogarnąć jakoś. - pisze Jonkisz. Rafałowi życzymy dużo zdrowia i mamy nadzieję, że nie będzie musiał zrezygnować z show jak w poprzedniej edycji m.in. Anna Cieślak.    Zobacz:  Rafał Jonkisz z dziewczyną oraz Radek Pestka z siostrą na swoich studniówkach. Kto wystylizował się lepiej?   Rafał Jonkisz zachorował! Rafał Jonkisz odjedzie z Tańca z Gwiazdami?

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner