Podkład Wet'n'Wild
Instagram

Selena Gomez, Kendall Jenner, Taylor Swift, Beyoncé, Kylie Jenner… wszystkie są królowymi Instagrama. Ich profile śledzą tłumy ludzi, a pojedyncze zdjęcie, które postują potrafi zebrać nawet kilka milionów polubień. Jak one to robią? 


Każde zdjęcie, które pojawia się na stronach gwiazd Instagramu, ma jedną wspólną cechę – dziewczyny mają idealną cerę. 

Wet n Wild

Podkład Wet'n'Wild
Materiały prasowe

Ty też możesz to osiągnąć! Wcale nie potrzebujesz filtrów i wymyślnych aplikacji. Wystarczy ten jeden podkład, który zadba o to, aby Twoje selfie zawsze było idealne.


Wet n Wild Photo Focus™ to lekki podkład zapewniający pokrycie od średniego do pełnego. Skóra będzie jednolita, intensywnie wygładzona, doskonała i nieskazitelna. 


To jednak nie wszystko, Photo Focus™ wzbogacony został innowacyjną technologią No Flashback, która sprawia, że cera dostosowuje się do każdego rodzaju światła, więc już nigdy nie zobaczysz na zdjęciach białych plam na twarzy.

Wet n Wild

To udowodnione! Specjaliści marki Wet n Wild testowali podkład w 7 różnych wariantach oświetleniowych: we wnętrzach pomieszczeń oraz na zewnątrz, a także w czasie sesji fotograficznej – zarówno z użyciem lampy błyskowej, jak i bez niej. Zdjęcia za każdym razem wychodziły dobrze, a cera modelek wyglądała spektakularnie.


Wet n Wild Photo Focus™ zawiera także kompleks regulujący wydzielanie sebum, dzięki czemu zapewnia idealne matowe wykończenie. W linii dostępne jest 5 kolorów, dzięki którym dobierzesz podkład, którego kolor będzie idealnie pasował do Twojej cery.

 

Co więcej, żaden produkt marki Wet n Wild nie był testowany na zwierzętach.

podkład Wet n Wild
Mat. promocyjne

 

Sprawdź go sama i przekonaj się, że to jedyny podkład, którego potrzebujesz! :)


Kosmetyki marki Wet n Wild dostępne są  w sieci drogerii Natura oraz na drogerienatura.pl.