Ida Nowakowska już od prawie dwóch lat jest szczęśliwą mamą Maxa. Ostatnio gwiazda w jednym z wywiadów opowiedziała, jakie posiłki spożywa jej pociecha. Tancerka wyjawiła, że w dalszym ciągu karmi jeszcze synka piersią, jednak oczywiście podaje swojemu malcowi również normalne posiłki. Ida Nowakowska przyznaje jednak wprost, że bardzo uważa na pewien składnik, który nigdy jeszcze nie znalazł się w diecie Maxa. Sprawdźcie szczegóły.

Reklama

Ida Nowakowska o diecie synka

Ida Nowakowska została mamą na początku maja 2021 roku. Gwiazda od początku udowadnia, że należy do grona świetnie zorganizowanych mam, bo po zaledwie kilkunastu dniach od porodu wróciła do pracy. Tancerka doskonale łączy obowiązki zawodowe i macierzyńskie, ale na szczęście może też liczyć na wsparcie najbliższych. W opiece nad małym Maxem pomaga jej oczywiście mąż, Jack Herndon oraz jej mama.

Instagram/@idavictoria

Zobacz także: Ida Nowakowska miała wypadek w "Pytaniu na śniadanie". Zdradziła, jaką diagnozę usłyszała u lekarza

Ostatnio Ida Nowakowska pojawiła się na jednym z medialnych eventów, podczas którego udzieliła kilku wywiadów. W jednym z nich zdradziła, jaką dietę stosuje dla swojego prawie dwuletniego synka. Jak się okazało, gwiazda wciąż karmi piersią, ale oczywiście podaje Maxowi również normalne posiłki. Tancerka zaznaczyła jednak, jakiego składnika nigdy nie podaje swojemu dziecku. Chodzi oczywiście o... cukier!

- Ja cały czas karmię piersią, więc to jest dla nas taką podstawą. Oczywiście, je również normalne posiłki, normalne jedzenie i na pewno nie daję mu cukru. To jest coś, na co uważam. Staram się nie solić żadnych potraw, które mu dajemy - powiedziała Ida Nowakowska w rozmowie z JastrząbPost.

EOS

Zobacz także: Ida Nowakowska zdradziła, jak się czuje po wypadku w "Pytaniu na śniadanie". Kiedy wróci do pracy?

Zobacz także

Co zatem najchętniej je sam Max? Wszystko wskazuje na to, że synek Idy Nowakowskiej uwielbia owoce:

- Bardzo lubi awokado, borówki, arbuza. Dajemy mu dużo orzechów. Chcę, aby był szczęśliwym dzieckiem. Uważam, że to są ważne chwile, kiedy buduje się przyzwyczajenia - dodała w tej samem rozmowie gwiazda.

Zgadzacie się z podejściem Idy Nowakowskiej do diety synka?

EOS
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama