Tomasz Sekielski
East News

"Tylko nie mów nikomu" popularniejsze niż "Kler"! Ile osób obejrzało film? Są już plany na drugą część!

Tomasz Sekielski
East News

Film Tomasza i Marka Sekielskich prawdziwym hitem w sieci! Dokument "Tylko nie mów nikomu" miał swoją premierę w minioną sobotę 11 maja. Produkcja została opublikowała o godzinie 14:30, a już wieczorem okazało się, że film ma ponad 1 mln wyświetleń. Wyniki oglądalności zmieniały się jednak z każdą godziną... W poniedziałek rano informowaliśmy, że dokument braci Sekielskich miał już blisko 7 mln odsłon! O filmie "Tylko nie mów nikomu" zrobiło się naprawdę głośno, dlatego coraz więcej osób zdecydowało się obejrzeć wstrząsający dokument o problemie pedofilii w polskim kościele. Nie uwierzycie, ile razy został już wyświetlony... Takiego wyniku nie spodziewał się chyba nikt!

Miliony Polaków obejrzało film "Tylko nie mów nikomu"

Film "Tylko nie mów nikomu" wstrząsnął opinią publiczną. Dokument braci Sekielskich o duchownych i ich ofiarach widział m.in. prezydent Andrzej Duda. Co napisał o głośnej produkcji?

Film robi wrażenie. Jedno jest pewne. Z pedofilią musimy walczyć bezwzględnie i wszędzie. Wszędzie tam, gdzie osoba dorosła może w ohydny sposób skrzywdzić dziecko. Szkoła, kolonie, harcerstwo, oaza, inne organizacje. Zero tolerancji! Patrz uważnie! Rozmawiaj ze swoim dzieckiem!- napisał na Twitterze. 

Okazuje się, że głośny film przyciąga miliony widzów. Zaledwie kilka dni po premierze dokument ma już ponad... 11 milionów wyświetleń! Tomasz i Marek Sekielscy poinformowali ostatnio, że planują drugą część filmu. 

W toku prac zgłosiło się do nas wiele ofiar, których historie nie znalazły się w tym dokumencie. Dotarły do nas nowe, szokujące dowody w tych sprawach. Dlatego zamierzamy nakręcić kontynuację - mówili podczas relacji na Facebooku. 

Autorzy chcą również, żeby dokument  "Tylko nie mów nikomu" został wyświetlony poza granicami naszego kraju. Marek Sekielski w rozmowie z portalem wirtualnemedia.pl przyznał, że w tej sprawie będą rozmawiać z Netflixem.

Myślimy też o współpracy z Netflixem i o bezpłatnym udzieleniu im licencji, aby mogli go wypuścić na wyłączność na takie kraje jak Bułgaria, Rumunia, na cały świat- w rozmowie z portalem zdradził Marek Sekielski. Podejmiemy pewne kroki, aby pokazać film za granicą. Nie będziemy jednak na żadnym etapie promocji go komercjalizować.

Widzieliście już film "Tylko nie mów nikomu"? Przypominamy, że dokument braci Sekielskich można oglądać za darmo na youtube.com - link do filmu tutaj.

Film Tomasza Sekielskiego hitem w sieci.

Facebook

Dokument po kilku dniach ma już ponad 11 mln wyświetleń.

Tomasz Sekielski - dziennikarz przed studiem DDTVN
East News

 

Więcej na temat Tomasz Sekielski
Przeładuj

TYLKO U NAS: Chris z "Hotelu Paradise" i jego ukochana Monika chcą wziąć ślub! "Stworzymy prawdziwą rodzinę"

zobacz 01:48