Ile Maria Sadowska zapłaciła za ślub?
Instagram

Ile Maria Sadowska z mężem Adrianem Łabanowskim zapłacili za swój ślub? To duża kwota?

Ile Maria Sadowska zapłaciła za ślub?
Instagram

Maria Sadowska po 10 latach zdecydowała się na ślub z muzykiem Adrianem Łabanowskim. Ceremonia odbyła się 17 sierpnia 2017 roku, a ile kosztował ślub i wesele? Jak donosi "Fakt", wszystko kosztowało około 50 tysięcy złotych. Okazuje się, że para zaręczyła się już 7 lat temu, ale przez zajęty kalendarz oraz pojawienie się na świecie ich dwójki dzieci - Lili i Iwa decyzję o ślubie kościelnym odłożyli. Teraz nadszedł ten odpowiedni czas.

 

Ile kosztował ślub i wesele Sadowskiej?

 

Czy 50 tysięcy złotych to dużo? Według nas jest to raczej standardowa cena za taką uroczystość przy więcej niż 100 gościach. A tylu było na ślubie Marysi i Adriana. Gdzie odbył się ślub?

Po ceremonii w warszawskim kościele Apostołów Piotra i Pawła zaproszono gości do klubu Mila nad Zalewem Zegrzyńskim. Parę na wesele motorówką jako kapitan przywiózł Piotr Woźniak-Starak.

– To była wspaniała impreza wypełniona najlepszą muzyką. Przecież wśród gości było mnóstwo muzyków. Co chwila ktoś śpiewał dla pary młodej. Marysia i Adrian też dali popis swoich wokalnych możliwości. Adrian zaśpiewał nawet z Liroyem. Śpiewy i tańce trwały do białego rana. Jako jeden z ostatnich wyszedł z wesela Mateusz Banasiuk – zdradził informator "Faktu". 

A waszym zdaniem 50 tysięcy za taki ślub to dużo czy mało?

Zobacz także: Wiemy, ile kosztowała suknia ślubna Marii Sadowskiej! Kreacja od projektanta nie jest tania...

Maria Sadowska zdecydowała się na ślub w wieku 41 lat. 

Ile Maria Sadowska zapłaciła za ślub?
Instagram

 

Mają razem dwoje dzieci - 5-letnią Lilę i 2-letniego Iwo. Mówi się, że sześć lat temu Marysia i Adrian wzięli ślub cywilny.

Ile Maria Sadowska zapłaciła za ślub?
Instagram

 

Kim jest Adrian Łabanowski? Z wykształcenia jest fizjoterapeutą, jednak z pasji i zawodu - muzykiem. Łabanowski to współzałożyciel, lider, wokalista, gitarzysta, autor tekstów i muzyki alternatywnego zespołu reggae, No Logo.

Maria Sadowska
Instagram

Przeładuj

Czy "rodzinka.pl" wróci?! Tomasz Karolak ma doskonały pomysł! Ale czy to możliwe?

zobacz 02:33