Ida Nowakowska
East News

Ida Nowakowska rodzi lada chwila! Zaprezentowała duży ciążowy brzuszek w szałowym kombinezonie

Ida Nowakowska
East News

Ida Nowakowska  w styczniu pochwaliła się szczęśliwą nowiną i poinformowała, że jest już w szóstym miesiącu ciąży. Aż trudno uwierzyć, że tak długo udało jej się ukrywać ciążowy brzuszek. Teraz, kiedy poród zbliża się wielkimi krokami gwiazda TVP coraz częściej chwali się rosnącym brzuszkiem i prezentuje kolejne ciążowe stylizacje. Tym razem wybór Idy Nowakowskiej padł na propozycje ze sklepu born2be. Trzeba przyznać, że ten kombinezon robi wrażenie! Tylko spójrzcie...

Ida Nowakowska chwali się ciążowym brzuszkiem i zaskakuje stylizacją znanej marki

Ida Nowakowska już niebawem zostanie mamą, ale nie zamierza zwalniać tempa i cały czas jest aktywna zawodowo. Prowadzi "Pytanie na śniadanie", jest jurorką w "Dance dance dance" i publikuje kolejne zdjęcia i filmy w mediach społecznościowych. Fani tancerki podziwiają ją i są pod wrażeniem, że cały czas ma mnóstwo energii. Wystarczy obejrzeć kilka jej filmików na Instagramie, aby zobaczyć, że wygląda na coraz szczęśliwszą!

- niesamowite ile energii jest w takiej osobie jak ty Ida!! ❤️❤️ trzymaj sie zdrowo 😍
- Pięknie Pani wygląda 😍😮❤️❤️
- Wyglądasz na coraz szczęśliwszą 

Ostatnio Ida Nowakowska opublikowała na Instagramie zabawny filmik, w którym pokazuje swój nowy ciążowy zestaw. Marynakrka i kombinezon to propozycje ze sklepu Borb2be.

Sami spójrzcie na nowe zdjęcie Idy Nowakowskiej. Tancerka promienieje w ciąży... Co za energia!

Zobacz także: Ida Nowakowska eksponuje brzuszek w objęciach męża. Tylko spójrzcie, jaki jest już duży! 

Ida Nowakowska w ostatnim czasie często wybiera stylizacje w czarnym kolorze. Niedawno zachwyciła zestawem w rockowym stylu. 

Ida Nowakowska

Gwiazda TVP coraz chętniej pojawia się na czerwonym dywanie ze swoim mężem. 

Ida Nowakowska z mężem
East News

 

Więcej na temat Ida Nowakowska
Przeładuj

Poznali się na planie "BrzydUli", do dziś są bardzo szczęśliwą parą! Kim jest o 20 lat starszy partner Julii Kamińskiej?

zobacz 01:27