Ida Nowakowska pochwaliła się naprawdę dużym ciążowym brzuszkiem! Gwiazda TVP podczas relacji na InstaStories pokazała, jak wygląda w zaawansowanej ciąży. Widać, że narodziny pierwszego dziecka prowadzącej "Pytanie na śniadanie" zbliżają się wielkimi krokami. Tylko spójrzcie na brzuszek Idy Nowakowskiej!

Reklama

Ida Nowakowska pokazała ciążowy brzuszek

Ida Nowakowska bardzo długo ukrywała, że jest w ciąży. Gwiazda TVP dopiero w szóstym miesiącu ogłosiła radosną wiadomość- Ida Nowakowska poinformowała o ciąży podczas programu "Pytanie na śniadanie". Okazało się wówczas, że przyszłej mamie przez sześć miesięcy udawało się ukryć ciążowe krągłości! Dziś Ida Nowakowska jest na przełomie siódmego i ósmego miesiąca, a jaj brzuszek jest już naprawdę bardzo duży!

Gwiazda TVP podczas relacji na InstaStories zaprezentowała się w dzianinowej sukience z golfem, która podkreśliła ciążowe krągłości. Ida Nowakowska, która już niedługo po raz pierwszy zostanie mamą, ma już bardzo duży brzuszek! Prowadząca "Pytanie na śniadanie" zdradziła przy okazji, że nie ma problemów z rozstępami w ciąży ponieważ stosuje swój ulubiony krem.

Ja smaruję na uda, na pupę, na brzuch, na piersi i naprawdę jestem niezwykle zadowolona bo nie mam żadnego rozstępu jeszcze- wyznała przyszła mama.

Zobaczcie sami, jak w zaawansowanej ciąży prezentuje się Ida Nowakowska! Brzuszek jest już bardzo duży!

Zobacz także: Ida Nowakowska będzie mieć córkę czy syna? Prowadząca "Pytania na Śniadanie" zdradziła płeć dziecka. Tylko w "Party"!

Zobacz także

Ida Nowakowska pokazała ciążowy brzuszek.

Instagram

Gwiazda TVP już wkrótce po raz pierwszy została mamą.

Mat. prasowe
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama