Doda w srerbnym kombinezonie

Doda kusi w stroju kąpielowym! Przy okazji zdradziła, ile tak naprawdę waży. Zaskoczeni?

Doda w srerbnym kombinezonie

Rzadko widzimy jej zdjęcia z siłowni, ale okazuje się, że Doda wcale nie musi sporo trenować, aby świetnie wyglądać. Piosenkarka zdradziła na swoim Instagramie, ile waży. Gwiazda od trzech lat nie przytyła nawet kilograma! Ile naprawdę waży Rabczewska? Fani są zachwyceni figurą piosenkarki! 

Ile waży Doda?

Dorota Rabczewska pochwaliła się na Instagramie zdjęciem w jednoczęściowym stroju kąpielowym. Piosenkarka dodała przy tym podpis Plaża? sugerując, że właśnie w takim kostiumie ma zamiar wypoczywać ciesząc się promieniami słońca. Internauci zachwycili się szczupłą sylwetką Doroty. Od razu pojawiło się pytanie do artystki o to, ile waży.

Dorotko masz super figurę, proszę napisz, jaką wagę masz teraz? - zapytał jeden z internautów.

Gwiazda odpowiedziała: 

Cały czas taką samą. Niezmiennie od 3 lat - 53 kg💪169 cm wzrostu - napisała.

Zobacz także: Doda pokazała swoje stylowe mieszkanie! Szklany sufit, bar, sauna... I ta kuchnia! 

Choć mogłoby się wydawać, że to za mało, to już śpieszymy z odpowiedzią. BMI piosenkarki wynosi ponad 18,5, a to oznacza, że jej waga jest prawidłowa. Rabczewska nie zdradziła, jak osiągnąć taki "wynik", ale kilku internautów zgodziło się, że spora w tym zasługa predyspozycji genetycznych.

Uwarunkowania fizyczne i predyspozycje do atletycznego wyglądu przejmuje się w genach. Wspaniałe geny - napisała fanka.

Warto przypomnieć, że ojciec Doroty, Paweł, to sztangista, medalista mistrzostw świata i Europy w latach 2006–2014.

Dieta Doroty Rabczewskiej

A jak wygląda dieta Dody? Artystka w jednym z wywiadów dla "Super Expressu" odpowiedziała na to pytanie. Piosenkarka wyznała, że nie pije alkoholu i ograniczyła mięso. Sporadycznie zdarza jej się zjeść ryby.

Bardzo lubię smak mięsa. Natomiast z różnych względów, m.in. zdrowotnych, ograniczyłam się do tego, by z mięsa jeść tylko ryby i raz na kilka miesięcy drób. Ograniczanie spożycia mięsa jest bardzo dobre dla naszego zdrowia, dla naszej planety. Mięso jest faszerowane antybiotykami, sterydami, paszą GMO. Przestajesz je jeść – od razu lepiej wyglądasz! Pomagasz planecie i przyszłym pokoleniom - wyznała.

Dorota poleca też wybieranie schodów zamiast windy. Jak widać wcale nie trzeba dużo, aby mieć piękną sylwetkę!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Plaża ?

Post udostępniony przez LovelyTornadoOfChaos&Rainbows (@dodaqueen)

Doda waży 53 kg

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Jak mi się w głowie nie mieszczą komentarze typu : małżeństwo cię odmieniło ,przy mężu wypiękniałas, dzięki mężowi to inna ,lepsza Doda. I piszą to głownie kobiety🤦🏼‍♀️Dziewczyny, nie uzależniajcie swojej wartości od mężczyzny. To wspaniałe mieć kogoś kto Cię bezinteresownie kocha i akceptuje ale nie utrwalajmy SAME przekonania ,ze tylko przy facecie kobieta ewoluuje i się uszlachetnia. A co jeżeli jutro się rozwiodę ? Nie będę już nic wartą,niepełną kobietą? Bzdura . Każda z Was ,singielka ,rozwódka ,mężatka czy stara panna jest warta tyle ile sama jest z siebie dać . Mężczyzna może to tylko docenic albo nie🤷🏼‍♀️dlatego w porę uciekajcie od toksycznych idiotów żeby nie zabrali Wam tego co z Was najlepsze! Poprawiam Wam wszystkim korony ! Piersi do przodu ,do góry nos ! Los idzie na Was ,to Wy na los! Kobieta jest siłą😈 !

Post udostępniony przez LovelyTornadoOfChaos&Rainbows (@dodaqueen)

 

Więcej na temat Doda dieta waga gwiazd
Przeładuj

Najmodniejsze fryzury na rok 2021. Hitem jest "syrenka", ale zobaczcie modern mullet. To dopiero odjazd

zobacz 02:09