Rafał Brzozowski Jaka to melodia
Instagram

Ile zarobisz w programach polskich gwiazd? W "Jaka to melodia?" płacą najwięcej, za to u Kuby...

Rafał Brzozowski Jaka to melodia
Instagram

Nie wszyscy wiedzą, że za pojawienie się na widowni w popularnych programach można zarobić! Okazuje się jednak, że stawki są dosyć zróżnicowane. „Super Express” podaje, ile można zarobić za oglądanie na żywo takich programów jak: „Jaka to melodia?”, „Czar par”, „Kuba Wojewódzki” czy „Milionerzy”! Niektóre kwoty mogą pozytywnie zaskoczyć, inne mocno szokują!

Ile za udział w show "Jaka to melodia?" otrzymują widzowie?

Dla fanów programów rozrywkowych ich oglądanie to czysta przyjemność, która jednak może wiązać się z dodatkowymi zyskami. Oglądając program na żywo można nie tylko zobaczyć prowadzących i przeżyć prawdziwe emocje, ale też zarobić.

„Super Express” dotarł do agencji statystów, która poszukuje widowni do programów rozrywkowych i okazuje się, że statystą może zostać każdy, a najlepiej opłacanym show jest „Jaka to melodia?” prowadzona przez Rafała Brzozowskiego. Za kilka godzin na planie otrzymamy 70 zł! Tyle samo dostają widzowie "Wkręceni w randkę". Na podobne kwoty może liczyć publiczność „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, "Milionerów" i „Czaru par”. Tam można zarobić 60 zł.

Gdzie widownia zarobi najmniej?

Zdecydowanie niższe kwoty są w reality show „Big Brother”, gdzie widownia otrzymuje jedynie 30 zł. A na jakie wynagrodzenie można liczyć za udział w programie „Kuba Wojewódzki”? Okazuje się, że widownia nie otrzymuje tam nic. Zaskoczeni?

"Kuba Wojewódzki"

Kuba Wojewódzki otworzył własną restaurację na Powiślu
East News

"Czar par"

Czar par, jurorzy
East News

 

Przeładuj

Natalia Siwiec zapowiedziała, że ma ''asa'' na Dodę. Teraz spotkała się z Piotrem Krysiakiem!

zobacz 01:08